Nakladač univerzálny - 3 ks

Nakladač univerzálny - 3 ks

Nakladač univerzálny - 3 ks nakladač univerzálny, samohybný kolesový nakladač, báger nakladač
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.06.2017 09:16

Cena veřejné zkázky:
249 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK)

Zadavatel ulice:
Brnianska 3

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Samsonová - VO, Ing. Radovan Karkuš - technické záležitosti

Zadavatel telefon:
+421 902 978 424

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sctsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43262000-7
Rýpacie mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Provádíme opravy podkopových lžic, nakládacích lopat, svahovek, bouracích kleští a ostatních nářadí hydraulických bagrů. Výrobou a servisem bagrových lžic se naše firma zabývá od roku 1984 a máme proto velké zkušenosti a know-how v naší práci. Postaráme se o plnou funkčnost ocelových lžic do zátěžových podmínek, jako jsou kamenolomy a skalnaté krajiny, i o běžné rozrývací zuby a lopaty. Nejdříve stav lžíce a hydrauliky zkontroluje náš odborník a poté svaříme i zpevníme materiál lopaty. Pro sváření a další mechanické opravy používáme kvalitní techniku včetně mobilní vyvrtávačky, kterou lze použít přímo na stavbě. Záleží jen na Vašem výběru a požadavcích, kterými se vždy řídíme. Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 387 203 735 nebo na emailové adrese k.eremias@wimmer.info.


Stavební materiál, nářadí a jiné potřeby pro stavby – Teplice

Stavební materiál, nářadí a jiné potřeby pro stavby – Teplice

Máte stavební firmu, stavíte nebo rekonstruujete a potřebujete nakoupit stavební materiál? Chcete půjčit lešení, míchačku, vrtačku nebo jiné nářadí? Jste z Teplic nebo okolí? Navštivte pobočku naší společnosti Stavebniny Černý, s.r.o. na ul. K Vápence 461 ve městě Teplice - Řetenice. Nakoupíte u nás vše, co potřebujte. Co nemáme skladem, to Vám rádi zajistíme a dodáme později. V případě potřeby Vám zajistíme dopravu zboží přímo na stavbu. Půjčujeme i přívěsné vozíky. Jsme tu pro Vás každý den od 6:30 – 19:00. V případě potřeby Vám poradíme, navrhneme řešení či zpracujeme cenovou nabídku. Naše společnost Stavebniny Černý, s.r.o. Vám nabízí široký sortiment stavebního materiálu, rozumné ceny i možnost realizace včetně montáže.


Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Jste z okolí Břeclavska a potřebujete půjčit lešení? Pak se obraťte na stavební společnost Činčala, která se zaměřuje nejen na stavební činnost, ale i pronájem lešení. Firma poskytuje pronájem dvou typů lešení, a to: - lešení rámové - které je lehce smontovatelné a vyrobeno z prvotřídních materiálů, jako jsou kovové pozinkované prvky, samostatné nevrchnější patro je opatřené zábradlím, lešení lze sestavit u domů do 6 metrů i vyšších - lešení HAKI - dílcové lešení Lešení je doplněno o: - doplňkové prvky k lešení - bednění stropu - přívěsné vozíky - vibrační desky a pěchy - fošny, míchačky, zednické kozy - stavební teplomet - řezací technika - sbíjecí elektrická kladiva - motorová kolečka. Pro více informací ohledně pronájmu lešení se neváhejte obrátit na společnost Činčala, která Vám zodpoví všechny Vaše případné dotazy.


Stavební a manipulační technika DOOSAN - prodej, servis a pomoc s financováním

Stavební a manipulační technika DOOSAN - prodej, servis a pomoc s financováním

Uvažujete o koupi techniky značky DOOSAN? Hledáte firmu, která se zabývá prodejem a servisem stavební a manipulační techniky DOOSAN? Kontaktujte společnost SYNPRO, která zastupuje značku DOOSAN na českém trhu. Zajišťujeme prodej a servis stavební a manipulační techniky DOOSAN. Prodáváme dampry, kolový rypadla a nakladače, minirypadala a pásová rypadla a další speciální techniku. V případě, že si budete chtít některý z těchto strojů pořídit, pomůžeme Vám s jeho financováním. Náš tým je tady pro Vás – pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat


Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

GALVA TRANS, s.r.o. se zaměřuje na dopravní stavby. Provádí zemní a výkopové práce, práce hydraulickým kladivem, demolice a také půjčuje stavební stroje a stavební mechanizaci. Děláte novou dlažbu a potřebujete půjčit vibrační pěch nebo vibrační desku? V GALVA TRANS najdete vše pro vaši stavbu. Nabízíme: - zemní práce - výkopové práce - demolice - hutnění povrchu stavební technikou - práce hydraulickým kladivem - uložení na skládkách - uložení sypkých materiálů - recyklace vytěženého materiálu - doprava a odvoz sypkých materiálů - liniové stavby - chodníky, cyklostezky, mlátové cesty, parkoviště a další - servisní práce pro obce - úklid, čištění jímek, sněhové kalamity a další. Půjčovna (pronájem) stavebních strojů: - vibrační válce ručně vedené, výkopové, tandemové, zeminové - vybrační pěchy - vybrační desky jednosměrné - vybrační desky obousměrné - kopresory včetně příslušenství - vysoušeče - pily na tvárnice - teplovzdušné agregáty. Nákladní doprava: - Bomag vibrační válec tandemový - Bomag příkopový vibrační válec - třístranné sklápěče - vibrační deska obousměrná.


Lehká hutnící a vibrační technika - autorizovaný dealer značky DYNAPAC

Lehká hutnící a vibrační technika - autorizovaný dealer značky DYNAPAC

Nabízíme kvalitní hutnící techniku, která se vyznačuje výbornou manipulaci při práci, má vynikající hutnící vlastnosti, antivibrační prvky a dlouhou životnost. Vibrační pěchy, vibrační desky a vibrační válce. Vibrační pechy jsou vhodné k hutnění střední až hluboké kohezní zeminy a štěrků. Vibrační desky doporučujeme pro hutnění štěrků, podkladových vrstev, živice a pro pokládku dlažeb. Vibrační válce jsou hladké a ježkové a jsou určené pro hutnění zásypových materiálů, chodníků či parkovacích ploch. Pokud si nevíte rady, můžete nám kdykoliv zavolat na 602 617 833 nebo 607 975 661, rádi Vám poradíme.