Nádoby na klinický odpad

Nádoby na klinický odpad

Predmetom obstarávanej zákazky je dodávka nádob na klinický odpad pre jednotlivé pracoviská verejného obstarávateľa v rozsahu požadovanej špecifikácie, v množstvách a lehotách špecifikovaných v čiastkových objednávkach na základe skutočných potrieb verejného obstarávateľa. Predmet zákazky verejný obstarávateľ požaduje vrátane prepravy a vyloženia v mieste plnenia. Súčasťou predmetu zákazky sú všetky, resp. akékoľvek ďalšie náklady, ktoré sa môžu vyskytnúť v súvislosti s plnením predmetu zákazky (napr. balné). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2017 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
106 803 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Zadavatel IČ:
36601284

Zadavatel ulice:
Ondavská 8

Zadavatel PSČ:
040 11

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Mgr. Steranková Šoltýsová Martina

Zadavatel telefon:
+421 557 891 667

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vusch.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33141123-8
Nádoby na ostré predmety

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Samolepící pásky, tvarované výseky a laminování

Samolepící pásky, tvarované výseky a laminování

Hledáte dodavatele jednostranných nebo oboustranných lepicích pásek? Naše společnost LAGA Borohrádek s.r.o. se specializuje nejen na jejich výrobu. Vyrábíme tvarové samolepící výseky z jednostranných i oboustranných lepicích pásek. Díky našim zkušenostem a špičkovému vybavení je umíme vyseknout z různých materiálů přesně podle Vašeho přání. Vše dodáváme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším termínu. Dodáváme v sériové i zakázkové výrobě. Laminujeme různé materiály s lepicími páskami, a to do šířky 2300 mm. V případě zájmu nás kontaktujte pro cenovou nabídku. Naše společnost LAGA Borohrádek s.r.o. sídlí v Borohrádku v Královéhradeckém kraji, v okrese Rychnov nad Kněžnou. Námi vyráběné produkty najdou uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském i nábytkářském průmyslu.


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO - PLAST s.r.o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Bublinkové fólie vhodné pro balení zboží i automobilový průmysl

Bublinkové fólie vhodné pro balení zboží i automobilový průmysl

Sháníte dodavatele bublinkové fólie? Pak oslovte společnost HB pack s.r.o. ze Slavkova u Brna. Bublinková fólie zajistí optimální ochranu předmětů před poškozením. Využít ji můžete při balení zboží ve vašem obchodě i při stěhování. Minimalizuje otřesy a nárazy při přepravě, ochrání před znečištěním i vlhkostí. Do bublinkové fólie lze zabalit jakékoli předměty, nábytek, obrazy, elektroniku, předměty ze skla i kovu. Mezi našim sortimentem naleznete standardní, dvouvrstvé a třívrstvé fólie, bublinkové sáčky i přířezy. Vyrobíme také fólie podle Vašich potřeb. Zhotovíme folie perforované, elastické i laminované dalšími materiály. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Bezpečnost pro přepravu i uskladnění v našem e-shopu!

Bezpečnost pro přepravu i uskladnění v našem e-shopu!

E-shop společnost ProTrade, s.r.o. sídlící v Praze nabízí snadno dostupnou bezpečnost pro přepravu a skladování cenných dokumentů a drobných předmět. Vybírejte z nabídky jednorázových bezpečnostních obálek, bezpečnostních plomb, fóliových plomb, bezpečnostních vaků, bezpečnostních přepravních beden a kufříků nebo archivačních krabic. Jakýkoliv pokus o narušení obalu je jednoznačně indikován některým z bezpečnostních prvků. Bezpečnost pro Vaše dokumenty předměty snadno vyberete v e-shopu společnosti ProTrade, s.r.o.


Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

Výrobky z plastu přímo od výrobce - kvalitní plastové produkty s vysokou přesností

Vyrábíme velké množství různých plastových výrobků od kosmetických dóz, přes plastové šlehače až po kolena vodovodních trubek. Pokud chcete také vyrobit plastové předměty obraťte se na firmu Josefa Krčmy, která sídlí ve Vsetíně. Rychle a pružně Vám pomůžeme uspokojit potřeby v oboru výroby výlisků z plastických hmot systémem vstřikování. Zpracováváme materiály jako je PP, PE, ABS či PA. Tyto materiály jsou dávkovány a připravovány našimi odbornými pracovníky, kteří dohlížejí na dodržení přesného a předem stanoveného postupu. Veškeré práce provádíme tak, aby finální produkty byly dostatečně kvalitní a splňovaly požadavky našich zákazníků.


Čištění a revize domovních odpadů, kanalizací, instalatérské práce

Čištění a revize domovních odpadů, kanalizací, instalatérské práce

Vše za Vás vyřeší naše společnost Petr Zlatohlávek. Specializuji se na čištění odpadního potrubí v rodinných a bytových domech, školách, ubytovacích zařízeních i v restauracích. Vyčistíme domovní ležaté odpady i stupačky, WC, dřezy, umyvadla, dále pak kanalizace bytové, domovní, venkovní i dešťové. Spirálové stroje mechanicky odstraní usazeniny, tuky, papír či listí. Součástí naší práce jsou i revize kanalizací a domovních odpadů. Za pomoci moderního vybavení v podobě kamerových systémů dokážeme odhalit závadu v potrubí s přesností 0,5 m. V nabídce našich služeb najdete i poskytnutí instalatérských prací při rekonstrukcích i novostavbách. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte. Naše služby realizujme v oblasti Jihočeského a Středočeského kraje.