Poptávám náhradní díl na bagr značky Hyundai

Poptávám náhradní díl na bagr značky Hyundai

Poptávám dolní skleněnou výplň dveří na bagre Hyundai 220. Bylo by možné zaslat do města Dar es Salaam, Tanzanie? Pokud nelze, odebereme zboží přímo v ČR.

Děkuji, s pozdravem
S.C.L.Mitrowski
Poptávka byla vložena dne:
19.05.2017 08:57

Platnost poptávky:
19.06.2017 08:00

Kontaktní osoba:
Stanley C.L.Mitrowski


Telefon:
+420 +255 789 132 719

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna kvalitního nářadí a techniky kutilům i profesionálům za příznivé ceny

Půjčovna kvalitního nářadí a techniky kutilům i profesionálům za příznivé ceny

Stavíte či přestavujete dům nebo byt? Chystáte se na úpravu zahrady? Děláte zásoby dřeva na zimu? Máte vyplavený sklep? Nemáte vlastní nářadí a vybavení pro všechny tyto práce a nechcete investovat velké peníze do nákupu nových? Navštivte prodejnu Kromo v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav, kde Vám veškeré nářadí a techniku zapůjčí za příznivé ceny. Kutilům i profesionálům zapůjčíme kvalitní pily, řezačky, frézy, čerpadla, stavební míchačky, vertikutátory, křovinořezy, elektrohydraulické štípače, pískovače, vibrační pěchy a desky a veškeré potřebné příslušenství. Kompletní přehled nářadí k zapůjčení včetně cen naleznete na našich stránkách. Pokud máte k nabídce dotazy, neváhejte kontaktovat prodejnu Kromo v Brandýse nad Labem.


Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Potřebujete zakoupit či pronajmout stěnové bednění a nevíte, na koho byste se mohli obrátit? Kontaktujte společnost SCASERV a.s., která se zabývá prodejem i pronájmem stěnového bednění LOGIK 50 v rámci českého, polského a slovenského trhu. Bednící panelový systém stěnového bednění je navržen pro malé až středně velké projekty a lze ho použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Umožňuje vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, opěrné zdi, sloupy, pilíře, šachty a jímky. Maximální hmotnost největšího dílu je 82, 43 kg což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomoci klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce lze přemisťovat za pomocí jeřábu. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi, proto se na nás neváhejte obrátit!


Fréza na divoké trhliny CRAFCO na asfaltové i betonové povrchy - pro přípravu trhlin

Fréza na divoké trhliny CRAFCO na asfaltové i betonové povrchy - pro přípravu trhlin

Nejprodávanější fréza divokých trhlin na světě je fréza CRAFCO Pavement Cutter 200. Společnost Rekma, spol. s.r.o. v Břeclavi provádí opravu a údržbu asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a jiných veřejných komunikací. Také disponuje technologiemi zaměřenými na prodloužení životnosti betonových a asfaltových povrchů letišť, dálnic, silnic, mostů, parkovacích ploch a průmyslových podlah. Jedním ze strojů je i Fréza divokých trhlin CRAFCO. Jednoduchý výkonný stroj, který frézuje trhliny jak v asfaltových, tak i v betonových površích. Dodáváme různé typy frézovacích nožů, pomocí kterých se dá nastavit hloubka i šířka drážky. Fréza je dodávaná ve dvou variantách: standard anebo se samopojezdem pro snadnější manipulaci se strojem. Jednoduchá obsluha, dlouhá životnost a vysoký denní výkon činí z Pvamenet Cutter nejlepší volbu pro přípravu trhlin. Pavement Cutter 200 - benzínový motor Kohler 25HP - elektrický zdvih hřídele - bezpečnostní rozpojovací spojka - maximální šířka řezu 5,1cm - maximální hloubka řezu 7,3cm - široký výběr frézovacích nožů - vysoký denní výkon - nástavec na CB povrchy Firma REKMA, spol. s.r.o. poskytuje komplexní služby od strojního vybavení až po správný výběr použitých materiálů.


Online půjčovna stavebních strojů z vlastního vozového parku

Online půjčovna stavebních strojů z vlastního vozového parku

Máte v plánu menší či větší stavební realizaci? Nemáte funkční stroj a nechcete si kupovat další nový? Vše kolem půjčení stavebních strojů zajistí naše firma z Hradce Králové. V oboru podnikáme už delší čas a známe mnohé úskalí, které Vás může ve stavebnictví potkat. Zavolejte nám, a zjistěte si víc! Naše firma AM Gnol s.r.o. nabízí k půjčení tyto stroje: Ruční nářadí Hutnící technika Řezačky, Pily a Kotouče Elektrocentrály Odvlhčovače a topidla Kompresory a Kladiva Bourací a sekací kladiva Rypadla a Nakladače Čerpadla Válce Zajistěte si včas online rezervaci strojů přímo na našich stránkách nebo na těchto telefonních číslech: 495214227 777675051


Půjčovna stavební mechanizace, stavebních strojů a nářadí

Půjčovna stavební mechanizace, stavebních strojů a nářadí

Potřebujete ke své činnosti stavební mechanizaci, stroje nebo nářadí a nechce se Vám investovat do jejich koupě? Pak neváhejte a vyzkoušejte naši půjčovnu stavební mechanizace, stavebních strojů a nářadí. K zapůjčení a pronájmu nabízíme vibrační desky, válce, pěchy, svářecí agregáty, ruční elektrická a pneumatická kladiva, řezačky asfaltu, ponorné vibrátory, teplovzdušné agregáty, elektrocentrály, pojízdné kompresory, rozbrušovací pily, vibrační brusky, elektrické vrtačky, čerpadla, zahradní techniku a další stroje a mechanizaci. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu ve Veselí nad Moravou v okrese Hodonín.


Nosné vidlice, vidle na vysokozdvižné vozíky - přídavná zařízení pro VZV

Nosné vidlice, vidle na vysokozdvižné vozíky - přídavná zařízení pro VZV

Nevíte si rady s výběrem těch pravých nosných vidlic pro váš vysokozdvižný vozík? Velice rádi vám poradí ve společnosti Moravia Manipul spol. s r.o. ze Zbýšova u Brna. V oblasti manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a další skladové techniky mají dlouholeté zkušenosti. V naší nabídce naleznete přídavná zařízení pro VZV té nejvyšší kvality: - nosné vidlice Vetter, vidle na vysokozdvižné vozíky - vidlice odpovídající normě DIN EN ISO 9001 má certifikaci - vysoká kvalita sváru - DIN 15018 a DIN 18800 - OPTIMA - ohyb má zesílenou zónu proti opotřebení pro delší životnost a minimální prohnutí - mechanicky leštěný vnitřní ohyb zajišťuje vysokou mez únavy při kmitavém pohybu - vidlice se standardním koeficientem bezpečnosti č.3. Výroba odpovídá normě ISO 2328/2330 - základem naší kvality jsou prvotřídní materiály s certifikátem kvality - nosné vidle ISO/FEM, nosné vidle uložené na čepu, nosné vidle pro přišroubování, nosné vidle pro přivaření, nosné vidle / DIN pro obdélníkové uchycení, nosné vidle speciální Dodáváme kvalitní vidlice Vetter na vysokozdvižné vozíky. S vašimi požadavky na nosné vidlice nás neváhejte kontaktovat.