Sklo na dveře, Rakousko

Sklo na dveře, Rakousko

Vážené dámy a pánové,

poptávám sklo na vchodové dveře a skleněné dveře do interiéru s kulatými oblouky a broušenými nebo leptanými motivy.
S pozdravem
Franz Prömmer

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen u. Herren
ich suche Glas für eine Haustüre und Glastüren für den Innenraum mit Rundbogen und geschliffenen oder geätzten Motiven mfG Franz Prömmer
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2017 09:38

Platnost poptávky:
25.08.2017 09:24

Kontaktní osoba:
Franz Prömmer

Kontaktní email:

Telefon:
+436 991 422 8333

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skleněné zábradlí na míru - výplně mezi sloupky i celoskleněné provedení

Skleněné zábradlí na míru - výplně mezi sloupky i celoskleněné provedení

Skleněné zábradlí je designovým prvkem moderního interiéru, podle vkusu se můžete rozhodnout pro celoskleněné provedení nebo výplně ze skla mezi sloupky. V lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se můžete obrátit na společnost Skloservis-Brod s.r.o.. Skleněné zábradlí propouští více světla než klasické dřevěné či kovové, z hlediska bezpečnosti samozřejmě splňuje požadované normy. Pokud tedy oceníte jednoduché a vzdušné řešení schodiště, neváhejte se na nás obrátit. Jsme schopni vyhovět individálním požadavkům a dodat na míru i další skleněné výrobky - dveře, stěny do interiéru, koupelnové zástěny, zrcadla apod.


Stavebnicové nerezové zábradlí, skleněné zábradlí Teplice, paneláková madla, montáž zábradlí

Stavebnicové nerezové zábradlí, skleněné zábradlí Teplice, paneláková madla, montáž zábradlí

Představujeme Vám firmu INOXMARTENS Petr Koplík z okresu Teplice, která svoji činnost zaměřila na dodávky a montáž různých variant stavebnicového nerezového zábradlí, dále skleněného zábradlí a panelákových madel. Zajistíme dopravu a montáž stavebnicového nerezového zábradlí do interiéru nebo exteriéru například pro schodiště, galerie, terasy, balkony, francouzská okna. Dodávky a montáž zábradlí Teplice: - stavebnicové nerezové zábradlí - skleněné zábradlí - paneláková madla Pokud Vás naše stavebnicové nerezové zábradlí či skleněné zábradlí zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Husická 251, Krupka, Teplice.


Výroba informačních, plakátovacích ploch a vitrín pro obce i města

Výroba informačních, plakátovacích ploch a vitrín pro obce i města

Hledáte firmu, která vám zajistí výrobu informačních vitrín pro vaše město či obec? Na jednotný městský mobiliář je specialistou firma Čekárny - bus v Zábřehu u města Šumperk. Informační, plakátovací exteriérové plochy a vitríny vám vyrobíme samostatně stojící, jednostranné, oboustranné nebo nástěnné. Konstrukce vitrín a ploch je detailně popsána na našich webových stránkách. Na přání lze také k vitrínám nainstalovat osvětlení. Vitríny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje vysokou trvanlivost, takže se výrobek stává bezúdržbový. Vybrat si můžete z informační plochy dělené nebo jednodílné. Také vyrábíme plakátovací plochy se stojanem na kola, prosklené a hřbitovní vitríny - vše dle vašich potřeb a přání.


Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Prosklení vchodových dveří – bezpečnostní, tepelně-izolační, čiré a dekorativní

Firma PERITO s.r.o, která sídlí v Dyji u Znojma, je výrobcem ozdobných výplní pro vchodové dveře. Pokud se jedná o prosklení vchodových (vstupních) dveří, můžete si vybrat z několika variant prosklení – čirá skla, ornamentní skla, dekorativní, bezpečnostní a tepelně-izolační sklo nebo zrcadlové sklo. V následujícím textu Vám v krátkosti představíme jednotlivá specifika prosklení. Čiré sklo je extra čiré, bez zeleného nádechu a vyniká vysokou světelnou propustností. Ornamentní prosklení je volitelné u všech modelových řad dveřních výplní. Aby byla údržba takových dveří jednoduší, je hrubá strana situována dovnitř prosklení. Jsou zde použity neprůhledné, ale zároveň průsvitné typy skel. Zrcadlové sklo (stopsol) je doporučeno umístit z exteriérové strany výplně pro plný efekt zrcadlení. Stopsol je dostupný v čirém, bronzovém, šedém, supersilver čirém a supersilver modrém provedení. Dekorativní (vitrážové) sklo je volitelné pro všechny prosklené výplně. Nabídka vitráží je specifická pro každý model. Vybírat je možné z více druhů – colora, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže se vzhledem k údržbě umisťují směrem dovnitř prosklení. Tepelně-izolační sklo je kombinací skla planibel s tepelně-izolační fólií. Aby došlo ke snížení tepelné prostupnosti prosklení, je meziskelní prostor dithermu, resp. trithermu vyplněn plynem Argonem. Bezpečnostní sklo (connex) je složeno ze dvou slabších skel, která jsou spojená protinárazovou (PVB) fólií. Pokud dojde k poškození skel, zůstanou střepy přilepeny na PVB fólii a nehrozí poranění osob ostrými střepy. Mezi další klady bezpečnostního skla patří také vysoká odolnost a pružnost. Je také důležité upozornit na to, že se nejedná o nerozbitné sklo – neslouží jako aktivní překážka pro případného pachatele.


Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Výrobky ze skla - dveře, obklady, dělící stěny, sprchové kouty na míru ze sklenářství

Udržet dostatek světla v bytě je důležité, proto se stále častěji v interiéru objevují skleněné dveře, dělící stěny i obklady stěn. Využívá se propustnosti skla, docílíme projasnění a optického zvětšení prostor. Výrobky ze skla na míru Vám vyrobí ve sklenářství Skloservis-Brod s.r.o. Po domluvě provedeme zaměření a připravíme návrh řešení. Zajistíme montáže v okolí Uherského Brodu - Uherské Hradiště, Zlín, Luhačovice. Výrobky na míru: - dveře, nábytek, bytové doplňky ze skla - dělící stěny, obklady stěn ze skla - skleněné sprchové kouty - zrcadla.


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.