Linka na automatickú výrobu stropných panelov

Linka na automatickú výrobu stropných panelov

Na linke na automatickú výrobu stropných panelov sa budú vyrábať predpäté odľahčené stropné panely o šírke 1, 2m. Výška panelov bude 150, 200, 250, 300, 400 a 500mm. Dĺžka panelov sa bude prispôsobovať podľa požiadaviek zákazníkov. Maximálna dĺžka panelu bude 12m. Výrobná kapacita linky bude mať kapacitu 400 bežných metrov panelov šírky 1, 2m a jednej výrobnej výšky za 24 hodín. Panely sú zhotovené zo železobetónu, kde sa ako výstuž použijú predpäté oceľové lána o priemere 12, 5mm, ktoré sa kladú v smere dráhy. Súčasťou linky sú 4 formovacie lôžka (dráhy) o dĺžke 100m s blokmi na uchytenie kotevných lán a ich predpínanie. Oceľové laná budú položené na dráhu automatický strojom. Súčasťou linky bude zariadenie, ktoré očistí dráhu a nanesie na ňu odformovací pripravok, ktorý zabezpečí bezproblémové odformovanie vyrobených panelov. Predpínanie lán bude prebiehať po jednom lane. Po predopnutí lán sa na lôžka formovacím strojom po celej dĺžke rovnomerne rozprestrie betón. Formovací stroj vytvára tvar budúceho panelu vrátane odľahčovacích dutín, ktorých rozmery sa menia podľa výšky panelu. Betónová zmes je do formovacieho stroja dodávaná priebežne tak, aby nevzniklo technologické prerušenie výroby panelov. Ako zdroj betónu sa použije existujúca betonárka. Z betonárky bude betón dopravovaný k formovaciemu stroju priebežne pomocou samostaného zariadenia určeného výhradne pre výrobu na stropných panelov. Po zabetónovaní lôžka sa stropné panely zakryjú izolačnou tkaninou a lôžka sa začnú samostatne automaticky vyhrievať. Ako zdroj tepla sa plánuje kotolňa na zemný plyn na ohrev teplej vody, ktorou sa budú vykurovať dráhy. Po dosiahnutí požadovanej pevnosti sa zabetónovaná dráha odokryje a píli sa na požadované dĺžky panelov. Pílenie je vykonávané vodou chladenou kotúčovou pílou, ktorá má možnosť nastavovať uhol rezu v rozmedzí 0°-180°. Panely sa pílou delia na rozmery, ktoré požadujú zákazníci alebo konkrétna stavba. Súčasťou linky sú manipulačné zariadenia na zdvíhanie a manipuláciu s vyrobenými panelmi a ich presun z výrobnej linky do expedičného poľa.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2017 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
PREFA invest, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 043 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
PREFA invest, a.s.

Zadavatel IČ:
46887741

Zadavatel ulice:
Podhradská cesta 2

Zadavatel PSČ:
038 52

Zadavatel obec:
Sučany

Kontaktní osoba:
Ing. Veronika Rohoňová

Zadavatel telefon:
+421 914 358 270

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.prefa-su.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Rôzne strojové zariadenia na všeobecné a osobitné účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru

Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru

Společnost COMPUPLAST s.r.o. Zlín si pořídila novou linku na výrobu trubiček a strun do 3D tiskáren od firmy LABTECH Engineering, vzhledem k tomu, že není určena prioritně pro výrobu, volné kapacity mohou využít firmy pro testování výroby hadiček, trubiček, malých profilů i strun do 3D tiskárny. Jsme vybaveni i zařízením pro měření vnitřního a vnějšího průměru, sušícím či chladícím zařízením. Díky tomu jsem schopni našim zákazníkům pomoci při vývoji nových materiálů, tvarů i při simulaci nejrůznějších podmínek vytlačovacího procesu. Testovací linka bude minimálně vytížena, proto nebude problém nalézt vhodný čas. Nebudete limitováni v počtu vyrobených metrů nebo spotřebovaných kilogramů. Počítá se pouze čas strávený při testování. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu: 576510015.


Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Cílem společnosti je na profesionální úrovni poskytovat kompletní návrh, dodávku a servis technologických celků k maximální spokojenosti zákazníka. Společnost PROSPECT spol. s r.o. z Ostravy, se z hlediska automatizovaných technologických celků zaměřuje na tyto obory: - vodní hospodářství - klimatizace, tepelná technika - hutní provozy a strojírenství - plynová zařízení - elektrotechnika Kompletní dodávky lze realizovat dle individuálních potřeb a požadavků objednatele. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat buď telefonicky nebo emailem.


Kompletní dodávka sušičky na dřevěnou štěpku včetně elektroinstalace

Kompletní dodávka sušičky na dřevěnou štěpku včetně elektroinstalace

Potřebujete do vašeho závodu namontovat sušičku na dřevěnou štěpku? Hledáte firmu se specializací na dodávku a montáž dřevozpracujících technologií? Firma SD Install ze Znojma se postará o vše potřebné. Zajistíme kompletní dodávku sušičky na dřevěnou štěpku, a to s kapacitou sušení až 16 tun za hodinu. Dodávka dřevozpracující technologie na sušení dřevěné štěpky zahrnuje: - Montáž zařízení - Elektroinstalaci - Uvedení do provozu


Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Představujeme Vám firmu Global Servis, spol. s r.o. z Chotěboře, která svoji činnost zaměřila na výrobu technologických zařízení pro mlékárny a provozy s tzv. tekutou produkcí a dodávkami kompletních výrobních linek pro potravinářské provozy. Jsme výrobce pasterizačních stanic a příjmových jednotek pro zpracování mléka. Příjmové jednotky pro příjem mléka z cisteren - výkon 15-40.000 l/h. Jsme schopni provést rekonstrukce pasterizačních stanic a příjmových jednotek. Rekonstrukce probíhají formou šéfmontáží. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Global Servis, spol. s r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Sokolohradská 645, Chotěboř.


Montážní linky, přípravky, automatické systémy pro automobilový průmysl

Montážní linky, přípravky, automatické systémy pro automobilový průmysl

Výroba linek pro automobilový průmysl je oborem společnosti Chropyňská strojírna již řadu let. Nabízíme dopravní, montážní linky, automatické systémy pro automobilový průmysl na klíč. Vyrábíme ale i montážní a svařovací přípravky, jednoúčelové stroje, formy pro vstřikování pro vstřikování plastů, kontrolní zařízení nebo elektrorozvaděče a elektroinstalace. Automobilový průmysl se v dnešní době bez pomoci moderní techniky neobejde. Ve společnosti Chropyňská strojírna proto vyrábíme svařovací přípravky a linky pro automobilový průmysl, které usnadní výrobu automobilů jakéhokoli druhu. Výroba linek pro automobilový průmysl u nás probíhá na klíč a přesně dle přání zákazníka. Zajistíme kompletní zpracování plánů, 2D i 3D konstrukci, dodávku potřebných dílů i odbornou výrobu zařízení. Dodáme vám také všechny potřebné dokumenty, návody a proškolíme vaše zaměstnance. Výroba linek pro automobilový průmysl může být zcela v naší režii a vy se nemusíte o nic starat. Linky pro automobilový průmysl a svařovací přípravky ale nejsou to jediné, co vám v naší společnosti nabízíme. Chropyňská strojírna se specializuje také na dodávky montážních automatických systémů jako jsou: - zástavba podvozku do karoserie - montážní zařízení (Cocpit, Frontend) - montážní linky (Cocpit, Nápravy) - manipulátory (Sedačky, Nádrže, Dveře…..) Dodáváme a instalujeme ale i dopravní systémy pro přepravu velkých celků. Dodáme vám závěsné dopravní systémy, pozemní dopravníky i skladovou dopravní techniku pro snadnou přepravu karoserií, bočnic či dveří vozů. Máte i vy zakázku z oblasti výroby automobilů? Neváhejte se na nás obrátit.


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.