Klimatická komora

Klimatická komora

Predmetom verejneho obstaravania je dodanie klimatickej komory. Blizsia specifikacia predmetu zakazky je obsiahnuta v sutaznych podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2017 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MOLPIR, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
63 015 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MOLPIR, s.r.o.

Zadavatel IČ:
31431372

Zadavatel ulice:
SNP 129

Zadavatel PSČ:
919 04

Zadavatel obec:
Smolenice

Kontaktní osoba:
Marek Havasˇ

Zadavatel telefon:
+421 221 025 897

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42512000-8
Klimatizačné zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Hledáte-li v oblasti Prahy firmu, která Vám vyrobí potrubí a komponenty pro vzduchotechniku, pak neváhejte zaslat podklady pro výrobu naší společnosti! Naše společnost se zabývá výrobou a dodávkou komponentů pro vzduchotechniku. Pošlete nám Vaše podklady pro výrobu a my Vám zpracujeme cenovou nabídku. Dokážeme flexibilně a rychle reagovat na případné změny v objednávce. Vyrobíme přívody a odvody vzduchu, výfuky filtrů, kruhové, hranaté, spiro i svařované potrubí, rekuperace tepla, větrání budov ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailové adresy nebo se podívejte na naše webové stránky. Rádi Vám odpovíme na Vaše případné dotazy nebo poradíme s podklady pro výrobu.


Dodávka a montáž vzduchotechniky, chlazení a vytápění

Dodávka a montáž vzduchotechniky, chlazení a vytápění

Hledáte spolehlivého dodavatele technického zařízení budov? Chcete zajistit úspory energie a efektivní provoz Vaší budovy? Naše společnost AREA TZB a.s. poskytuje komplexní dodávky technického zařízení budov v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI, MaR. Jsme společnost, která má k dispozici špičkové technické zázemí, vozový park, kvalitní měřící a diagnostické přístroje i skvěle vyškolené techniky. Poskytujeme služby od A do Z. Zařídíme vše od projekce, výroby až po servis. Dbáme na plnění termínu a kvalitně odvedenou práci, životní prostředí i bezpečnost práce. Proto jsme společností certifikovanou dle normy ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001. V případě, že hledáte dodavatele TZB v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI a MaR, kontaktujte naši společnost AREA TZB a.s.


Vzduchotechnika a klimatizace Vsetín, realizace vzduchotechniky a klimatizace, montáže

Vzduchotechnika a klimatizace Vsetín, realizace vzduchotechniky a klimatizace, montáže

Představujeme Vám firmu Štec SVT, s.r.o. z okresu Vsetín, která svoji činnost zaměřila na kompletní realizace vzduchotechniky a klimatizace včetně montáží, revizí a servisních služeb. Montáže, realizace vzduchotechnika a klimatizace Vsetín: - montáž veškerého vzduchotechnického zařízení - izolace - tepelné, hlukové a požární - MaR ke vzduchotechnickým jednotkám - elektrické zapojení odsávacích ventilátorů - dodávka a montáž plastového potrubí (PVC, PP, PE) - dodávka a montáž ALP potrubí - dodávka a montáž ATS potrubí - instalace zařízení do výbušného prostředí - elektrorozvody Pokud Vás naše realizace vzduchotechniky a klimatizace zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperační jednotky do bytů i kanceláří, montáž a servis

Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperační jednotky do bytů i kanceláří, montáž a servis

Příjemné teploty a čerstvý vzduch v domácnosti i kanceláři zajišťuje společnost s mnohaletými zkušenostmi Zdeněk Obr - klimatizace, vzduchotechnika z obce Buková, okres Prostějov. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby na poli vzduchotechniky, klimatizací i rekuperací. Provádíme spolehlivé instalace nejrůznějších vzduchotechnických zařízení i klimatizačních jednotek s cílem vytvořit ideální vnitřní prostředí. Veškeré systémy dodáváme do domů, bytů, komerčních prostor i průmyslových hal. Poradíme si s montáží jak klasických výměníků vzduchu, tak i rekuperačními jednotkami, jež se postarají o zcela profesionální zpětné získávání tepla. Nedílnou součástí našich služeb jsou odborné servisní i opravářské práce.


Vzduchotechnické zařízení Havlíčkův Brod - bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika

Vzduchotechnické zařízení Havlíčkův Brod - bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika

Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. Havlíčkův Brod Společnost Kovo vzduchotechnika působící v širokém okolí města Havlíčkův Brod se specializuje na oblast vzduchotechniky, vzduchotechnická zařízení a zámečnická výroba. Bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika se postará například o odsávání škodlivin a prachu jak z pracovního tak i domácího prostředí. Společnost Kovo vzduchotechnika Havlíčkův Brod, specialista v oboru zámečnická výroba a vzduchotechnika disponuje svářečským certifikátem ISO 3834 a ISO 9001.


Vzduchotechnika do potravinářských provozů - restaurace, pekárny a kuchyně

Vzduchotechnika do potravinářských provozů - restaurace, pekárny a kuchyně

Kvalitní a dobré větrání je pro potravinářské provozy základ. Dobrá a regulovatelná cirkulace zajistí nejen kvalitní vzduch, ale také bezproblémový chod. Vzduchotechnické systémy firmy KlimaTechnik s.r.o. z Třebíče zajistí, že Vaše potravinářské provozy budou vždy dobře provětrané. Vzduchotechnika pracuje na systému odsávaní vzduchu, a tak zajišťuje stále plynule provětrávání místnosti. Vhodná je pro potravinářské provozy jako: - pekárny - restaurace - kuchyně - školní kuchyně Systém lze instalovat tak, že pracuje se vzduchem buď kompletně nebo jednotlivými zařízeními (například pro velké kuchyně). Rovněž jde provést repasi starších systémů nebo jejich částečnou opravu. Pro více informací ohledně dodávky, montáže a instalace kvalitní vzduchotechniky pro Váš provoz se obraťte na společnost KlimaTechnik s.r.o..