Poptávám dodávku písku do dětského pískoviště

Poptávám dodávku písku do dětského pískoviště

Poptávám 1 tunu písku do dětského pískoviště (praný, čistěný, frakce 0/4, ideálně s certifikací Zdravotního ústavu o nezávadnosti) s dovozem do lokality Hovorčovice. Písek musí být balený (nádoba, big bag, pytel, atp...).
Poptávka byla vložena dne:
22.05.2017 08:21

Platnost poptávky:
22.06.2017 08:14

Kontaktní osoba:
Jiri Novak

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 53517

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autodoprava, prodej písku Liberec, zajištění dopravy materiálu, provoz pískovny, zemní práce

Autodoprava, prodej písku Liberec, zajištění dopravy materiálu, provoz pískovny, zemní práce

Představujeme Vám firmu Martin Čermák z okresu Liberec, která svoji činnost zaměřila na autodopravní a přepravní služby. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme provozu pískovny, zajištění dopravy materiálu, prodeji štěrku a kačírku a zemním pracem. Naše služby, autodoprava Martin Čermák: Provoz pískovny Prodej štěrku a kačírku Zajištění dopravy materiálu Zemní práce Pokud Vás naše přepravní služby či provoz pískovny zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Postřelna 34, Jablonné v Podještědí, Liberec.


Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Hledáte-li v okolí Zlína a Otrokovic dodavatele štěrku, písku či drceného kameniva, pak se obraťte na společnost Kamenivo Zlín Rybníky. Štěrk, písek i kamenivo se využívá pro širokou škálu aplikací - stavbu chodníků, silnic, budov, pro odvodnění, jako výplňový materiál, žlutý písek také na dětské hřiště. Při jeho koupi je tedy důležité dbát na kvalitu, jelikož právě kvalitní sypké hmoty Vám dají dobrý základ, na kterém můžete později budovat. Potřebujete-li štěrk, písek či kamenivo v jakémkoli množství, pokusíme se maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Veškerý materiál, který u nás zakoupíte, jsme schopni zavést na stavbu či jiné místo určení. Neváhejte a kontaktujte nás.


Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům, hřiště i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v lokalitě Zlín a Otrokovice. Řešíte posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku ? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem je pro Vás vhodnou volbou - jde o dekorační i funkční prvek - zabraňuje prorůstání trávy a plevelů a Vy si tak ušetříte práci při údržbě okolí domu a můžete si častěji užít zasloužený relax. Dodáme i žlutý písek bzenec, vhodný jako zásypový materiál nebo na dětská hřiště. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí je zajištění dopravy kameniva v požadovaném množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 Kč bez DPH.


Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Stavební materiál jako štěrk, písek, strusku, drcený kámen nakoupíte u firmy POMP Vlaštovičky s.r.o. za akční ceny pro váš dům či zahradu. Stavební materiál přivezeme přímo k vám na stavbu. V našem vozové parku máme nakládače, dozery, sklápěče, rýpadla, shrnovače. Stavební materiál nakoupíte u nás od pondělí do pátku od 7-15.30 ve Vlaštovičkách u Opavy na ulici Jarkovická.


Okrasný štěrk a kámen na zahradu - okrasné kamenivo, drť, kvalitní materiál

Okrasný štěrk a kámen na zahradu - okrasné kamenivo, drť, kvalitní materiál

Kameny a štěrk na zahradu seženete u firmy Andrla CZ s.r.o z Opavy, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu kvalitního okrasného kameniva a drtí. Pro lepší vzhled a dekoraci Vaší zahrady použijte okrasné kameny od firmy Andrla CZ s.r.o. Navštivte naši prodejnu v Brance u Opavy na Cihelní ulici, kde si vyberete ze širokého sortimentu okrasných kamenů a drtí na zahradu. Naše okrasné kamenivo a drtě Vám poslouží pro dekorativní účely, dětská hřiště, zahrady, akvária, mulčovací obsypávání, zelené střechy a terasy. V nabídce máme tyto okrasné kameny: - plavené štěrky z lokality Mohelnice - štěrky z lokality na Slovensku - lomové okrasné kameny - dolomitický vápenec pískové barvy - bílý dolomitický vápenec - lomový kámen z místních lomů Kajlovec a Bohučovice - struska na kladení zámkové dlažby. Vše Vám naložíme našimi nakládači nebo dovezeme na místo určení vlastní autodopravou. Také si u nás můžete napytlovat jakékoli množství, které pak zvážíme na malé váze.


Doprava písku Nymburk - doprava písku pomocí nákladního auta

Doprava písku Nymburk - doprava písku pomocí nákladního auta

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Nymburk Předěláváte, inovujete, zkrátka stavíte své vysněné bydlení? Tak to určitě hledáte vhodné stavební materiály za rozumnou cenu. Naše firma vám nabízí zpracování stavební projektové dokumentace a můžete využít náš poradenský servis. Při jakékoliv stavbě nesmí chybět kvalitní písek. Zajišťujeme dopravu písku pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery. Dodáváme: písek tříděný písek maltový písek na betony