Historicko - kultúrno - prírodná cesta okolo Tatier - 2. etapa

Historicko - kultúrno - prírodná cesta okolo Tatier - 2. etapa

Opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2017 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Kežmarok

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
543 750 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Kežmarok

Zadavatel IČ:
00326283

Zadavatel ulice:
Hlavné nám. 1

Zadavatel PSČ:
060 01

Zadavatel obec:
Kežmarok

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľubomír Gašparík

Zadavatel telefon:
+421 911 476 634


Zadavatel web:
http://www.ultimaratio.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233162-2
Stavebné práce na stavbe cyklistických trás

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkopové a zemní práce – hloubení jam, výkopy, terénní úpravy

Výkopové a zemní práce – hloubení jam, výkopy, terénní úpravy

Potřebujete vyhloubit stavební jámu? Hledáte na Brněnsku firmu, která Vám srovná terén na zahradě nebo se postará o vykopání základů pro bazén? Kontaktujte firmu Autodoprava Jan Karpíšek z Brna, která zajistí veškeré výkopové a zemní práce. Zajistíme terénní úpravy rovinatého i svažitého terénu. Vyhloubíme stavební šachty, jámy a rýhy, Připravíme výkopy pro kanalizace a přípojky. Realizujeme také výkopy pro bazény a stavební základy. V rámci zemních a výkopových prací se také postaráme o odvoz vykopané zeminy.


Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

Sháníte v okolí Znojma firmu, která Vám kontejnerovou či nákladní autodopravou přepraví náklad? Pak se neváhejte obrátit na nás! ERTRANS, družstvo se zabývá nákladní a kontejnerovou dopravou. Mimo to nás můžete oslovit také na stavební, bourací práce a práce na stavebních komunikacích. Jsme česká firma, která klade důraz především na profesionalitu, a spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů. Naše firma disponuje moderní technikou, kterou obsluhují naši proškolení pracovníci vlastnící potřebné certifikáty. Neváhejte a zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem. Věříme, že s námi budete spokojeni.


Výkopové práce minibagrem Bobcat 316 - výkopy pro základy domu, plot, venkovní přípojky, bazén, jezírko

Výkopové práce minibagrem Bobcat 316 - výkopy pro základy domu, plot, venkovní přípojky, bazén, jezírko

Pokud v blízké době potřebujete řešit výkopové práce v souvislosti se základy domu, plotu, venkovními přípojkami, hloubením jámy pro jezírko či bazén i jiné výkopy - v lokalitě Zlín, Vsetín máte možnost oslovit pana Jiřího Maliňáka z Lutoniny. Využíváme minibagr Bobcat 316, který váží jen 760 kg a zvládne projet i dveřmi (80cm) . Minibagr Bobcat 316 je lehký, malý, ale zvládá práci i ve svažitém terénu nebo hodně úzkých prostorách. Maximální dosah ramene je 275 cm od středu kabiny. ​Umožňuje kopat do hloubky až 1,55m a nakládat do výšky 2m. Práce minibagrem: - základy pro dům, plot - výkopy pro rozvody vody, elektřiny, plynu, kanalizaci - drenáže domů, mimoosé kopání těsně u zdi domu - drenáže, odvodnění terénu - výkopy pro jezírko - čištění koryt potoka - vyhloubení jam pro výsadbu stromů a keřů. Provádíme i demolice menších objektů - zahradní domky, garáže.


Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

GALVA TRANS, s.r.o. se zaměřuje na dopravní stavby. Provádí zemní a výkopové práce, práce hydraulickým kladivem, demolice a také půjčuje stavební stroje a stavební mechanizaci. Děláte novou dlažbu a potřebujete půjčit vibrační pěch nebo vibrační desku? V GALVA TRANS najdete vše pro vaši stavbu. Nabízíme: - zemní práce - výkopové práce - demolice - hutnění povrchu stavební technikou - práce hydraulickým kladivem - uložení na skládkách - uložení sypkých materiálů - recyklace vytěženého materiálu - doprava a odvoz sypkých materiálů - liniové stavby - chodníky, cyklostezky, mlátové cesty, parkoviště a další - servisní práce pro obce - úklid, čištění jímek, sněhové kalamity a další. Půjčovna (pronájem) stavebních strojů: - vibrační válce ručně vedené, výkopové, tandemové, zeminové - vybrační pěchy - vybrační desky jednosměrné - vybrační desky obousměrné - kopresory včetně příslušenství - vysoušeče - pily na tvárnice - teplovzdušné agregáty. Nákladní doprava: - Bomag vibrační válec tandemový - Bomag příkopový vibrační válec - třístranné sklápěče - vibrační deska obousměrná.


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Hledáte v blízkosti Brna a Blanska autodopravce pro pravidelnou nebo jen jednorázovou přepravu nákladu v rámci ČR nebo po Evropě? Pak neváhejte a kontaktujte společnost DS partner s.r.o., která sídlí v Blansku. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Přepravujeme palety i volně ložené zásilky. Přepravíme náklad o hmotnosti 1 kg až po hmotnost 25 tun. Naše autodoprava je schopna zajistit pravidelné přepravy v rámci ČR i po Evropě. Veškerý náklad máme pojištěný. V případě zájmu o bližší informace ohledně ceny dopravy nás neváhejte kontaktovat.


Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Ve městě Mladá Boleslav a na dalších místech středních Čech děláme veškeré výkopové a zemní práce. Stavíme i inženýrské sítě. Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušeností a nic pro nás není překážkou. Z našich služeb: - stavba inženýrských sítí - výkopové práce - zemní práce - demolici - bourací práce - terénní úpravy - hloubení základů - zářezy do strání - odvoz odpadu a mnoho dalších. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.