Poskytování pracovnělékařských služeb

Poskytování pracovnělékařských služeb

Předmět plnění veřejné zakázky je průběžné poskytování komplexní pracovnělékařské služby („PLS“) státním zaměstnancům zadavatele v souladu se zákonem č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, vyhláškou č. 79/2013 Sb., o pracovnělékařských službách a některých druzích posudkové péče a dalšími právními předpisy, dále zajištění dohledu na pracovištích zadavatele a poradenství dle požadavků a potřeb zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2017 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Státní zemědělský intervenční fond

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Státní zemědělský intervenční fond

Zadavatel IČ:
48133981

Zadavatel ulice:
Ve Smečkách 801/33

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
JUDr. Zuzana Sopoušková

Zadavatel telefon:
+420 739 322 684


Zadavatel web:
http://www.szif.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85147000-1
Závodní zdravotní péče

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením Prostějov, denní stacionář, aktivizační služby

Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením Prostějov, denní stacionář, aktivizační služby

Představujeme Vám nestátní neziskovou organizaci LIPKA, z.s. z Prostějova. Jsme dobrovolná, nezávislá, nestátní nezisková, humanitární organizace sdružující členy na základě společného zájmu. Centrum denních služeb poskytuje intenzivní ambulantní služby dětem, mládeži a dospělým osobám se zdravotním postižením. Formou denního stacionáře zajišťujeme sociální, výchovně vzdělávací, zdravotně ošetřovatelskou, terapeutickou a poradenskou péči, směrovanou k rozvoji soběstačnosti a samostatnému způsobu života. Dále jsou součástí sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše nezisková organizace LIPKA, z.s. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Tetín 1506/1, Prostějov.


Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Služby v oboru osteologie poskytuje Osteoambulance společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o. - nové osteologické pracoviště najdete na poliklinice Kroměříž - Náměstí Míru 3760/11. Zabýváme se jak prevencí tak diagnostikou a léčbou osteoporózy. Služby: - vyšetření, diagnostika osteoporózy - léčebná terapie. - na léčbu navazuje preventivní režim. Řídnutí kostí má různé příčiny, nejlepší variantou je začít s prevencí již v dětství. Pokud potřebujete osteologické vyšetření, obraťte na naše pracoviště v Kroměříži, nebo kteroukoliv naši ambulanci. Máme několik dalších specializovaných pracovišť: -Zlín, Třída Tomáše Bati 3910 - 577007354, 577007351 -Vsetín, Mostecká 357 - tel.:571429292 -Bruntál, Nádražní 1875/38 - tel.:554212384 -Ostrava, Sokolská třída 81 - tel.:596018381, 597454262.


Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Hledáte nového gynekologa a jste z Karviné či okolí? Potřebujete chirurgické ošetření? Pak se vydejte k nám! Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace provozuje odborné ambulance nejen gynekologie a chirurgie. Poskytujeme komplexní péči té nejvyšší kvality. Protože zdraví je to nejdůležitější. Sídlíme na ul. Vydmuchov 399/5. Příjemné prostředí, skvěle vybavená nemocnice a kvalitní odborníci na Vás čekají v naší Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj. Chirurgickou ambulanci najdete v objektu Centrálního příjmu a funguje v nepřetržitém provozu. Zajišťujeme diagnostickou a příjmovou činnost u chirurgických onemocnění, ambulantní chirurgické zákroky, ošetřování úrazů i převazy a kontroly po operacích. Svěřte se do rukou špičkovým lékařům v naší nemocnici.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Klinická psychologie pro děti i dospělé v Karlových Varech

Klinická psychologie pro děti i dospělé v Karlových Varech

Nastaly ve Vašem životě změny, se kterými si nevíte rady? Řešíte problémy v rodinných či partnerských vztazích nebo dokonce máte deprese? Obraťte se na moji ordinaci klinického psychologa PhDr. Anna Kotrčová. Poskytuji komplexní diagnostickou a terapeutickou péči v oboru klinické psychologie. Služby jsou určeny jak pro děti, tak dospělé. Přijďte se svěřit a ulevte své duši i tělu. Individuální psychoterapie pomáhá nejen dospělým, ale i dětem, které trápí problémy třeba ve škole. Včasná pomoc psychologa je velice důležitá. Pokud máte problémy ve vztazích, deprese či úzkostné stavy, psychosomatické potíže nebo jste vystaveni dlouhodobé stresové zátěži a potřebujete se s někým poradit, navštivte moji ordinaci PhDr. Anna Kotrčová v Karlových Varech – Doubí a společně vše zvládneme.


Nefrologie Brno, onemocnění ledvin a močových cest, léčba poruch močení, inkontinence, pomočování

Nefrologie Brno, onemocnění ledvin a močových cest, léčba poruch močení, inkontinence, pomočování

Představujeme Vám firmu Nefrologie Leichmannová, s.r.o. z Brna, která se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou poruch a onemocnění ledvin a močových cest. Provádíme klinické vyšetření dětí a dospělých s onemocněním ledvin a močových cest. V rámci léčebné péče řešíme infekce močových cest, zánětů ledvin a zánětů zevního genitálu, noční pomočování, poruchy močení, inkontinenci, řešíme bílkovinu a krev v moči a také močové kameny. Pokud Vás tedy cokoliv trápí s ledvinami nebo močovými cestami, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Žerotínovo náměstí 533/6, Brno.