Poptávám vodoinstalační materiál

Poptávám vodoinstalační materiál

Poptávám k toaletní míse JIKA splachovátko venkovní, část -dvě polohy, připevněné jedním šroubkem. Moc děkuji Dana Peštová.
Poptávka byla vložena dne:
17.05.2017 07:59

Platnost poptávky:
17.06.2017 07:52

Kontaktní osoba:
Dana Peštová

Kontaktní email:

Okres:
Brno-město

Obrázek:
Poptávám vodoinstalační materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přístroj pro revize a čistění rozvodů pitné vody uvnitř budov - REMS Multi-Push SL/SLW

Přístroj pro revize a čistění rozvodů pitné vody uvnitř budov - REMS Multi-Push SL/SLW

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - REMS Multi-Push SL/SLW - přístroj pro revize a čistění rozvodů pitné vody uvnitř budov. Jedná se o 1 přístroj s více než 10 programy k proplachování a provádění tlakových zkoušek pomocí stlačeného vzduchu nebo vody u rozvodů pitné vody a instalací topení aj. Jeho využití je velmi široké - zejména pro bytové objekty, lázně, nemocnice, ústavy... Přístroj dokáže diagnostikovat kvalitu vodovodního potrubí a zároveň ho i účinně vyčistit - např. od bakterie legionelly. Je složen ze 2 jednotek: - elektronická proplachovací jednotka - určena k dezinfekci, čištění a konzervaci rozvodů pitné vody - jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. Dalšími výhodami použití tohoto přístroje jsou: - permanentní sledování procesu - protokolování - výsledky programů proplachování a zkoušek se ukládají ve zvoleném jazyce společně s datem, časem a číslem protokolu a je možné je přenést pro účely dokumentace na zásuvnou paměť USB nebo na tiskárnu - USB-rozhraní - jednoduchá obsluha. Veškerá měření i proplachování jsou v souladu s platnými normami.


Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír je z tvarovaného plechu a povrchová úprava je provedena práškovými barvami. Provedení: H0004 pr. 24 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 540 Kč H0004Z pr. 24 cm, uzavírání na zámek - cena: 635 Kč H0003 pr. 34 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 574 Kč H0003Z pr. 34 cm, uzavírání na zámek - cena: 689 Kč Zásobník na papírové ručníky s držákem na desinfekci. Povrchová úprava bílým Komaxitem, zavírání Imbus klíčem nebo zámkem rozměr: šířka 265 mm výška 340 mm hloubka 130 mm Provedení: H0005D Imbus klíč - cena: 505 Kč H0005ZD se zámkem - cena: 563 Kč. Naše družstvo vzniklo již v roce 1951. Zabýváme se především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek, plechů a povrchovou úpravou práškovými barvami.


Prodej volně stojící vany v mnoha provedeních - luxusní provedení, vhodné do prostoru, ke stěně i do rohu

Prodej volně stojící vany v mnoha provedeních - luxusní provedení, vhodné do prostoru, ke stěně i do rohu

Pokud Vás v koupelně neomezuje malý prostor, pořiďte si volně stojící vanu, která v koupelně vynikne - dopřejete si tak luxusní zážitek z koupele. V rámci regionu Zlínský kraj pořídíte tento skvost do koupelny u firmy HARKO s.r.o. Kroměříž. Pohodlně nakupte v eshopu, u objednávky nad 5000,- Kč máte dopravu Zdarma. Prodej volně stojící vany: - z litého mramoru - ze sanitárního kompozitu - z litého akrylátu. Vybírat můžete vany do prostoru i řešení ke stěně nebo do rohu, bez nožek i s nožkami nebo s dřevěnou či ocelovou konstrukcí. Barevné provedení - bílé, černo-bílé nebo šedo-bílé.


Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Naše firma MATEP s.r.o. Hradec Králové spolehlivě zajišťujeme komplexní dodávky pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Voda, topení plyn je naší specialitou. Voda, topení plyn Vodoinstalační materiál Trubní rozvody Senzory Stěnové moduly Armatury, fitinky, upevňovací systémy Topenářský materiál Expanzomaty Topenářské armatury, ventily, kohouty, systémy Trubní a hutní materiál, rozdělovače, anuloidy Plyn Plynové trubky, regulátory, kohouty, hadice a spojky


Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Potřebujete rozdělit toalety či jiné prostory? Pak se obraťte na naši společnost Böhme CZ spol. s.r.o. ze Slušovic. Dodáváme montované sprchové a WC zástěny HPL a kabiny pro sportoviště, koupaliště, aquaparky. Vyvinuli jsme vlastní způsob konstrukce, díky kterému vše rychle namontujeme na požadované místo. Pro výrobu využíváme ty nekvalitnější materiály (pur, dřevotříska, HPL). V případě menšího znečištění desek stačí plochu očistit hadříkem a u více znečištěných si vystačíte se standardně dostupnými čističi (doporučujeme bez obsahu alkalických složek). Samozřejmostí je pro nás flexibilní a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Více informací naleznete na webových stránkách.


Dezinfekční a hygienické stojany, zásobníky - s automatickým dávkovačem, bezdotykové

Dezinfekční a hygienické stojany, zásobníky - s automatickým dávkovačem, bezdotykové

Poptáváte dezinfekční zařízení? Hygienické zásobníky a stojany na dezinfekci rukou dodává firma Activity Promotion s.r.o. z Brna. V našem sortimentu naleznete dezinfekční stojany na ruce s automatickým dávkovačem, který pojmou maximálně 5 l gelu či roztoku a jsou napájeny DC zdrojem s připojením do jakékoliv standardní zásuvky. Dále mobilní bezdotykové stojany s bezdrátovým provozem na baterii senzorem pohybu, perfektní stabilitou a možností nastavení dávkování od 0,5 – 5 ml. Také prodáváme zásobníky na zeď s elegantním designem, pákovým nebo automatickým dávkovačem, pohodlnou manipulací a snadným způsobem doplňování. Zásobníky i stojany jsou vhodné zejména pro veřejné prostory, jako jsou obchody, školy, sociální zařízení, úřady, nemocnice, jídelny, restaurace a další.