Odstranění objektu k bydlení č.p. 658, ulice Nádražní, Lipník nad Bečvou

Odstranění objektu k bydlení č.p. 658, ulice Nádražní, Lipník nad Bečvou

Předmětem veřejné zakázky kompletní provedení díla v souladu s dokumentací bouracích prací, zpracovanou Ing. Josefem Bartošem, ČKAIT 1200539, Na Bečvě 1354, 751 31 Lipník nad Bečvou a ověřené v řízení o odstranění stavby.

Předmětem bouracích prací je objekt bydlení – bytový dům č.p. 658 včetně zpevněných ploch kolem objektu, vstupní brány s brankou a drátěného oplocení, zděné zídky ze severozápadní strany mezi pozemky parc. č. 1012/2, 436/4 a 1013/1, zděných zídek z jihovýchodní strany mezi pozemky parc. č. 436/4 a 433/1, 433/3 a 1009/2, odstranění ocelového plotu na zděné podezdívce ze severní strany mezi pozemkem parc. č. 1013/1 a parc. č. 3431/23 a odstranění plechového plotu mezi pozemky parc. č. 3431/24 a 3431/17.

Součástí veřejné zakázky je výstavba nového oplocení pro uzavření pozemku po odbourání objektů, v souladu s projektovou dokumentací.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Lipník nad Bečvou

Originální záznam:

Okres:
Přerov

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Lipník nad Bečvou

Zadavatel IČ:
00301493

Zadavatel ulice:
Náměstí T. G. Masaryka 89/11

Zadavatel PSČ:
751 31

Zadavatel obec:
Lipník nad Bečvou

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Dlesková

Zadavatel telefon:
+420 581 722 208

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mesto-lipnik.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž a opravy rolovacích vrat na míru a servisní služby

Montáž a opravy rolovacích vrat na míru a servisní služby

Pokud potřebujete namontovat případně opravit garážová nebo průmyslová rolovací vrata, obraťte se na společnost Vrata a brány Tomáš Večerek. Naše společnost provádí montáž a opravy na rolovacích vrat nejen na Opavsku, ale také v Ostravě. Výhody, které Vám poskytnou rolovací garážová vrata: - ušetří místo – srolují se jako roleta do boxu nad vjezdem do garáže nebo haly - vhodné do průmyslových objektů nebo do garáží rodinných domů - možné namontovat do, před i za otvor - naše společnost mimo jiné provádí opravy a servis rolovacích garážových vrat


Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Potřebujete v průmyslové hale nebo ve skladu zajistit ochranu sprinklerů před poškozením? Hledáte v okolí Znojma a Brno-venkov firmu, která instaluje protinárazové sloupky v budovách? Kontaktujte firmu EKOČEK, která se postará o ochranu sprinklerů před poškozením. Zajistíme montáž ochranných prvků, které chrání sprinklery před poškozením pohybující se manipulační technikou v prostoru, kde se sprinklery nachází. Kromě ochranných sloupků také instalujeme kolem sprinklerů vysokopevnostní pletivové stěny, které zabrání přístupu osob k samotnému sprinkleru. Ochranný systém pro sprinklery montujeme v administrativních, průmyslových a výrobních halách, skladech, a dalších objektech obdobného charakteru v okolí Znojma, Miroslavi a Brna-venkov.


Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

Garážových vrat pro rodinné domy je celá řada typů, modelů a výrobců. Pokud váháte, která garážová vrata si vybrat, rádi Vám poradí ve společnosti PERFECT DOOR, která má více než 20 let zkušeností v tomto oboru a má dlouhodobě stabilní tým odborníků s bohatými vědomostmi. V současné době zastupuje významné výrobce garážových vrat - Hörmann, Toors, Nice, Nassau a Cais. Garážová vrata nejen prodává a montuje, ale zajišťuje také servis. Na míru Vašim potřebám Vám najde nejlepší garážová vrata pro Váš rodinný dům nebo jiný objekt. Dodat Vám může sekční vrata, která jsou nejběžnějším modelem vrat. Pokud máte omezené prostorové možnosti, pak jsou lepší volbou rolovací vrata, vybavená elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů včetně imitace dřeva. Další dodávané typy garážových vrat - výklopná ocelová vrata s jednoduchou konstrukcí - boční sekční vrata, která posunují vertikálně (do boku) - dvoukřídlá garážová vrata z hliníkových profilů. Pokud tedy hledáte vhodná garážová vrata, neváhejte se obrátit na společnost PERFECT DOOR s.r.o. z Prahy, která Vám navrhne optimální řešení.


Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Společnost Oplocení Tlumačov s.r.o. nabízí k prodeji plotové systémy a různé druhy oplocení pro klientelu hlavně v regionu Zlínský kraj. Jedná se o prodej pletiva na brány, ploty, plotové sloupky i hotové zahradní branky či vjezdové brány. Realizujeme a montujeme oplocení na klíč. Vyberte si z našeho sortimentu: - plotový systém AXIS, AXOR - svařované plotové panely - gabionové ploty - pletivo čtyřhranné poplastované, PVC, svařované - pletivo na sportoviště, bezpečnostní - plotové sloupky - sloupek zelený, s patkou, pozinkovaný, zinkovaný, plastový - plotové vzpěry - plotové laťky, plotovky, zatravňováky. Zajistíme dovoz v okruhu 30km - tel.:736635083.


Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Firma HSV zámečnictví sídlí ve vlastním výrobním areálu v Jičíně. Firma se zabývá stavebně zámečnickou prací a v současnosti zaměstnává 5 zkušených pracovníků. Působíme hlavně v Královéhradeckém, Libereckém a Středočeském kraji. V případě zájmu realizujeme zakázky po celé ČR. HSV zámečnictví Ploty, brány, zábradlí Výroba ocelových plotů. Ocelové sloupky oplocení. Ocelové brány, vrata. Balkonové zábradlí. Ocelové schody.


Výroba kovových plotových výplní na míru, v barevném odstínu přesně dle přání zákazníka

Výroba kovových plotových výplní na míru, v barevném odstínu přesně dle přání zákazníka

Chystáte se stavět plot okolo Vašeho domu? Přemýšlíte, z jakého materiálu by byl nejlepší? Vyloučili jste dřevěný? Společnost ABC servise, obchodní společnost s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej plotových výplní a v jejich sortimentu najdete i kovové plotové výplně, které by mohly být tou nejlepší volbou pro Vás. Vypracujeme Vám předpokládané náklady a také rádi doporučíme vhodnou a spolehlivou firmu, která by se Vám postarala o montáž. Sídlíme ve Frýdku-Místku nedaleko Ostravy a plotové výplně prodáváme i přes eshop. Vybírat můžete z plotových kovových výplní řady PRESTIGE a řady VK. Všechny dodáváme v požadované míře a barevném odstínu, přesně dle Vašich představ a požadavků. Kovové plotové výplně vypadají skvěle s kamenným základem. Výplně PRESTIGE se vyrábí z dutých jeklových profilů, kdežto řada VK je kombinací plných profilů zasazených do rámů z pásoviny a dutých jeklových profilů. Výplně jsou dodávány v pozinkované úpravě, čímž se zajistí jejich dlouhá životnost.