Rekonštrukcia plavárne Wolkerova v Bardejove - 2. etapa

Rekonštrukcia plavárne Wolkerova v Bardejove - 2. etapa

Hmotové riešenie existujúceho objektu plavárne bude doplnené o rozšírenie bazénovej haly smerom na existujúcu terasu zo západnej strany a rozšírením priestorov pre wellness v 1.PP taktiež smerom na západ.
Zo severnej strany bude k objektu pristavaný výťah.
Na 1.NP budú v rámci 2. etapy zrekonštruované priestor bazénovej haly, ktorý bude zo západnej strany rozšírený o presklenú prístavbu pre umiestnenie vírivky a miestnosti plavčíka. Zo severnej strany bude ku komunikačnej chodbe pristavaný výťah a vo vstupnej časti bude na schodisko namontovaná pojazdná plošina pre imobilných.
V severozápadnom rohu 1. NP bude vytvorená šatňa s hygienou pre imobilných návštevníkov.
V 1. PP bude umiestnená nová prevádzka wellnessu v juhozápadnej časti objektu a budú prestavané existujúce priestory pri severnej fasáde na šatne zamestnancov, priestory pre upratovačky, jednu kanceláriu a jeden priestor na prenájom (pedikúra).
Vo wellness časti sú navrhnuté šatne aj s hygienou pre mužov a ženy, WC pre imobilných, centrálny priestor hala s vírivkou, z ktorého sú prístupné 4 sauny (2 parné, fínska a infrasauna), tepidárium a vonkajšia ochladzovacia terasa aj s ochladzovacím bazénikom.
V priestore okolo bazénovej vane je umiestnená technológia pre sauny.
Z južnej strany je navrhnutý nový vstup do priestoru okolo bazénovej vane pre zásobovanie pre bazénovú technológiu.
Prístup verejnosti do wellness časti je z 1. NP výťahom a schodiskom cez existujúcu chodbu v 1. PP.
V objekte bude nainštalovaný prístupový systém s turniketmi a bránkou pre imobilných a pomocou neho budú vytvorené 2 samostatné zóny zóna bazéna a wellness zóna.
Všetky tri pristavané časti sú v nadzemnej časti navrhnuté prevažne z ľahkých presklených konštrukcií, čo architektonicky a výtvarne vhodne doplní existujúci objekt.
Iba miestnosť plavčíka je navrhnutá ako pevná murovaná prístavba zo železobetónovým stropom.
Presklené prístavby bazénovej haly a wellnessu sú navrhnuté zo systému JANSEN VISS alebo jeho ekvivalentu, výťahová šachta je v nadzemnej časti obalená presklenou hliníkovou fasádnou konštrukciou.
Podzemné časti prístavieb sú z vodostavebného železobetónu zateplené styrodurom.
V existujúcom objekte v rekonštruovaných priestoroch budú odstránené pôvodné podlahové vrstvy a strešné vrstvy až na nosné konštrukcie, resp. podkladové betóny v 1. PP a budú nahradené novými konštrukciami podláh a strechy.
Objekt bude z vonkajšej strany zateplený kontaktným zatepľovacím systémom.
Časť južnej fasá
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2017 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
BARDTERM, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 559 402 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BARDTERM, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36476277

Zadavatel ulice:
Moyzesova 7

Zadavatel PSČ:
085 01

Zadavatel obec:
Bardejov

Kontaktní osoba:
Ing. Mária Vaňková

Zadavatel telefon:
+421 903 226 456

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212212-5
Stavebné práce na stavbe bazénov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

