Upratovanie priestorov justičnej budovy

Upratovanie priestorov justičnej budovy

Stručné vymedzenie predmetu zákazky: zabezpečenie a vykonávanie upratovacích služieb justičnej budovy a všetkých jej kancelárií, chodieb a schodísk, sociálnych zariadení, pojednávacích miestností a zasadačiek, skladov, archívov a všetkých ostatných priestorov budovy (okrem povale) vrátane dodávky a použitia všetkých čistiacich prostriedkov, vreciek do odpadkových košov, strojového zariadenia a mechanických prostriedkov potrebných pri poskytovaní služby pre odberateľa Okresný súd Nitra, Štúrova č. 9, 949 68 Nitra.
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2017 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Okresný súd Nitra

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.06.2017 15:00

Cena veřejné zkázky:
340 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Okresný súd Nitra

Zadavatel ulice:
Štúrova 9

Zadavatel PSČ:
949 68

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Juraj Ivan, Mgr. Henrieta Fixelová

Zadavatel telefon:
+421 378 841 159

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.justice.gov.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90911200-8
Čistenie (upratovanie) budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odstranění graffity Praha

Odstranění graffity Praha

Za dobu našeho působení jsme odstranili grafitty z víc než 12000 m2 ploch. Graffity jsme schopní odstranit z historických budov, soukromých budov, městského mobiliáře, dopravních staveb a dalších povrchů. Tradičně odstraňování probíhá chemickou cestou a následně oplachem tlakovou vodou, ale vše záleží na konkrétním povrchu. Někdy je dokonce potřeba přetřít postižené místo stejným odstínem fasádní barvy, aby se docílilo dokonalého výsledku. Našimi klienty jsou soukromí vlastníci nemovitostí, společenství vlastníků, bytová družstva i veřejná správa. V případě zájmu nám pošlete fotku postiženého místa a my se vám ozveme s předběžnou kalkulací.


Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Spravujete komunikace v hlavním městě a jeho městských částech? Potřebujete zajistit čištění ulic po zimě či v létě pro snížení prašnosti? V tom případě využijte služeb naší společnosti Agentura Hřivna Barrandov. Jsme profesionálové v mytí a čištění cest, ulic, prostranství, náměstí i parkovišť. K těmto pracím využíváme kvalitní a moderní techniku. Naše služby můžete využívat pravidelně v sezonních intervalech, ale i nárazově dle potřeb při znečištění komunikací u výjezdu ze staveb či polí. Mimo čištění provádíme také kropení zpevněných ploch pro snížení teploty v horkých dnech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Údržbové práce v oblasti čistějšího prostředí realizuje především v Praze, ale i v jeho okolí.


EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

Systém kapes a kapsářů, který se nosí na opasku a navíc umožňuje tzv. barevné kódování úklidu – to je EFFI systems, který používají při úklidu i pracovníci firmy ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o. Ze Zábřehu. Tento systém založený na barevném kódování omezuje riziko přenosu infekcí nebo kontaminace – každá barva je určena pro jinou oblast úklidu a slouží i pro vizuální kontrolu pracovníků. Každá barva má i své pracovní pomůcky, jako jsou vědra, kartáče, mopy a EFFI systems. Effi systems je nenáročný na údržbu a mezi jeho přednosti také patří to, že zlepšuje ergonomii a snižuje náklady profesionálním úklidovým firmám.


Profesionální úklid firem, domácností-jednorázový, pravidelný

Profesionální úklid firem, domácností-jednorázový, pravidelný

Potřebujete vyřešit profesionálně úklid? Jednorázový generální úklid domácností, bytu, rodinného domu i firem zajistí firma BAVA servis s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště - tel.:775860547. Postaráme se i o pravidelný úklid kanceláře, provozovny firem, společných prostor panelových domů i pro bytová družstva. Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme zajímavé ceny - působíme v okolí měst Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Brno a Kroměříž. Zajistíme komplexní úklidový servis. - čištění koberců, mytí oken, speciální práce v interiéru - čištění a tepování koberců a čalounění - údržba zeleně, zimní údržba chodníku, odklízení sněhu.


Jarní úklid domácností, rodinných domů a bytů

Jarní úklid domácností, rodinných domů a bytů

Přenechejte své starosti s úklidem našim zaměstnancům a dopřejte si pohodu a odpočinek se svými blízkými. S čím vám pomůžeme: - úklidy domácností, rodinných domů a bytů - utírání prachu - žehlení prádla - mytí oken - čištění koberců a čalouněného nábytku - speciální ošetření podlahových krytin - úklid půdních a sklepních prostor. Užijte si svůj volný čas a jarní úklid domácnosti nechte na nás !


Ochrana fasády proti sprejerům, antigrafitti systém - odstranění sprejerských nápisů a grafitti

Ochrana fasády proti sprejerům, antigrafitti systém - odstranění sprejerských nápisů a grafitti

Speciální vybavení pro profesionální čistění fasád od nečistot a graffitů a jiné moderní technologie zajistí firma SK FASÁDY, která působí po celém Moravskoslezském kraji, zejména v Opavě, Frýdku - Místku a Opavě. Graffiti a čmáranice způsobené sprejery, fixaři a vandaly může trápit majitele domů i jiných objektů. Proto Vám poskytujeme kvalitní antigraffiti servis, díky kterému zajistíme odstranění graffiti z fasády, plotu, auta, garáže, dveří i dalších ploch. Odstranění čmáranic, nápisů a nepěkných maleb provádíme speciálními prostředky v kombinaci s tlakovou vodou. Po profesionálním vyčištění povrchu aplikujeme preventivní nátěr na omítky a fasády pro prevenci. Ochráněný povrch stačí omýt tlakovou horkou vodou, což je rychlé, jednoduché a levné. Neexperimentujte sami s odstraněním graffiti z fasády, neriskujte poškození majetku a obraťte se vždy na odborníky z firmy SK FASÁDY. Těšíme na spolupráci s Vámi.