Inovatívna technológia na výrobu flexotlačových platní

Inovatívna technológia na výrobu flexotlačových platní

Predmetom zákazky je nákup inovatívnej technológie (logický celok č. 2), ktorá bude predmetom žiadosti o nenávratný finančný príspevok v rámci vyhlásenej výzvy č. OPVaI-MH/DP/2016/3.3.1-04. Názov ŽoNFP: Inovácie v spoločnosti FLEXOPRINT, s.r.o..
Logický celok č. 2: Inovatívna technológia na výrobu flexotlačových platní pozostáva z dvoch zariadení:
zariadenie / položka č. 1: Kombinované zariadenie na výrobu flexotlačových platní a zariadenie / položka č. 2: CTP Laser so softvérom.
Technológia flexotlače vyžaduje samostatnú tlačovú formu, určenú na prenos farby z farebníka na potláčaný substrát.
Tlačová forma (flexotlačová platňa - štočok) je nositeľom dizajnu konkrétneho potláčaného motívu. Moderná digitálna
bezfilmová výroba štočkov vyžaduje laserové osvitové zariadenie, ktoré vypáli rastrované dáta pripravené v softvéri
(rastor image procesor) do tenkej LAMS vrstvy fotopolymérnej platne. Vypálené plochy sú následne polymerizované
pomocou UV svetla. Nespolymerizované plochy sú vyplavené počas vymývania, čím sa vytvorí tlačový reliéf. Štočok je následne vysušený a doošetrený UV svetlom pre dosiahnutie predpísaného povrchového napätia. Takto pripravený štočok je okamžite použiteľný v potlačovom stroji.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, ktoré sú zverejnené v profile.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 08:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
FLEXOPRINT, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
152 155 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
FLEXOPRINT, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36511641

Zadavatel ulice:
Bystrická 69

Zadavatel PSČ:
034 01

Zadavatel obec:
Ružomberok

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Tóth

Zadavatel telefon:
+421 915 221 503

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://flexoprint.sk//

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrh a výroba konstrukcí Mohelnice, kovovýroba, skladování, kooperace

Návrh a výroba konstrukcí Mohelnice, kovovýroba, skladování, kooperace

Představujeme Vám firmu Proascom s.r.o. z Mohelnice, která svoji činnost zaměřila na návrhy a výrobu konstrukcí, kovovýrobu, skladování a kooperaci. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme zajištění kompletního výrobního zázemí a služeb spojených s výrobou a montážemi jednoúčelových strojů pro spřízněné firmy formou kooperací. Pokud Vás návrhy a výroba konstrukcí či kooperace zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Křemačov 74, Mohelnice.


Výroba jednoúčelových strojů Brno, výroba technologických zařízení dle specifikací zákazníka

Výroba jednoúčelových strojů Brno, výroba technologických zařízení dle specifikací zákazníka

Představujeme Vám firmu MEA systems, s.r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřila na výrobu jednoúčelových strojů a technologických zařízení dle specifikací zákazníka. Zajišťujeme kompletní provedení zakázky, od výroby až po dodání k zákazníkovi. Zajišťujeme také pravidelný servis a opravy. Výroba jednoúčelových strojů Brno: - měřicí automaty - automatické měřicí stanice - montážní linky - upínací přípravky - dílenské kontrolní přípravky - frézovací přípravky - vrtací přípravky Pokud Vás naše výroba jednoúčelových strojů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Selská 11/63, Brno.


Elektrotechnika, vývoj, projekce, výroba jednoúčelových strojů Dvůr Králové nad Labem

Elektrotechnika, vývoj, projekce, výroba jednoúčelových strojů Dvůr Králové nad Labem

Představujeme Vám firmu UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem, která svou činnost zaměřila na vývoj řízení a regulace strojů a technologických celků pro textilní průmysl. Dále své služby poskytujeme v oblasti automobilového, elektrotechnického a potravinářského průmyslu. Naše firma UNIREG spol. s r.o. se specializuje na výrobu a rekonstrukce elektrotechnických částí strojů a technologických celků dle požadavků zákazníka. Komponenty používáme od renomovaných výrobců s využitím průmyslových řídících automatů firem Omron, Siemens, Schneider-electric, Festo, Unitronics. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Eklova 2269, Dvůr Králové nad Labem.


Účinné technologie pro tryskání kovových dílů - závěsná tryskací zařízení Optima

Účinné technologie pro tryskání kovových dílů - závěsná tryskací zařízení Optima

Účinné tryskací technologie pro automobilový a strojírenský průmysl dodává v České republice společnost OTECO CZ z Bučovic. V našem portfoliu produktů naleznete závěsná zařízení OPTIMA pro tryskání různých skupin kovových dílů. Výhody zařízení OPTIMA: - samostatné nebo skupinové tryskání komponentů - otěruvzdorná vnitřní plocha kabiny - výroba z kvalitní oceli - různé varianty zavážecích drah. Každý stroj lze zapojit do ekologického JET filtru. Vybrat si můžete ze široké škály rozměrů, počtu metacích kol, filtračních jednotek a nosností háků. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo.


Prototypy – výroba náročných sestav a strojů

Prototypy – výroba náročných sestav a strojů

Potřebujete naprosto nový stroj pro vaši výrobu? Nebo dokonce úplně novou výrobní sestavu? Pro váš projekt naše firma SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové dokáže navrhnout, vyrobit a vyzkoušet nový prototyp. SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové disponuje dílnou, která je plně vybavena standardním nářadím, dále vrtačkou, soustruhem a svářecím vybavením. Prototypová dílna úzce spolupracuje s naším konstrukčním a vývojovým oddělením při řešení složitých technických problémů a vývoji a výrobě našich vlastních výrobků a strojů.


Víčkovače sklenic a lahví – automatická lineární víčkovačka s dávkovačem víček

Víčkovače sklenic a lahví – automatická lineární víčkovačka s dávkovačem víček

Potřebujete nový víčkovací stroj? Rádi byste si pořídili víčkovačku s automatickým dávkovačem víček? Společnost SKANEKO z Třebíče prodává kvalitní a výkonné víčkovací stroje s automatickým dávkovačem víček značky UniMac. Doporučit Vám můžeme automatickou lineární víčkovačku GG100. Ta je vyrobena z nerezové oceli a poradí si s uzavíráním víček typu Deep Twist-Off, Pry-Twist, Pry-Off, ale i s víčky běžné nebo střední velikosti. Kapacita stroje je maximálně 12 tisíc víček za hodinu. Tento stroj je dodáván s dávkovačem víček, který je instalován přímo na stroji, nebo jej lze umístit i na zem v závislosti na potřebě výstupní kapacity. Stroj se snadno čistí a udržuje a podává stálou šroubovací sílu ve všech pracovních podmínkách.