Dávkovacie zariadenie so zásobníkmi materiálov

Dávkovacie zariadenie so zásobníkmi materiálov

Predmetom zákazky je dodávka Dávkovacieho zariadenia so zásobníkmi materiálov. Ide o komplexnú dodávku technológie pre automatizáciu prípravy vsádzky a vsádzanie do rotačnej pece. Podrobný opis dodania predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch. Zákazka nie je rozdelená na časti.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2017 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MACH TRADE, spol. s r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 420 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MACH TRADE, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
31347011

Zadavatel ulice:
Niklová ul.

Zadavatel PSČ:
926 01

Zadavatel obec:
Sereď

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Machalík

Zadavatel telefon:
+421 317 892 452

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://http://www.machtrade.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vibrační stůl na cementy a malty pro zhutňování cementomaltových směsí

Vibrační stůl na cementy a malty pro zhutňování cementomaltových směsí

Přístroj, který Vám pomůže zhutnit stavební materiály, a to zvláště cement a maltu, v okolí Přerova a Olomouce vyrábí a prodává firma Brio Hranice s. r.o. Ve firmě Brio Hranice jsou vyráběny vibrační stoly, které jsou určeny pro zhutňování cementomaltových směsí. Tyto stroje jsou vybaveny připevňovacím zařízením pro formy (jednu nebo dvě formy) a pro lehčí ovládání disponují digitálním časovačem a digitálním displejem.


Automatizované dávkovací systémy Ostrava, čerpadla, měřící sondy, měřící přístroje, servoventily

Automatizované dávkovací systémy Ostrava, čerpadla, měřící sondy, měřící přístroje, servoventily

Představujeme Vám firmu PURITY CONTROL, spol. s r.o. Ostrava, která navrhuje, dodává a instaluje kompletní dávkovací technologie. Na míru sestavené, kompletní dávkovací systémy disponují snadnou instalací a obsluhou. Automatizované dávkovací systémy se připojí na zdroj elektrické energie a technologická zařízení provozu a média přímo na určeném místě. Jsou dodávány v plastových montážních skříních s volitelnou výbavou a umístěním. Součástí dodávky jsou i provozní chemikálie, zásobní kontejnery nebo zásobní nádrže až do objemu 30m3 i v dvouplášťovém provedení. Dle zadání je navržena funkční technologie dávkování, měření a regulace, elektrické zapojení, vyvedení signálů do velínu apod. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Přemyslovců 792/30, Ostrava.


Automatizované systémy skladování přepravy a dávkování sypkých a tekutých surovin

Automatizované systémy skladování přepravy a dávkování sypkých a tekutých surovin

Se skladováním sypkých i tekutých surovin pomůže světově známá společnost FUTURPOL s.r.o. z Mohelnice. Specializujeme se na výrobu automatizovaných systémů skladování přepravy a dávkování sypkých a tekutých surovin pro potravinářský, plastikářský, farmaceutický i chemický provoz. Poskytujeme venkovní i vnitřní zásobníky z nerezových materiálů s nejrůznější kapacitou. Vybrat si můžete z širokého sortimentu sil, jež jsou zhotoveny v několika provedeních. K dispozici jsou sila s uzamykatelnými dveřmi, vibračními systémy vyprazdňování, žebříky a dalšími bezpečnostními prvky. Navrhneme a vyrobíme technologie pro přepravu sypkých materiálů i jejich následné dávkování přímo do výroby.


Přesné pytlovací dávkovací váhy - plnění přesné dávky do pytlů

Přesné pytlovací dávkovací váhy - plnění přesné dávky do pytlů

Odměřte přesnou dávku díky kvalitním pytlovacím váhám od společnosti KADLEC, spol. s r.o.. Pytlovací váhy dokážou plnit pytle přednastavenou dávkou, jsou určeny pro přesné dávkování sypkého a drobného kusového zboží jako jsou těstoviny, luštěniny, sušeného ovoce, byliny, čaje, oříšky, kokos, káva, bonbóny či korálky apod. Plnící váha má robustní konstrukcí a velmi dobrou prachotěsnost. Práci Vám usnadní velice přehledný display s indikací hmotnosti. Váha se jednoduše ovládá jedním startovacím tlačítkem a dokáže navážit až 200 pytlů za hodinu. Další vlastnosti: - maximální váživost váhy je 50kg / 5g - velikost jedné dávky plnění 5 až 50 kg - napájení 230 Vss - rozsah pracovních teplot +5 až +40 °C - výrazný červený LED display s indikací hmotnosti - ovládaní stlačeným vzduchem - plnění za pomocí volného pádu materiálu z připojeného zásobníku - určeno pro suché prostředí. Pokud máte nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Plnička velkoobjemových pytlů - plnicí průmyslové váhy pro plnění BIG BAGů

Plnička velkoobjemových pytlů - plnicí průmyslové váhy pro plnění BIG BAGů

Pořiďte si plnící váhy pro přesné hmotnostní plnění velkoobjemových vaků (Big-Bagů) suchými sypkými látkami, které využijete zejména v chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním průmyslu. Obraťte se na společnost KADLEC, spol. s r.o., která dodává váhy a vážicí systémy také v Praze, Brně a okolí. Plnička velkoobjemových pytlů je v nerezovém provedení a je vhodná pro tyto suroviny: - granuláty plastických hmot - barviva - hnojiva - cement - písek - cukr - obilí, šrot, mouka. Součást dodávky je třífázový motor s převodovkou, vyhodnocovací indikátor a dle přání také silový rozvaděč. Váha umožňuje výstupy do PC nebo na tiskárnu, můžete si zvolit hrubé či jemné dávkování a zadávaní dávkovacích hodnot.


Systémy robotika komponenty DAVtech

Systémy robotika komponenty DAVtech

Naše firma EXACTEC Liberec se pohybuje v oblasti modelování, tvorby sestav a dokumentace v CAD, programování, elektrotechnice, automatizaci. K této oblasti patří i dávkovací dispenzní systémy. Zastupujeme italskou firmu DAVtech. Dávkovací dispenzní systémy pistole pro dávkování viskózních materiálů (olej, vazelína, tmely, lepidla apod.) volumetrické dávkovací ventily řídící přístroje - dávkovače tlakové pumpy a nádrže kvalitní a cenově zajímavé výrobky individuální návrh pro speciální aplikace