Záchytné zařízení prachu na provozu VS

Záchytné zařízení prachu na provozu VS

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního záchytného zařízení prachu na provozu druhotných surovin v areálu Třineckých železáren, a.s. v Třinci, a to na plošných zdrojích – víceúčelové ekologické ploše, na odvalu, haldě a mlýnici. Průmyslový areál se vyznačuje vysokou mírou znečištění prachovými částicemi, které jsou emitovány jednotlivými technologickými provozy.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2017 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 502 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Zadavatel IČ:
18050646

Zadavatel ulice:
Průmyslová 1000

Zadavatel PSČ:
739 70

Zadavatel obec:
Třinec

Kontaktní osoba:
VIA Consult a.s.

Zadavatel telefon:
+420 605 201 156


Zadavatel web:
http://www.trz.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy i nemocnice

Montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy i nemocnice

Firma ELMAR group, s.r.o. je vždy připravena vyřešit problém s klimatizací - instaluje systémy měření a regulace pro technologie vytápění, chlazení, klimatizace, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií. Zajistí vám nejen odborné poradenství, montáž a dodávku, ale také poskytne pravidelný servis. Projekty v oblasti klimatizace realizujeme v různých odvětvích - montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy, nemocnice, sportovní nebo výzkumná zařízení, komerční objekty, ubytovací zařízení a další. Hlavním partnerem pro dodávky měřící a regulační techniky je firma Honeywell,ale také spolupracujeme i s dalšími předními světovými a tuzemskými dodavateli jako jsou Siemens, ABB, Danfoss, ESBE, Centraline, BTR, Sauter a mnoho dalších.


Dodávka výkonných klimatizací pro lehký průmysl, hotely a administrativní budovy

Dodávka výkonných klimatizací pro lehký průmysl, hotely a administrativní budovy

Potřebujete nainstalovat nový systém klimatizace do hotelu? Hledáte v okolí Hodonína firmu, která zajistí instalaci klimatizací do administrativní budovy? Kontaktujte společnost Klimastyle s.r.o., která se zabývá dodávkou výkonných klimatizací pro hotely, administrativní budovy i pro budovy s lehkým průmyslem. Dodáváme kvalitní a výkonné klimatizace Sincalir, Daikin a Toshiba s třídou energetické účinnosti až A+++. Tyto klimatizace jsou spolehlivé, vydrží i celoroční náročný provoz. Zajistí také co nejlepší distribuci vzduchu v daném prostoru. Více informací o jednotlivých typech klimatizací najdete na našich webových stránkách.


Dodávka, prodej filtrů, filtračního zařízení, materiálu pro filtraci

Dodávka, prodej filtrů, filtračního zařízení, materiálu pro filtraci

Potřebujete zakoupit filtry či materiál pro filtraci, neváhejte a obraťte se na nás na firmu C-FILTER FILTRY, s.r.o., v Brně. Zabýváme se prodejem filtrů z velkokapacitní výroby, zároveň i méně časté výrobky z malých sérií, starší a ojedinělé typy. Design filtrů si určí sám zákazník. Máte na výběr z širokého sortimentu filtrů. Dodáváme filtrační vložky, materiál pro filtraci vzduchu, pro paliva, oleje, pro hydrauliku a různé jiné kapaliny. Z filtrů si můžete zakoupit filtry průmyslové, filtry pro mobilní techniku, filtrace pro vzduchotechniku a klimatizaci, spin-on filtry, filtry hydrauliky a jiné. Rádi Vám poradíme i co se týče filtračních komponent. Neváhejte a oslovte nás. Věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací na webových stránkách.


Pěnové vzduchové filtrace, průmyslová vzduchotechnika - sycené, retikulované

Pěnové vzduchové filtrace, průmyslová vzduchotechnika - sycené, retikulované

Hledáte výrobce produktů pro průmyslovou vzduchotechniku? Společnost Eurofoam TP spol. s r.o. z Brna dodává pěny sycené aktivním uhlím (FIREND 760) v černém a bílém provedení. Pěna Firend je určená po obklady stěn a zvýšení požární odolnosti dle klasifikace 1. Kombinovat se může s tkaninou, netkanou textilií, skelným vláknem a jinými materiály. Na bázi eteru vyrábíme retikulovanou filtrační pěnu Filtren TM 10, 20, 30 a 45 v modré barvě. Ta je určená pro biologické, ale i mechanické čištění vody. Zákazníkům poskytujeme možnost řezání každého kusu na míru. Také máme filtrace vzduchu Bulpren S s otevřenou buněčnou strukturou pro automobilový průmysl, větrací a klimatizační zařízení. Zašlete nám požadavek na potřebné rozměry a my vám zpracujeme konkrétní cenovou kalkulaci.


Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu

Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu

Prodejem kvalitních filtrů a olejů se zabývá společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. Objednávat můžete jednoduše v e-shopu, vše dodáváme zákazníkům z Opavy, Olomouce a celého MS kraje. Skladem máme olejové filtry motorové, zpětné, sací, hydrostatické, převodové, horní, spodní a tlakové. Dále palivové filtry hrubé, jemné, KIT, Primary, Secondary, s průtokem, sítkem, odkalovačem nebo vložkou. Vše od ověřených výrobců Argo, Bobcat, Case, Demag, Delphi, Filpro, MAN, Kuhn, Toyota, VW, Venieri, Detroit, Engel, Kramer, Landini, Parker, Woodgate, Bosch, Cermag, Krone, Liebherr, Vapormatic, Vokes, Zetor, Claas, Fiat, Iveco, Kohler, OTO, Ropa, Sofima, Taisei, ISEKI, Geik, Timberjack, Mann, Piusi, Waltra, Woodgate, Fiam, Doosan a další.


Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Hledáte-li v oblasti Prahy firmu, která Vám vyrobí potrubí a komponenty pro vzduchotechniku, pak neváhejte zaslat podklady pro výrobu naší společnosti! Naše společnost se zabývá výrobou a dodávkou komponentů pro vzduchotechniku. Pošlete nám Vaše podklady pro výrobu a my Vám zpracujeme cenovou nabídku. Dokážeme flexibilně a rychle reagovat na případné změny v objednávce. Vyrobíme přívody a odvody vzduchu, výfuky filtrů, kruhové, hranaté, spiro i svařované potrubí, rekuperace tepla, větrání budov ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailové adresy nebo se podívejte na naše webové stránky. Rádi Vám odpovíme na Vaše případné dotazy nebo poradíme s podklady pro výrobu.