Poptávám protiskluzovou vodovzdornou překližku

Poptávám protiskluzovou vodovzdornou překližku

Poptávám protiskluzovou vodovzdornou překližku.
Poptávka byla vložena dne:
22.05.2017 08:36

Platnost poptávky:
22.06.2017 08:12

Kontaktní osoba:
Pavel Farník

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 888 406

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová sériová výroba nábytkových dílců a desek CNC formátováním

Průmyslová sériová výroba nábytkových dílců a desek CNC formátováním

Plošné materiály všeho druhu dodává společnost VAREX CZECH, s.r.o. z Polné, poblíž Jihlavy. Výrobcům nábytku z celé České republice dodáváme dílce a desky v různých rozměrech. Zabýváme se průmyslovou sériovou výrobou laminovaných desek (DTD, MDF, HDF). Zajistíme plošné materiály, jako jsou profily pro dveřní zárubně a hrany (termoplastové, lamino, falcové, dýhové). Provádíme CNC formátování nábytkových dílců pomocí centra Homag Holzma HPL 30. Dle specifikace formátování zpracujeme komponenty s maximálním formátem 5 600 x 2 200 mm, tloušťkou materiálu 3 mm – 70 mm. Termoplastové hrany potiskneme v požadovaném dekoru i těm nejnáročnějším zákazníkům.


Perforované panely, desky HPL - odolné obklady stěn, interiérové a exteriérové obložení budov v mnoha barvách

Perforované panely, desky HPL - odolné obklady stěn, interiérové a exteriérové obložení budov v mnoha barvách

Nová technologie, kterou využívá firma Frajt s.r.o. Kroměříž je perforace desek vysokotlakého laminátu HPL, jde o tvrdý, velmi odolný materiál. Perforované panely jsou novou cestou, jak obohatit vzhled budov i vnitřního prostoru - jsou vhodné jako obklady stěn i interiérové a exteriérové obložení budov. Použití: - obklady stěn stadionů, tělocvičen - akustické obklady - výplně zábradlí - wellness, SPA, bazény - venkovní obložení budov - designová provětrávaná fasáda - zastínění prostor - pergoly - výplně zábradlí - balkónové výplně. HPL deska perforací získává nejen atraktivní vzhled, ale i vlastnosti, kterých lze využít tam, kde jsou vysoké nároky na mechanicko–fyzikální vlastnosti, nebo je žádoucí pohlcování zvuku. Navíc se perforované desky snadno montují, udržují a čistí. Vlastnosti perforované HPL desky: - dekorativní, moderní design - dostupnost v mnoha barvách - optimální barevná stálost - odolnost proti poškrábání - odolnost proti vodě, vodní páře i rozpouštědlům - rázová odolnost - vysoká mechanická pevnost - jsou samonosné - nekorodují - fyziologicky nezávadné - neohrožují životní prostředí - neobsahují organické halogeny, sloučeniny síry ani těžké kovy a azbest.


Durélis desky - kvalitní náhrada OSB desek za příznivou cenu

Durélis desky - kvalitní náhrada OSB desek za příznivou cenu

Durélis desky mají široké využití - jsou vhodné jak pro stavbu střechy, tak pro dřevostavby i podlahy. Díky perodrážkám se dají efektivně spojovat bez viditelného spoje čímž urychlují jakoukoliv stavbu. Dnes již nemusíte využívat jen OSB desky. Obraťte se na společnost PROŘEZ spol. s r.o. v Prostějově nedaleko Olomouce, kde si vyberete kvalitní a levnou náhradu OSB desek - tedy desky Durélis. Durélis desky se vyrábí v provedení s rovnou hranou nebo v provedení s perem a drážkou po celém obvodu. Mají vysokou pevnost a umožňují opracování vrtáním, řezáním a podobně. Pro více informací se neváhejte obrátit na firmu PROŘEZ spol. s r.o. v Prostějově.


Kvalitní lamináty Formica HPL německé výroby

Kvalitní lamináty Formica HPL německé výroby

DUET CZ, s.r.o. Hlinsko, Chrudim Máme pro vás připraveny kvalitní, odolné a designově zajímavé HPL lamináty Formica. HPL lamináty Formica nabízejí pro každého něco. Jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu a jsou tak velmi pevné a odolné proti poškrábání. HPL materiály Formica lze navíc snadno udržovat a ani v náročných podmínkách se neopotřebují. Barevnou stálost a krásný vzhled vám tak zaručí v interiéru, ale i ve venkovních podmínkách. Ani na terase či zahradě se tak nemusíte omezovat a můžete si dopřát originální obklady, které vám budou všichni závidět.


Praktické a zároveň originální HPL lamináty HOMAPAL

Praktické a zároveň originální HPL lamináty HOMAPAL

Hledáte něco opravdu netradičního a zároveň praktického? Námi nabízené HPL materiály HOMAPAL tím opravdu jsou. Naše společnost DUET CZ, s.r.o. Hlinsko je zástupcem a distributorem těchto HPL laminátů pro ČR a SR. Povrch ze skutečného kovu nebo přírodní dýhy dodá nábytku originální a luxusní vzhled. Praktické a zároveň originální HPL lamináty HOMAPAL se skvěle uplatní při výrobě: nové kuchyně šatní skříně nábytku Vaší kanceláře


Profesionální výroba a prodej stavebního řeziva - překližky, OSB desky, přířezy

Profesionální výroba a prodej stavebního řeziva - překližky, OSB desky, přířezy

Hledáte kvalitně a profesionálně zpracované stavební řezivo? Ve firmě PROŘEZ spol. s r.o. naleznete vše co je potřeba ke stavbě nebo opravě střech, podlah, plotů, pergol či altánů. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám zajistíme zpracované stavební řezivo, tepelně ošetřené a impregnované dle aktuálních norem a nařízení. Výběr stavebního řeziva je opravdu široký - výroba a prodej: - OSB desky, DURELIS, překližky, přířezy, sololit, dřevěné palety, ... - prkna, střešní latě, dřevěné lišty, hranoly, fošny, ... - pelety a další. Stavební řezivo si u nás můžete také objednat přímo na zakázku.