Stavebné práce pre projekt: Výstavba materskej školy v obci Rakúsy - časť osada

Stavebné práce pre projekt: Výstavba materskej školy v obci Rakúsy - časť osada

Jedná sa o realizáciu novostavby materskej škôlky (SO - 01) na parcele č. 965/1. Materská škola je navrhnutá ako 5 triedna. V každej triede bude po 16 detí, t.j. celkovo 80 detí.
Členenie stavby na prevádzkové súbory stavebné objekty:
- SO 01: Materská škola
- SO 02: Spevnené plochy a komunikácie
- SO 03: Vodovodná prípojka
- SO 04: Kanalizačná prípojka
- SO 05: Elektrická prípojka

Objekt SO 01: Materská škola je riešený ako dvojpodlažná budova bez podpivničenia so sedlovou strechou. Bezbariérový vchod do objektu je z východnej strany cez zádverie. Tento hlavný vchod slúži tak pre personál materskej školy ako aj pre rodičov na vyzdvihnutie detí. Hneď pri tomto vchode sa nachádza jedáleň, ktorá môže byť využívaná aj ako spoločenská miestnosť. Blízko tejto miestností sú sociálne zariadenia pre verejnosť. Druhý vchod do objektu je z dvora a slúži najmä pre východ detí na exteriérové plochy - ihrisko, pieskovisko a trávnatá plocha. Objekt je priestorovo členený na samostatne prístupné herne spojené so spálňami pričom majú vlastné šatne a hygienické zázemie. Každá z týchto herní je určená pre 16 detí.
Spolu sa v budove vybuduje priestor na 5 samostatných tried pre 80 detí. Jedáleň má kapacitu 48detí. Bude využívaná dvojfázovo. Najprv jedáleň využijú 3 a potom ďalšie 2 triedy.
Na poschodí sa nachádza riaditeľňa, ktorá bude využívaná aj ako izolačka a kabinet učiteľov s možnosťou využitia ako zborovňa. Šatne pre personál aj s hygienickým zázemím sa nachádzajú na prízemí.
Dispozičné riešenie:
1.NP:
- Administratíva: šatne zamestnanci, WC zamestnanci, sprcha zam.,
- Chodby: chodba, vchod, zádverie, schodisko, schodisko
- Oddelenia MŠ: šatne, hygienické zázemie, herňa a spálňa, šatne, hygienické zázemie, herňa a spálňa, jedáleň(spoločenská miestnosť)
- Technika, sklady, servis : technická miestnosť, sklad paliva, upratovačka, sklad, práčovňa a sklad prádla, výdajňa jedla, výlevka, sklad, sklad hračiek.
- Verejnosť: WC muži, WC ženy, WC imobilný
2.NP:
- Administratíva: kabinet učitelia, WC zamestnanci, riaditeľňa / izolačka
- Chodby: chodba,
- Oddelenia MŠ: šatne, hygienické zázemie, herňa a spálňa, šatne, hygienické zázemie, herňa a spálňa, šatne, hygienické zázemie, herňa a spálňa,
- Technika, sklady, servis : sklad, sklad, sklad, upratovačka.
Areál materskej školy sa oplotí podľa výkresu oplotenia Pred začatím stavebných prác je potrebné pozemok vykosiť.
Zhotoviteľ je povinná previesť montáž ústredného vykurovania, jeho odskúšanie a odovz
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2017 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Rakúsy

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
440 052 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Rakúsy

Zadavatel IČ:
00326488

Zadavatel ulice:
Rakúsy 35

Zadavatel PSČ:
059 76

Zadavatel obec:
Rakúsy

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 866 712

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rakusy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214100-1
Stavebné práce na stavbe budov materských škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Společnost Vlk - stavební Zlín-Březnice dodá kvalitní a odborně zpracované návrhy vodovodních, kanalizačním sítí. Naším hlavním oborem jsou vodohospodářské stavby, realizujeme podle norem platných v EU přípojky vody, kanalizace k rodinným domům včetně ČOV. Působíme v lokalitě Zlínský kraj. Realizace: - výstavba inženýrských sítí, rekonstrukce kanalizace Míkovice - vodovodní přípojka v obci Tečovice - sanace vlhkosti a oprava kanalizace na zámečku Žeranovice - dodávka a montáž ležaté kanalizace ve firmě KURARAY Holešov.


Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Sháníte nové prostory pro své podnikání? Nechte si postavit vlastní objekt na klíč od firmy Homestead, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou, která se o vše špičkové postará. V okolí Vysočině realizujeme stavbu firemních budov, kanceláří nebo reprezentativních prodejních showroomů v moderním designu. Vytvoříme vám komfortní místo, kde se bude návštěvníkům líbit a zaměstnancům lépe pracovat. Využíváme pouze ověřené a certifikované materiály. Ve spolupráci s autorizovanými inženýry zajistíme návrh a zpracování projektu, poradenství (také co se týče financování), realizaci a finální předání stavby. Napište nebo zavolejte, a my vám zpracujeme cenovou kalkulaci zcela zdarma!


Výstavba komerčních prostor – komerční stavby na klíč

Výstavba komerčních prostor – komerční stavby na klíč

Potřebujete postavit nový autosalon? Hledáte v okolí Znojma zkušenou firmu pro stavbu administrativní budovy nebo prodejní haly? O realizaci těchto a další staveb se postará firma Atlanta a.s. Naše stavební firma zajistí výstavbu různých komerčních prostor v širokém okolí Znojma Postavíme autocentra, prodejní a logistické haly, obchody, administrativní budovy, výrobní a skladové haly, ale také administrativní budovy a budovy pro veřejný sektor. Se stavbou komerčních prostor na klíč máme bohaté zkušenosti. Navštivte nás a rádi Vám ukážeme naše dosavadní realizace komerčních staveb.


Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Ve městě Mladá Boleslav a na dalších místech středních Čech děláme veškeré výkopové a zemní práce. Stavíme i inženýrské sítě. Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušeností a nic pro nás není překážkou. Z našich služeb: - stavba inženýrských sítí - výkopové práce - zemní práce - demolici - bourací práce - terénní úpravy - hloubení základů - zářezy do strání - odvoz odpadu a mnoho dalších. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby Semily, stavby na klíč, rekonstrukce

Stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby Semily, stavby na klíč, rekonstrukce

Představujeme Vám firmu BESTAS, s.r.o. z okresu Semily, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce v oblasti bytové a komerční výstavby na klíč. Svým zákazníkům z okolí Semil nabízíme zpracování rozpočtů, stavby na klíč, sádrokartonové práce, fasády, zateplovací systémy, zámkové a betonové dlažby. Dále si také u naší firmy BESTAS, s.r.o. můžete zajistit vypůjčení stavebního nářadí. Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dr. Milady Horákové 790, Lomnice nad Popelkou, Semily.


Garáže, dvojgaráže nebo stání pro jeden či dva vozy - rychlá realizace!

Garáže, dvojgaráže nebo stání pro jeden či dva vozy - rychlá realizace!

Nabízíme různá řešení na míru, jednotlivé garáže, dvojgaráže, řadové garáže, garáže zapuštěné ve svahu, garáže mimoúrovňové se zatravněnou střechou nebo s opatřenou sedlovou střechou, nebo garáže s možností přístavku. Máme široký výběr typů a velký výběr barevných provedení. Zakázky provádíme po celé České republice a to rychle a spolehlivě. Nechte si postavit či zhotovit novou garáž bez starostí a kvalitně od profesionálů! Těšíme se na Vaše zavolání : 721611113 nebo 721668609 nebo piště na eurogaraze.praha@seznam.cz