Rekonštrukcia pamätného domu - rodný dom Jána Kupeckého

Rekonštrukcia pamätného domu - rodný dom Jána Kupeckého

Projekt rieši rekonštrukciu objektu pamätného domu Jána Kupeckého - strecha, podlahy, spevnené plochy, okná, dvere.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2017 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Pezinok

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
72 416 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Pezinok

Zadavatel IČ:
00305022

Zadavatel ulice:
Radničné nám. 7

Zadavatel PSČ:
902 14

Zadavatel obec:
Pezinok

Kontaktní osoba:
Mgr. Vlasta Cholujová

Zadavatel telefon:
+421 336 901 117


Zadavatel web:
http://www.pezinok.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlaha z tvrdého dřeva-parketové, palubkové podlahy Quick Step

Podlaha z tvrdého dřeva-parketové, palubkové podlahy Quick Step

Podlaha z tvrdého dřeva je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Podlahářství Roman Buršík doporučuje parketové, palubkové podlahy Quick Step Everel, zajistíme pokládku podlahy v regionu Zlín, Kroměříž, Přerov. Podlahy Quick Step se skládají ze tří vrstev skutečného dřeva, jsou méně citlivé na smršťování a rozpínání než podlahy z masivního dřeva. Výhody: - povrchová vrstva podlahy Quick Step je až 3mm silná, je tedy možné je renovovat a brousit - pokládání palubek z masivního dřeva je velmi rychlé - parketové podlahy Quick Step lze s výjimkou jasanu a buku kombinovat s nízkoteplotním podlahovým vytápěním.


Posuvné stěny Ústí nad Orlicí - dveře s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním

Posuvné stěny Ústí nad Orlicí - dveře s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, Ústí nad Orlicí Výroba, prodej a montáž oken, dveří, parapetů, rolet, žaluzií včetně posuvných stěn. Rádi byste si moderně oživili Váš byt nebo dům? S posuvnými stěnami si můžete prosvětlit jak byt, tak zahradu či terasu. Stěny v otevřeném stavu zabírají minimální prostor a nabízejí komfortní manipulaci s velkými prosklenými plochami. Nové systémy kování posuvných balkonových dveří Stavona jsou vysoce funkční, jsou určeny i pro širší profilové řady a těžší křídla, které umožňují realizaci větších okenních ploch. Standardně se nejvíc využívá provedení posuvných dvěří s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním.


Eurookna, dřevěná okna, dveře pro pasivní domy, dřevostavby - výroba

Eurookna, dřevěná okna, dveře pro pasivní domy, dřevostavby - výroba

Dřevěná okna, eurookna a dřevěné dveře dodává v dnešní době mnoho firem, společnost TVT EURO-okna s.r.o. je ovšem výrobcem oken i dveří a poskytuje kompletní služby - výroba, dovoz i montáž. Naše eurookna a dveře jsou vhodné pro nové pasivní domy, dřevostavby i rekonstrukce. Eurookna: - s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, jsou tvarově stálá, mají kvalitní kování pro snadné ovládání a celoobvodové těsnění i s přídavným těsněním. Dřevěné vchodové dveře - v provedení plné i zasklené - kvalitní třívrstvá a čtyřvrstvá lepená lamela zaručuje tvarovou stálost - mají celoobvodové těsnění v rámu a křídle, vícebodový zámek, jsou osazeny 3D závěsy EASY. Interiérové dveře: - z kvalitní lepené dřevěné lamely v různých dřevinách, možnost moření, zasklení ornamentními skly - bez příplatku výroba tvarů dle přání zákazníka. Působíme převážně v lokalitě Zlínský kraj, Praha.


Rekonstrukce, stavba střechy na klíč, zateplování střech

Rekonstrukce, stavba střechy na klíč, zateplování střech

Zhotovuje střechy včetně dodávky střešní krytiny v Olomouckém kraji. Střechy provádí z různých střešních krytin podle přání zákazníka. Vše pro Vaši střechu: - realizace střech - pokrývačské práce - novostavby, rekonstrukce včetně klempířských a tesařských prací - rekonstrukce střech - klempířské a tesařské práce - montáž střešních oken - zateplení střech především nadkrokevní izolací Bauder - prodej střešních oken VELUX - dodávka a montáž podstřešních fólií - půjčovna lešení - provedeme i montáž a demontáž. Na veškerou činnost zpracováváme cenové nabídky zdarma v co nejkratším termínu.


Výkopy bazénů, čističek a jímek Praha – včetně ručních výkopů a odvozu zeminy

Výkopy bazénů, čističek a jímek Praha – včetně ručních výkopů a odvozu zeminy

Chystáte se pořídit si na zahradu bazén a hledáte firmu, která se postará o výkop jámy? Nebo potřebujete ke svému domu vybudovat čističku či jímku? Pokud jste z Prahy a okolí, pak neváhejte kontaktovat firmu Robert SÁL – SPV. Výkopy bazénů, čističek a jímek provádíme za pomoci moderní techniky, disponujeme otočným bagrem, čelním nakladačem i kontejnery pro odvoz zeminy. V případě těžkého terénu se postaráme u ruční výkop. Máte o naše služby zájem? Pak se na nás neváhejte obrátit. Ve firmě Robert SÁL – SPV se na Vás těšíme.


Stavební pouzdra Eclisse pro posuvné dveře Beroun – vhodné do novostaveb i při rekonstrukcích

Stavební pouzdra Eclisse pro posuvné dveře Beroun – vhodné do novostaveb i při rekonstrukcích

Stavíte dům nebo se chystáte na rekonstrukci bytu a při plánování počítáte každý centimetr? Běžné dveře zaberou zbytečně mnoho místa, proto je trendem doby použití dveří posuvných, které tento problém elegantně vyřeší. Společnost ZL interiér s.r.o. dodává kvalitní stavební pouzdra Eclisse pro posuvné dveře nejen pro zákazníky z Berouna a okolí. Stavební pouzdra Eclisse Vám ušetří i bourání příčky, protože se dají jednoduše přiložit ke stávající zdi a obložit sádrokartonem. Nabízí také netradiční řešení pro posuvné dveře do oblouku a mnoho dalších výhod, o kterých Vás ochotně budou informovat odborníci ze společnosti ZL interiér s.r.o.