Sudy a palety kovové

Sudy a palety kovové

Predmetom zákazky je dodávka prepravných zariadení (sudy s odnímateľným vekom MEVA 0488JO pre podmienky priemyselnej zásielky typu 2 (PZ-2) alebo ekvivalent) v celkovom predpokladanom množstve 3 210 kusov určených na prepravu rádioaktívnych materiálov a dodávka paliet so záchytnou vaňou (vhodný typ 15/4, typ 1216-AT alebo ekvivalent) v celkovom predpokladanom množstve 80 kusov určených na uskladnenie a prepravu sudov s jadrovým odpadom. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2017 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
164 525 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel ulice:
Tomášikova 22

Zadavatel PSČ:
821 02

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
Mgr. Bibiána Lovičová

Zadavatel telefon:
+421 335 315 364


Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44619400-6
Sudy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysoce kvalitní kompostéry z pozinkovaného plechu Litomyšl, kompostéry s nejdelší životností

Vysoce kvalitní kompostéry z pozinkovaného plechu Litomyšl, kompostéry s nejdelší životností

Představujeme Vám firmu LIMES Litomyšl s.r.o., která svoji činnost zaměřila na výrobu a prodej kvalitních kompostérů z pozinkovaného plechu různých objemů. Předností kompostérů z žárově zinkovaného plechu je dlouhá životnost a neměnnost tvaru což oceníte zejména v zimě. Kompostéry jednoduše smontujete i demontujete bez jakéhokoli nářadí díky jednoduchým zámkům. Výběr zralého kompostu je díky důmyslné konstrukci velmi jednoduchý. Kompostéry je přístupné ze všech stran. Neváhejte a objednejte si svůj kompostér včas!


Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou společenskou událost

Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou společenskou událost

Party soudky udrží nápoj chladný a stále svěží. Jsou vhodné na pivo, víno nebo i další druhy alkoholu a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pocínovaného plechu, což umožňuje natlakování nádoby až na 4 bary, jsou taktéž bočně svařované a opatřené vnitřním lakem. Rozměry soudku: 160 x 246 milimetrů. Velmi dobře se přenášejí a pohodlně skladují. Díky znovuuzavíratelnému ventilu udrží soudky nápoj čerstvý déle, než byste čekali. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy, týkající se našich produktů.


Soudek Party TOP

Soudek Party TOP

Technická data 5 litrový soudek: Průměr 153/160 mm Výška 246 mm Technická data 3 litrový soudek: Průměr 153 mm Výška 190 mm Zvláštní vlastnosti 5 litrového soudku: - rozšířený tvar soudku, stohovatelné provedení, s výčepním nástavcem s integrovanou patronou s CO2 a výčepním ventilem - odolnost proti tlaku až do 4,0 bar Zvláštní vlastnosti 3 litrového soudku: - válcový, s výčepním nástavcem Top Keg s integrovanou patronou s CO2 a výčepním ventilem - odolnost proti tlaku až do 4,0 bar Soudek Party TOP: - svařované tělo (svar WIMA), svarový spoj na vnitřní straně ošetřen práškovým lakem, na vnější straně ochranným lakem - vnitřní povrch natřený speciálním ochranným lakem, také nátěrové systémy bez Bisfenolu A (BPA). - veškeré použité vnitřní laky splňují požadavky Zákona o potravinářství, předmětech potřeby a krmivářství (LFBG) - výroba podle nařízení ES 2023/2006 („Správná výrobní praxe pro materiály a předměty, které přicházejí do styku s potravinami“) - lemové spoje a svar opatřené ochranným lakem - tlakování sudu patronou s CO2, který zaručuje trvanlivost až 4 týdny po naražení - plně automatická 100% kontrola těsnosti každého soudku


Nerezové KEG sudy, IBC kontejnery na kapaliny

Nerezové KEG sudy, IBC kontejnery na kapaliny

Jste výrobce piva či nealko nápojů? Vyrábíte technické kapaliny? Pokud ano, tak tyto tekutiny se nejlépe uchovávají a skladují ve stabilních sudech. Ty Vám dodá naše společnost SCHÄFER - SUDEX s.r.o. Specializujeme se na výrobu nádob z nerezové oceli. Zhotovíme pro Vás na zakázku sudy s vlastním logem či jakýmkoliv potiskem. Naše KEGy udrží nápoje vždy čerstvé. Dále vyrábíme i nerezové nádoby pro všechna průmyslová odvětví. IBC kontejnery můžete využívat na uchování a převoz kapalin, pasty i sypkých materiálů. Nabízíme i speciální izolované kontejnery s ohřevem. Topné nádrže nachází uplatnění v potravinářském, farmaceutickém a chemickém průmyslu. Tak neváhejte a s poptávkou nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v Ledči nad Sázavou.


Pivní sudy KEG Praha

Pivní sudy KEG Praha

Odstraníme škrábance a další viditelné poškození sudu a tak se z něj opět stane kvalitní reprezentativní médium. Na přání pokryjeme sudy novým barevným nátěrem a jiným logem. Po naší profesionální generální opravě jsou kegy opět provozuschopné po několik dalších let. S cenou Vám vždy vyjdeme vstříc. Vybrat si můžete z šesti základních druhů sudů o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Pro koupi pivních sudů/kegů kontaktujte KSO AST GmbH - Anna Petrová, Praha


Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Sháníte kovové bedny či drátěné palety, které jsou plně funkční a mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost? Potom se obraťte na firmu Jan Šuster se sídlem poblíž Opavy, která se zabývá prodejem a výkupem drátěných palet Gitterbox či kovových a plechových beden Mars. Gitterbox je velmi pevná a vysoce odolná kovová drátěná ohradová paleta, která má mnoho výhod, mezi které patří: - široké využití - velmi dobře stohovatelná - jedna strana této ohradové palety je vyklápěcí - složí k uskladnění a přepravě širokého sortimentu zboží pro automobilový, elektro, hutní, dřevařský a jiný průmysl. Kovové bedny Mars jsou plně funkční, mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost. Využívají se pro skladování různého zboží a výrobků. Vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde prodává a skladuje své výrobky. Přepravu máme zajištěnou vlastní dopravou a vše dodáváme dle požadavku zákazníka.