Ochranné pracovní oděvy ZZS ÚK

Ochranné pracovní oděvy ZZS ÚK

Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na průběžné dodávání ochranných pracovních oděvů pro členy výjezdových skupin Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, příspěvkové organizace.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 662 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00829013

Zadavatel ulice:
Sociální péče 799/7A

Zadavatel PSČ:
400 11

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Lucie Rohanová

Zadavatel telefon:
+420 475 234 146

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzsuk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Gumové, kožené, textilní i svářečské pracovní rukavice - široký výběr z mnoha provedení

Gumové, kožené, textilní i svářečské pracovní rukavice - široký výběr z mnoha provedení

Pracovní rukavice jsou nezbytností pro každého, kdo vykonává nějakou manuální činnost, protože ochrání před špínou, zraněním, tvorbou mozolů, oděrek a popálenin. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodných pracovních rukavic, obraťte se na naši společnost Hydrospor s.r.o., která se specializuje na výrobu a prodej veškerých pracovních ochranných oděvů i pomůcek a velmi rádi Vám budeme ve všem nápomocni. Z našeho širokého sortimentu si jistě vyberete ty nejvhodnější: - gumové - latexové - máčené - kožené - textilní - svářečské - kombinované - speciální. Chraňte důsledně své zdraví a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu!


Nabídka respirátorů - povinnost nošení respirátorů v zaměstnání je zpět!

Nabídka respirátorů - povinnost nošení respirátorů v zaměstnání je zpět!

Od 25. října 2021 je platné nové nařízení vlády o nošení respirátorů ve vnitřních prostorech, zejména pak ve firmách a na pracovištích. V naší nabídce najdete Respirátor FFP2. Tento respirátor můžete nosit 48 hodin. Je pohodlnější než ty tvrdé respirátory a lépe se v něm dýchá. Je velmi příjemný na obličeji, skoro jej necítíte. Tyto respirátory jsou testovány na 94% filtraci a certifikovány U.S. National Institute of Occupational Safety and Health (NIOSH). Respirátory ​​FFP2 a KF94 jsou stejně účinné jako respirátor ​​N95 certifikovaný NIOSH se stejnou účinností filtrace, ale jsou testovány podle odlišných národních kritérií. FFP2 je filtrační skóre 94% filtrační kapacity schválené v Evropě a KF94 je testován podle korejských kritérií. Zásobujte se našimi ochrannými pomůckami a popřípadě i antigenními testy.


Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Jsme průmyslová prádelna pro komplexní ošetření oděvů a mimo jiné poskytujeme poradenskou činnost při nákupu či pronájmu pracovních oděvů. Naše prádelna využívá moderní prací stroj PASSAT UT, bezfosfátové tekuté prací prostředky a profesionální žehlící linky. Díky těmto technologiím bude Vaše prádlo vždy perfektně ošetřeno a Vy se můžete spolehnout na komplexní kvalitu všech našich služeb. U Vašeho prádla průběžně kontrolujeme opotřebení a podrobná kontrola proběhne při vstupu i výstupu předání. Jsme profesionální firma s vysokou flexibilitou a dodávku čistého prádla Vám zajistíme do 24 hodin. Dále poskytujeme přepravní kontejnery, svoz zakázek zdarma a v neposlední řadě vstřícný přístup a snahu vždy se nějak rozumně domluvit.


Pracovní oděvy vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života – kyselinovzdorné a nehořlavé

Pracovní oděvy vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života – kyselinovzdorné a nehořlavé

Přichází Vaši zaměstnanci při práci do prostředí s nebezpečím výbuchu? Pracujete s elektrickým obloukem? Hrozí Vám u práce poleptání kyselinou? Pokud ano, potřebujete kvalitní pracovní oděvy, které jsou kyselinovzdorné a nehořlavé. Pracovní oděvy, které slouží jako ochrana v rizikových oblastech, seženete u společnosti Industrial Starter Czech s.r.o., která se zabývá vývojem a prodejem ochrannými oděvy řady ISSA LINE M-PRO. Pracovní oděvy nutné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života jsou kyselinovzdorné, nehořlavé, proti statickému výboji, pro práci s elektrickým obloukem. U nás seženete OPP i ve výstražné variantě. Najdete u nás OPP ISSA M-PRO multi ochrana a speciální permanentní oděvy OPP: - kalhoty - vesty - košile - bundy - kombinézy - polokošile - mikiny Podívejte se na naše webové stránky, kde u každého oděvu naleznete bližší informace o produktu i jeho přesné složení. Zvolte pro sebe a své zaměstnance ochranné oděvy, které mají maximální počet možných ochranných opatření a přitom jsou pro nositele pohodlné.


Dodávka ochranné kombinézy a obleku pro chemikáliím i toxickým látkám

Dodávka ochranné kombinézy a obleku pro chemikáliím i toxickým látkám

Potřebujete do své výrobny doplnit ochranné kombinézy? Sháníte spolehlivého prodejce obleků proti chemikáliím a toxickým látkám? Obraťte se na společnost Industrial Starter Czech s.r.o., která se zaměřuje na prodej ochranného a pracovního oblečení, obuvi i prostředků na ochranu zraku, sluhu a hlavy. Ochranné overaly typu ISSA CHEM 08290 byly vytvořeny pro ochranu osoby před chemickými látkami a dalším nebezpečím. Dodáváme několik typů, které jsou odolné buď proti částicím, i radioaktivním částicím, odolné vůči postřiku do určité vzdálenosti i proti infekcím. Ochranný oblek ISSA CHEM PLUS 08292 je na jedno použití. Vyrábí se ve třetí kategorii a je se zipem, překrytý ochrannou lepící klopou, která brání vstupu prachu. Přes švy jsou přelepené pásky, které brání před proniknutím drobných, toxických látek, jako je například azbest a jiné chemikálie.


Ochranné prostředky pro práci ve výškách – tělové postroje, lana a karabiny

Ochranné prostředky pro práci ve výškách – tělové postroje, lana a karabiny

Pracujete ve výškách a potřebujete kvalitní tělový postroj? Hledáte e-shop, kde naleznete nejen postroje pro práci ve výškách, ale i lana a karabiny? Pak e-shop společnosti HYDROSPOR spol. s.r.o. splní Vaše požadavky. V našem sortimentu máme velký výběr ochranných pomůcek a oblečení. Kvalitní tělové postroje máme v univerzálních velikostech, splňující normy pro zachycovací postroje EN 361. Postroje s více body ukotvení splňují normu EN 358 – OOPP pro pracovní polohování a prevenci proti pádu z výšky. Tělové postroje s 1 až 5 body ukotvení. Postroje mají polohovací pásy, prodloužené zádové spoje a pouzdro na telefon, záleží na typu postroje, který si vyberete. Lano se zkracovačem a karabinou pro uchycení při práci splňuje normu EN 358 – OOPP pro pracovní polohování a prevenci proti pádu z výšky. Pro více informací o postrojích a dalších produktech navštivte náš e-shop.