Rekonštrukcia pamätného domu - rodný dom Jána Kupeckého

Rekonštrukcia pamätného domu - rodný dom Jána Kupeckého

Projekt rieši rekonštrukciu objektu pamätného domu Jána Kupeckého - strecha, podlahy, spevnené plochy, okná, dvere.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2017 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Pezinok

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
72 416 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Pezinok

Zadavatel IČ:
00305022

Zadavatel ulice:
Radničné nám. 7

Zadavatel PSČ:
902 14

Zadavatel obec:
Pezinok

Kontaktní osoba:
Mgr. Vlasta Cholujová

Zadavatel telefon:
+421 336 901 117


Zadavatel web:
http://www.pezinok.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní práce, výkopové práce, nakládka

Zemní práce, výkopové práce, nakládka

Stavební firma RYDO, spol. s.r.o. Česká Třebová nabízí zemní práce dle požadavků zákazníka. Na všechnu zemní práci používáme účinnou mechanizaci, která zvládne každý terén. Zemní práce a výkopové práce provádíme se zaměřením na lokalitu Česká Třebová ale i Lanškroun. Cenové nabídky a konzultace firma RYDO poskytuje zdarma. Neváhejte nás kontaktovat. • Terénní úpravy • Výkopy sklepů a základů rodinných domů • Výkopy pro kabely, vodu, kanalizaci, plynové potrubí • Výkopy pro bazény • Zhotovení příjezdových cest a podkladů • Výkopy pro kanalizace a ostatní inženýrské sítě • Výkopy pro základy rodinných domů


Vinylové podlahy RIGID Pardubice  - nenáročná pokládka vinylových podlah

Vinylové podlahy RIGID Pardubice - nenáročná pokládka vinylových podlah

Skvělé vlastnosti Vám nabídne nová generace vinylových podlah RIGID. Oblíbený materiál díky svým odolným vlastnostem velice dobře zapadne jak do výrobní haly, kanceláře či bytu. Poradíme a zajistíme Vám pokládku nových nebo renovace stávajících podlah. RIGID nevykazuje naprosto žádné smršťování ani roztahování a tak se bez obav může okamžitě pokládat. Je velice vhodný také do koupelen a nebo do chalup, kde dochází k výkyvu teplot. Pro svoji nízkou montážní výšku se při renovaci často pokládá na stávající podlahu což velice urychlí práci. Kontaktujte naši firmu STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z Rohovládovy Bělé a vyberte si novou podlahu.


Podlaha Rigid – odolnější, stálejší a ještě lepší než běžná vinylová podlaha

Podlaha Rigid – odolnější, stálejší a ještě lepší než běžná vinylová podlaha

Stavíte nebo chystáte rekonstrukci bytu či komerčních prostorů a vybíráte podlahovou krytinu, která je odolná a snadno se udržuje? Podlaha Rigid, kterou nabízí BOMA Parket v Praze, uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Vinylová podlaha Rigid je ještě lepší, než běžné vinylové podlahy. K výrobě není použit elastický materiál, podlaha je tedy odolná jak proti teplu a vlhkosti, tak proti roztažnosti. Při pokládce do 400 m2 nejsou nutné dilatační spáry, podlaha se navíc velice snadno udržuje. Získejte více informací o výhodách podlahy Rigid u firmy BOMA Parket.


Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Stavíte dům a potřebujete nakoupit kvalitní střešní krytinu s dlouhodobou životností? Kontaktujte nebo navštivte společnost Mediterran CZ s.r.o. se sídlem v Brně, která nabízí k prodeji střešní krytiny vysoké kvality a poskytuje na ni až 50ti letou záruku. Poskytujeme 50ti-letou písemnou záruku na: -přesnost rozměrů -vodotěsnost -mrazuvzdornost. Jsme výhradní prodejce střešního systému TERRAN. Najdete u nás střešní krytinu: -střešní krytina Vlčanka -střešní krytina Danubia -střešní krytina Danubia EVO -střešní krytina Coppo -střešní krytina Standard -střešní krytina Rundo -střešní krytina Rundo EVO -střešní krytina Zenit. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Vyzkoušejte okenní systémy pro Vaše domovní dveře od nás

Sháníte nové vchodové dveře? Pak si zajistěte domovní dveře od nás s okenními systémy, které se snadno přizpůsobí moderním stavbám i klasickým domům. Vybrat si můžete z široké nabídky dveřních výplní, zvolit správný typ a designově už jen doladit barvu a dekorativní prvky. Jelikož je druh dveřních výplní důležitý z hlediska tepelně izolačních vlastností a z bezpečnostních, tak Vám velice rádi poradíme s výběrem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Komplexní podlahový servis pro stavební firmy a developery

Komplexní podlahový servis pro stavební firmy a developery

Jste stavební firma či developer a potřebujete pro svůj projekt zajistit spolehlivou firmu, specializující se na dodávku a pokládku podlah? Obraťte se na společnost LGI podlahy s.r.o., sídlící v Brně. Zajistíme kompletní podlahový servis po celé České republice. Provádíme architektonické návrhy, stavební projekce, výběr dodavatele, realizaci pokládky, odstranění a likvidaci původní podlahy i porealizační servis. S námi ušetříte čas i peníze. Pro více informací navštivte naše webové stránky, nebo nás přímo kontaktujte.