Elektronický lokátor nářadí a vybavení TICK™ - s integrovanou lokalizací

Chcete si zabezpečit své nářadí? Pak navštivte firmu KVP Servis s.r.o. z Opavy, která prodává elektronický lokátor TICK™ s integrovanou lokalizací pro Milwaukee® nářadí a jiné vybavení také pro zákazníky z Krnova a okolí. Elektronický lokátor TICK™: - je určený pro nářadí, montážní kufry, auta i stroje - sleduje jakoukoliv položku z vašeho majetku pomocí ONE – KEY™ aplikace a určí její konkrétní polohu - uzamkne ukradené nářadí na dálku a zabrání tak jeho následnému použití - je vysoce odolný a přizpůsobený každodennímu pracovnímu režimu s nářadím Zařízení je možno připevnit kamkoliv pomocí epoxidu, nýtu, šroubu a stahovacího pásku. Jeho dosah je přes 30 m s dobou provozu více než 1 rok. Lokalizační signál vzbudí aplikaci kdykoliv i během spánku či běhu na pozadí. Použití zařízení je snadné. Nejprve si stáhnete bezplatnou aplikaci Milwaukee® ONE – KEY™, poté připevníte zařízení a následně si aktivujete TICK™.


Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha, věrnostní, dopravní, platební či vstupní karty

Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha, věrnostní, dopravní, platební či vstupní karty

Představujeme Vám firmu Česká mailingová společnost, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na komplexní služby v oblasti reklamního a marketingového direct mailingu včetně zakázkové výroby karet a jejich personalizace. Zajistíme výrobu karet v jakémkoliv množství a provedení zejména pro obchodníky, zájmové skupiny, volnočasové resorty, města, banky nebo dopravní podniky. Zakázková výroba karet a jejich personalizace Praha: - personalizace karet - karty průkazové, klubové, dárkové, členské, identifikační - vstupní karty s magnetickým proužkem, s čipem - speciální karty lepicí, transparentní, přepisovatelné - bio-karty - RFID tagy – přívěsky na klíče Pokud Vás naše výroba karet zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykova 73/74, Rudná u Prahy.


Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.


Pevné certifikované bezpečnostní mříže třídy 2,3,4, vyráběné pro různé objekty a domy

Pevné certifikované bezpečnostní mříže třídy 2,3,4, vyráběné pro různé objekty a domy

Zabezpečte řádně svůj dům nebo průmyslový objekt kvalitními mřížemi od naší firmy AD SECURITY s.r.o. z České u Brna. Vyrábíme pevné certifikované mříže dle norem ČSN EN 1627, třídy RC1, RC,RC3, R4, které naleznete pod označením ADP2, ADP4, ADP3/2 s maximálním rozměrem 3 300 x 3 300 mm. Dále dodáváme speciální mříž ADP RC3 3AT s max. rozměrem 2 980 x 1 560 mm. Mříže mají výplet z provařených trubek, a také disponují speciálními kotvícími prvky proti demontáži. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Plánujete výstavbu rodinného domu, garáže či nástavbu? Chcete zrekonstruovat byt? Tak jste tu správně u stavební firmy Miroslava Kaššáka. Zaměřuji se na komplexní stavební práce. Budu Vám nápomocen při výstavbě hrubě stavby, drobných zednických prací, zhotovím Vám omítky, obklady i podlahy. V rámci své činnosti realizuji výstavbu nových budov, ale i rekonstrukci bytových jader či přestavbu bydlení, nástavbu a vestavbu. Dělám také stavební úpravy exteriéru a zateplení budov s fasádou. Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního řemeslníka v oblasti stavebních prací tak mě neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlím v Pardubicích na ulici Jana Palacha 2767.


Otevírací bezpečnostní mříže Masterdoor, které jsou certifikované dle třídy RC1 - RC4

Otevírací bezpečnostní mříže Masterdoor, které jsou certifikované dle třídy RC1 - RC4

Špičkové zabezpečovací prvky pro rodinné domy, průmyslové budovy a jiné veřejné objekty vyrábí společnost AD SECURITY s.r.o. se sídlem v České u Brna. Náš sortiment tvoří například otevírací mříže proti vloupání, splňující náročné bezpečnostní a požární podmínky, dle norem RC1, RC2, RC3 a RC4. Mříž je dostupná ve variantě ADPO3/2 a ADPO4 (katrová mříž s prutovým výpletem a kotvícími prvky proti demontáži), kdy max. rozměr jednokřídlového typu je 3 300 x 1 430 mm, u dvoukřídlového je to 3 300 x 2 860 mm. Otevírání je uzpůsobeno směrem dovnitř či ven. Mimo jiné vám zajistíme atypické zámečnické výrobky na přání.