Stredisko nízkoteplotnej recyklácie nie nebezpečných odpadov

Stredisko nízkoteplotnej recyklácie nie nebezpečných odpadov

Predmetom zákazky je dodanie strediska nízkoteplotnej recyklácie nebezpečných odpadov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v súťažných podkladoch a ich prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2017 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
WP DUBNICA, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 678 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
WP DUBNICA, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36772941

Zadavatel ulice:
Košická 56

Zadavatel PSČ:
821 08

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 221025897 / 221025897

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Priemyselné mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odvlhčování, odplísnění, větrání, tepmerování vzduchu

Odvlhčování, odplísnění, větrání, tepmerování vzduchu

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá odvlhčením, odplísněním, větráním a tepmerování vzduchu v okolí Svitav? Pak se obraťte na Společnost SolarAir s.r.o se sídlem ve Svitavách. Zabýváme se dovozem, prodáváme a montuje solární panely SolarVenti. SolarVenti - tři funkce v jednom panelu: -odvlhčování -větrání -temperování. Větrání: -vždy, když zasvítí slunce, zajistí SolarVenti proudění čerstvého venkovního vzduchu do domu, chaty či chalupy. Odvlhčování: -vzduch, který je vháněný dovnitř, vytlačuje různými netěsnostmi nebo jinou ventilací vlhkost z domu. Temperování: -vzduch je temperovaný až o 40 °C oproti venkovní teplotě. Výrazně ušetříte za vytápění.


Systémy a zařízení na využití dešťové vody - filtrace, úprava, zásobníky, IRM systémy

Systémy a zařízení na využití dešťové vody - filtrace, úprava, zásobníky, IRM systémy

Víte o tom, že ne vždy je zapotřebí kvalitní pitné vody? Přemýšlíte, jak pitnou vodou šetřit a tím také ušetřit Vaší peněžence? Ostravská společnost CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o. Vám velmi ráda pomůže pomocí dešťové vody, kterou využijete jako náhradu. Pozitivní vedlejší efekty při užití dešťové vody: - zalévání rostlin - lepší účinnost při mytí - žádný močový kámen na WC - konec usazování vodního kamene v pračce - nádrže na dešťovou vodu mohou být poměrně malé - kompenzace odpadového stříkání při silném dešti v kanalizaci. Kombinace použití dešťové vody a vsakování do země dává optimální ekologický koncept, že se skvěle využije koloběh dešťové vody. IRM Systém - inteligentní zásobení dešťovou vodou. Toto zařízení vede pitnou vodu do zásobníků vody a tím reaguje na nepravidelnost dodávky vody. Tím udržuje samostatně bezporuchový provoz. K tomuto zařízení je zapotřebí těchto komponentů: - filtrační systém - tvoří první čistící stupeň zařízení pro dešťovou vodu - zásobník na dešťovou vodu - slouží k držení dešťové vody a jako druhý čistící stupeň - domácí vodárna - slouží k dopravě vody na místo odběru - IRM sytém - jedná se o centrální stavební prvek pro užitkovou dešťovou vodu, který zajišťuje vysoký stupeň obsluhy a provozní jistoty celého zařízení. Realizujeme prodej všech těchto komponentů a také u nás naleznete: - jemné filtry pro dešťový svod - vířivý jemný filtr - sklepní tanky - domácí vodárny - čerpadlové držáky - vypouštěcí kohouty s nástrčkovou ručičkou a tabulkou - zemní a sklepní nádrže - monolitní betonové cisterny. Jsme připraveni Vám ve všem poradit!


Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

S firmou PAVELKA - VTP Vlčnov proběhne bez problémů roční prohlídka plynových kondenzačních kotlů, postaráme se o servis kotlů, solárních systémů, tepelných čerpadel i uvedení zařízení do provozu a jeho nastavení. Působíme v regionu Uherský Brod, okrese Uherské Hradiště. Mezi práce patří čištění výměníků kondenzačních kotlů, kontrola solární kapaliny. Při uvádění plynového kotle do provozu provedeme kompletní elektroinstalaci, aby byl zajištěn bezpečný provoz. Provedeme nastavení a odzkoušení regulace plynového kotle. Specializujeme se na značky: Viessmann, Thermona, Buderus, Protherm, Viadrus, Brötje, Baxi, Enbra, Ferroli.


