Stavebné úpravy kostola sv. Cyrila a Metoda v Hornom Hričove

Stavebné úpravy kostola sv. Cyrila a Metoda v Hornom Hričove

Predmetom zákazky je vykonanie stavebných úprav jestvujúceho kostola v Hornom Hričove. K navrhovaným úpravám investor pristúpil z dôvodu zlého stavebno-technického stavu budovy. Navrhovanými úpravami sa do vzhľadu a statiky budovy nezasahuje, resp. zasahuje len v minimálnej miere. Jedná sa výmenu výplňových konštrukcií, sanáciu poruchovej strešnej konštrukcie, sanáciu vlhkosti, rekonštrukcia hygienických zariadení a oprava poškodených konštrukcií. Stavebné úpravy sa budú týkať dispozície kostola. Prebúraním časti steny sa zväčší obradný priestor kostola tak, aby bolo možné v obradnom priestore umiestniť chýbajúcu spovednicu. Zároveň bude zázemie /hygienické zariadenia/prepojené s obradným priestorom priamo bez prístupu návštevníkov do prípravne a skladu obradného priestoru. Predmet zákazky musí byť vyhotovený na vysokej kvalitatívnej úrovni stavebných prác, pri dodržaní parametrov zadania, platných STN noriem, technologických postupov, všeobecne záväzných technických požiadaviek na stavebné práce, platných právnych, prevádzkových a bezpečnostných predpisov.
a)Všetky materiály a technológie použité v procese realizácie musia byť platne certifikované, resp. musia byť v súlade so zákonom o technických požiadavkách na výrobky a o posudzovaní zhody a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
b)V súvislosti s označením niektorých materiálov a výrobkov vo výkaze výmer obchodným názvom verejný obstarávateľ umožňuje predloženie ponuky s použitím ekvivalentných materiálov a výrobkov s tým, že takéto použitie bude označené v ponuke slovom ekvivalentný. Použitie ekvivalentného riešenia nemôže byť dôvodom predĺženia lehoty realizácie, zníženie kvality alebo zmeny ceny predmetu zákazky.
c)Ak uchádzač nevyužije možnosť použitia ekvivalentu a neuvedie vo svojej ponuke obchodný názov materiálu alebo výrobku, ktorý bol vo výkaze výmer označený obchodným názvom, bude mať verejný obstarávateľ za to, že uchádzač uvažoval s tým materiálom, technológiou, prípadne výrobkom, ktorého obchodný názov uviedol verejný obstarávateľ.
d)Pri použití ekvivalentného riešenia niektorých druhov materiálov, výrobkov a technologických zariadení musia tieto mať vlastnosti (parametre) rovnocenné vlastnostiam (kvalitatívnym, technickým a estetickým parametrom) výrobkov (materiálov, technológií, atď.), ktoré uviedol verejný obstarávateľ vo výkaze výmer. Posúdenie ekvivalentnosti je výlučne v kompetencii verejného obstarávateľa.
e)Predmet zákazky v celom rozsahu je opís
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Horný Hričov

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
174 996 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Horný Hričov

Zadavatel IČ:
00321290

Zadavatel ulice:
Horný Hričov 191

Zadavatel PSČ:
013 42

Zadavatel obec:
Horný Hričov

Kontaktní osoba:
Mgr. Michal Gondzar

Zadavatel telefon:
+421 917 752 012


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212361-4
Stavebné práce na kostoloch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace staveb a projektová činnost

Realizace staveb a projektová činnost

Sníte o ideálním domě pro vaši rodinu nebo si plánujete rekonstrukci obydlí? Budete rekonstruovat byt nebo dům? Rozhodli jste se postavit dům na klíč a potřebujete k tomu spolehlivou stavební firmu? Zaměřujeme se na veškeré práce v oblasti stavebnictví, úpravy interiérů i exteriérů, to jsme my, společnost T&Nstav stavební s obchodní, s.r.o. Využijte naších služeb od A do Z. Realizujeme projektovou dokumentaci, provádíme celkové rekonstrukce a výstavby. Objednat si lze i jednotlivé stavební činnosti, např zateplení a vyhotovení fasády, interiérové stavební práce, venkovní úpravy terénů a mnoho dalšího. Výčet veškerých nabízených prací naleznete na webových stránkách spolu s referencemi a fotografií naší práce. Důležitý je klient a provedení práce, záleží nám na kvalitě a také spokojenosti zákazníka. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům. Kontaktujte nás nebo přijeďte na osobní konzultaci do Pelhřimova.


Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Plánujete výstavbu rodinného domu, garáže či nástavbu? Chcete zrekonstruovat byt? Tak jste tu správně u stavební firmy Miroslava Kaššáka. Zaměřuji se na komplexní stavební práce. Budu Vám nápomocen při výstavbě hrubě stavby, drobných zednických prací, zhotovím Vám omítky, obklady i podlahy. V rámci své činnosti realizuji výstavbu nových budov, ale i rekonstrukci bytových jader či přestavbu bydlení, nástavbu a vestavbu. Dělám také stavební úpravy exteriéru a zateplení budov s fasádou. Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního řemeslníka v oblasti stavebních prací tak mě neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlím v Pardubicích na ulici Jana Palacha 2767.


Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Plánujete renovaci interiéru? Pak kontaktujte firmu Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů. Nechce si vše zrenovovat v rámci jednoho dodavatele a nebudete litovat. Provádíme instalace a montáže osvětlení, podlahových rozvodů a stropních podhledů, výměny parket a stoupaček, výrobu nadčasového nábytku na zakázku pro všechny typy místností, obklady stěn, renovace dveří, vymalování objektu a další stavební práce. Samozřejmostí je pro nás zpracování grafického návrhu pro Vaši lepší představu, profesionální poradenství s výběrem a vhodným umístěním zařízení, zajištění servisu a realizace zakázky na klíč, která zahrnuje návrh, výrobu, dodávku a montáž.


Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Pokládka podlah, realizace podhledů a stěn v obytných prostorech podkroví

Chcete si z Vaší půdy udělat další obytné prostory? Hledáte v okolí Brna nebo Vyškova firmu, která se postará o realizaci podhledů a podlah v podkrovních prostorech? Přestavbu půdních prostor svěřte do rukou firmy Josef Opluštil. Naše firma promění půdu ve vašem domě v plnohodnotně obyvatelné prostory. Zajistíme realizaci stěn, které rozdělí půdní prostory na pokoje včetně sádrokartonových podhledů. Položíme novou podlahu podle Vašeho výběru. Provedeme také tepelnou izolaci podlahy pro vyšší tepelný komfort.


Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.