Poptávám výrobu plachet na altán

Poptávám výrobu plachet na altán

Poptávám výrobu plachty na altán. Kovový altán 3x3m. Také by mě zajímala předběžná cena a dodací lhůta
pokud je to možné.
Poptávka byla vložena dne:
22.05.2017 08:52

Platnost poptávky:
22.06.2017 08:38

Kontaktní osoba:
František Staněk

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 116 862

Okres:
Český Krumlov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


VFG plsti a filcy z přírodních a syntetických vláken – výroba

VFG plsti a filcy z přírodních a syntetických vláken – výroba

Náš výrobní program zahrnuje: - klavírové nebo dekorační barevné filcy - materiály lineTEC pro bezvýkopovou sanaci kanalizací - plsti a filcy z přírodních materiálů a syntetických vláken - vícevrstvé a laminované materiály pro automobilový průmysl - plstěné tvarovky pro čištění hlavní střelných zbraní a projektily - bezešvé trubky pro mazací válce - průmyslová těsnění - brzdící desky pro kovoprůmysl.


Tkaniny, speciální textilie s povrchovou úpravou, opatřené zátěrem, laminované

Tkaniny, speciální textilie s povrchovou úpravou, opatřené zátěrem, laminované

Hledáte dodavatele speciálních tkanin s povrchovou úpravou? Potřebujete laminované textilie nebo textilie ze sklených vláken s odolností vůči vysokým teplotám? Všechny potřebné tkaniny si můžete objednat u společnosti Alpax. Naše firma dodává tkaniny SIGMATEX s různými povrchovými úpravami. V prvé řadě se jedná o textilie ze skelných vláken s úpravou pro vysoké teploty (až 500°C). Dále prodáváme speciální textilie opatřené zátěrem ze silikonu, polyuretanu nebo PTFE . Seženete u nás i tkaniny laminované hliníkovou fólií nebo na zakázku zajistíme i tkaniny laminované vakuově naneseným libovolným kovem.


PVC plachty s oky, krycí nepromokavé, tedy pogumované autoplachtoviny v různých rozměrech

PVC plachty s oky, krycí nepromokavé, tedy pogumované autoplachtoviny v různých rozměrech

Sháníte kvalitní PVC plachty, tedy autoplachotviny? Potřebujete plachty, které jsou nepromokavé? Potřebujete, aby plachty zvládly i nápor větru a aby chránily před deštěm, větrem, sněhem a sluncem? Pak navštivte prodejnu či e-shop společnosti Arnak s.r.o., kterou najdete v Ostravě. Máme k dispozici veliký výběr krycích nepromokavých PVC plachet s oky, které jsou pogumované a chrání věci před povětrnostními vlivy, především před sluncem, deštěm a větrem. Využijete je v zemědělství, ve stavebnictví, v dopravě, rekreaci, ve sportu i v domácnosti. Skladem máme plachty v různých rozměrech, které si volíte přímo při objednávce v e-shopu, a gramážích od 100g/m2 do 560g/m2. Vybírat můžete v e-shopu arnak.cz. Potřebujete-li poradit s výběrem, případně máte další dotazy k našemu zboží, neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.


Výroba izolační netkané textilie pro automotive - termoregulační, akustická

Výroba izolační netkané textilie pro automotive - termoregulační, akustická

Nejvyšší nároky na netkané textilie jsou v oblasti automobilového průmyslu. Společnost SALIX INTERNATIONAL a.s. se zaměřuje mimo jiné právě na výrobu izolačních netkaných textilií pro automotive. V automobilovém průmyslu se používají netkané textilie pro zlepšení akustických vlastností ve vozidle a pomáhají i příznivě ovlivňovat termoregulaci v interiéru a tím optimalizovat světelné záření. Výroba probíhá ve vysoké kvalitě. Mají více účelů použití: - jako zvuková izolace v automobilovém průmyslu - pro odhlučnění motorové části od kabiny, palubní desky apod. - při výstavbě silnic a dálnic, v tunelech apod .


Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

U průmyslových výrobků, kde jsou požadavky na vysokou pevnost a dlouhou životnost se při výrobě používají tkaniny ze skelných vláken, skelného rovingu. Tkalcovna UNIQUE Textiles, specializující se na tkaní technických tkanin a výztuží ze skelných vláken, které mají uplatnění v kompozitních materiálech, přijímá zakázky po celé ČR i v zahraničí. Výroba je v Holešově, pouze 20km od Zlína i Kroměříže. Aktuálně výroba zahrnuje ucelený sortiment tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu i řadu kombimateriálů. Specializujeme se i na zakázkovou výrobu tkanin se specifickými skladbami vláken a tkaní sklotkaninových, rovingových pásků.


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.