Projekty a dodávka technologie na využití biomasy pro města, obce

Projekty a dodávka technologie na využití biomasy pro města, obce

Biomasa je zdroj energie budoucnosti. Pro obce a města, které mají místní zdroj biomasy nabízí firma OBILNÍ TECHNIKA připravení projektu a kompletnní dodávku technologie na využití biomasy. Je nutné naplánovat provoz zdroje, aby byl i bez dotací konkurenceschopný, životnost se udává zhruba 20 let, zdroj na biomasu ovšem s dobrým projektem a dobrou údržbou může sloužit až 50 let. Obraťte se na nás a ověřte si možnosti být soběstační při výrobě elektřiny a tepla. Pracujte efektivně s biomasou a využijte ji pro energetické účely. Jde o přímý zdroj obnovitelné energie. Pro podrobnosti volejte tel.:577914496.


Skleněné sálavé panely Campaver vám ušetří energii

Skleněné sálavé panely Campaver vám ušetří energii

Věděli jste, že skleněné sálavé panely vám mohou ušetřit až 25 % elektrické energie? Stačí si vybrat ty skutečně kvalitní od osvědčeného výrobce. Kde je seženete? Obraťte se na společnost SEFEN. Nabízíme jedinečné skleněné solární panely Campaver, a to v několika variantách. Skleněné panely Campaver nabízí uživatelům hned několik výhod. Tyto sálavé panely s řízenou akumulací jsou totiž vyrobeny z opravdu kvalitního masivního skla, jsou tak skutečně odolné a obstojí i v náročných podmínkách. Skleněné solární panely Campaver navíc skvěle vypadají a nabízí mnoho tvarů a barevných provedení, skvěle se tak hodí do každého interiéru. Jaké produkty tedy v naší nabídce přesně najdete? Mezi tradiční modely patří skleněné sálavé panely Campaver Ultime, Select a jejich koupelnové varianty Bains. Tyto skleněné sálavé panely pro vás máme ve vertikálním, horizontálním, úzkém i netradičním rohovém provedení a to hned v několika barevných provedeních. Koupelnové sálavé panely Campaver Bains jsou vybaveny elektronickým termostatem s povelovým ovládáním, sálavým tělesem i praktickým ventilátorem s nastavitelnou teplotou. Zajistí příjemný teplý vzduch v koupelně za každého počasí a dokonce i rychlé a efektivní sušení ručníků. Skleněné sálavé panely Campaver Bains vám navíc nabízíme hned ve čtyřech barevných odstínech, sklo i madlo pro ručník tak můžete sladit s obklady ve vaší koupelně. Novinkou pro letošní rok je nová generace ovládání panelů „Smart ECOcontrol®“, která nejenže umožňuje ovládání všech panelů aplikací v chytrém telefonu nebo tabletu skrze signál WIFI, ale je navíc i velmi ekonomické. Panely Campaver jsou totiž vybaveny čidlem přítomnosti, díky kterému sálavý panel sám pozná, zda jste v místnosti nebo ne. Skleněné sálavé panely Campaver tak šetří energii po dobu vaši nepřítomnost, ihned co se do místnosti vrátíte, vám ale poskytnout perfektní teplotní komfort. Další novinkou v naší nabídce jsou pak sálavé panely Campastyle určené do těch nejnáročnějších interiérů. Vynikají svou jedinečnou tenkostí a fasetovanými hranami. Samozřejmostí je ovládání „SmartECOcontrol®“. Sálavé panely Camapstyle mohou být skleněné, z lávového kamene nebo ocelové s prořezávaným moderním vzorem. Chcete šetřit energii za vytápění skutečně efektivně? Vsaďte na skleněné sálavé panely Campaver. Rádi vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího.


Panely SolarVenti - odstranění vlhkosti, odplísnění, odvlhčení, větrání

Panely SolarVenti - odstranění vlhkosti, odplísnění, odvlhčení, větrání

Sháníte teplovzdušné solární panely SolarVenti? Potřebujete pomoct při odstranění vlhkosti, odplísnění nebo odvlhčení? Pak neváhejte a obraťte se na firmu SolarAir s.r.o., která sídlí ve Svitavách a hlavní činností je montáž a dodávka teplovzdušných solárních panelů SolarVenti. Jsou výborným řešením na odstranění vlhkosti a temperování chalup, chat, domů, sklepů, ale i skladů, nebo prostor, kde je bazén. Solární panely odstraní vlhkost, všechnu plíseň i zatuchlinu. Jsou nezávislé na elektřině a řízené sluncem: - větrání – za svitu slunce, proudí venkovní vzduch do domu, chaty a chalupy. - odvlhčování – vháněný vzduch, vytlačí vlhkost z domu místy, které málo těsní. - vzduch je temperovaný až o 40% oproti venkovní teplotě.