Poptávám truhlářské práce

Poptávám truhlářské práce

Poptávám truhláře - na výrobu 3 ks závěsných skříněk, výrobu police a tyče do skříně a obrácení dveří. Spěchá. Děkuji. Stěžěry, okres Hradec Králové.
Poptávka byla vložena dne:
22.05.2017 09:35

Platnost poptávky:
22.06.2017 09:29

Kontaktní osoba:
Zuzana Kokšteinová


Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Hledáte firmu v okolí města Břeclav, která nabízí kvalitní truhlářské práce, truhlářskou výrobu? Neváhejte a kontaktujte firmu LAMÉ Kuchyňské linky - nábytek, která se svou činností působí na jižní Moravě převážně v okrese Břeclav a zabývá se truhlářskými prácemi. Veškerý nábytek zpracujeme pro Vás ve 3D návrh: - vestavěné skříně - obývací pokoje - dětské pokoje - ložnice - koupelnový nábytek - ordinace. Naše výroba zahrnuje také kuchyňské linky, korpusy, kuchyňská dvířka a kuchyňské pracovní desky. U truhlářských prací nabízíme a zaručujeme: -krásný desing kuchyní, nábytku i interiéru -vysoká kvalita výrobků -řemeslné zpracování -nízkou cenu -rychlé dodání zakázek -nejmodernější technologie a stroje -zpracováváme grafické návrhy.


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Chcete si pořídit novou kuchyň, ale nelíbí se Vám žádné běžně prodávané? Pak si nechte vyrobit kuchyni na míru od specialistů z Truhlářství Kafka. V kuchyni trávíme velkou část našeho života, proto by Vaše kuchyň měla být útulná, ale i praktická a aby nám její rozvržení ulehčilo práci. Vyrábíme kuchyně v masivním, laminátovém, dýhovaném či fóliovaném provedení. Na pracovní pláty nejčastěji používáme postformingové desky, nebo mohou být použity přírodní nebo umělé kameny. Dodáváme také doplňky do kuchyně, jako zásuvky, drátěné programy, karusely, otočné a výsuvné koše, multifunkční sloupy, railing systémy. Na přání zákazníka můžeme kuchyň vybavit také kuchyňskými spotřebiči renomovaných značek za velmi výhodné ceny. Nyní od nás můžete získat ke kuchyňské lince na míru nerezový dřez v hodnotě 3000,- zcela zdarma. Naše kuchyně navrhujeme tak, aby vyhovovaly současnému životnímu stylu a nejnovějším trendům.


Stolařství René Košťál Frýdek-Místek, výroba nábytku z lamina, masivu a dýhy, grafické zpracování

Stolařství René Košťál Frýdek-Místek, výroba nábytku z lamina, masivu a dýhy, grafické zpracování

Představujeme Vám firmu Stolařství Košťál z okresu Frýdek-Místek, která svoji činnost zaměřila na výrobu nábytku z lamina, masivu a dýhy. Součástí nabízených služeb je grafické zpracování. Nabízíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, lůžka, dětské pokoje, obývací pokoje, šatny, kanceláře, prodejny, vybavení škol, schody. Provádíme grafické návrhy. Pokud Vás naše stolařství či výroba nábytku zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sedliště 309, Frýdek-Místek.


Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Plánujete renovaci interiéru? Pak kontaktujte firmu Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů. Nechce si vše zrenovovat v rámci jednoho dodavatele a nebudete litovat. Provádíme instalace a montáže osvětlení, podlahových rozvodů a stropních podhledů, výměny parket a stoupaček, výrobu nadčasového nábytku na zakázku pro všechny typy místností, obklady stěn, renovace dveří, vymalování objektu a další stavební práce. Samozřejmostí je pro nás zpracování grafického návrhu pro Vaši lepší představu, profesionální poradenství s výběrem a vhodným umístěním zařízení, zajištění servisu a realizace zakázky na klíč, která zahrnuje návrh, výrobu, dodávku a montáž.


Výroba dřevěných masivních schodů

Výroba dřevěných masivních schodů

Hledáte opravdu kvalitní a stylové schody? Nemůžete se rozhodnout jaké schody by nejlépe pasovaly do vašeho interiéru? Naše firma Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou navrhuje každé schodiště dle prostorových možností i přání zákazníka.Přijďte k nám, pomůžeme Vám vaše přání splnit. Výroba dřevěných masivních schodů Podle přání zákazníka vyrábíme masivní dřevěná schodiště na míru. Nejčastěji vyrábíme dřevěné schody rovné, s mezipatrem, samonosné, se dřevěným zábradlím.


3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

3D návrh a zakázková výroba elegantních kuchyňských linek

Elegantní, ale zároveň funkčí a praktické kuchyně podle Vašich představ Vám na Brněnsku navrhne a vyrobí v Truhlářství Jiří Kafka v Rosicích. Součástí naší zakázkové výroby kuchyňských linek je i zaměření a vytvoření 3D grafického návrhu Vaší vytoužené kuchyňské linky,a to zcela zdarma. Naši zákazníci si navíc mohou vybírat ze široké škály designů jak dvířek, tak i pracovní desky a samotného korpusu kuchyňské linky. Svou kuchyňskou linku Vám zároveň můžeme vybavit značkovými spotřebiči za zajímavé ceny. V rámci našich služeb poskytujeme zákazníkům dodávku a montáž kuchyní včetně zapojení kuchyňských spotřebičů zcela zdarma. Každý zákazník, který si u nás nechá vyrobit kuchyňskou linku na míru, navíc obdrží kuchyňský dřez v hodnotě 3 tisíce korun taktéž zcela zdarma.