Poptávám výrobu truhlíku z umělého kamene

Poptávám výrobu truhlíku z umělého kamene

Poptávám výrobu truhlíku z umělého kamene, rozměr 51, 5 x 152 x 30 cm ( příp. 2 do délky 152 cm).
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2017 14:22

Platnost poptávky:
15.06.2017 11:35

Kontaktní osoba:
Obec Seninka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 736 769 544

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Balkánská rula je jedinečný stavební materiál, který lze použít v interiéru i exteriéru. Dovozce balkánské ruly do ČR je firma ANZUVA - Michal Rybnikář z Uherského Brodu. Dodáme štípaný obkladový kámen i valouny pro Váš dům i zahradu. Nechejte vstoupit kousek přírody do svého domova. Přírodní kámen dodáváme ve více barvách - zvolit můžete zlato béžový, světle šedý a tměvě šedý odstín: Prodej: - obkladový kámen v nepravidelných tvarech - ručně štípaný, lámaný - valouny, oblázky, barevné drtě.


Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Jedinečný vzhled přírodního kamene přináší originalitu do interiérů i zahrad. Ve formě kamenné dlažby i obkladů se bude vyjímat všude. V rámci Zlínského kraje je možné zakoupit obklady a dlažbu z přírodního kamene od firmy ANZUVA - Martin Rybnikář Uherský Brod. Firma je dovozcem a velkoobchodním prodejcem balkánské ruly. Za bezkonkurenční ceny pořídíte kámen ve formě valounů, ručně štípaný, řezaný na pásky i zpracované formátované obklady a dlažby. Využití kamenných obkladů: - jako obložení stěn, schodů, krbu, fasád, plotů. Využití kamenné dlažby: - dláždění chodníků, příjezdové cesty, okolí bazénu, pergoly či terasy.


Lámaný, štípaný přírodní kámen za bezkonkurenční ceny - velkoobchod, prodej balkánské ruly

Lámaný, štípaný přírodní kámen za bezkonkurenční ceny - velkoobchod, prodej balkánské ruly

Přírodní kámen má široké využití v zahradách, exteriéru i interiéru domu. Na obklady či dlažby i jako stavební kámen je velmi vhodná balkánská rula, jejím dovozcem do ČR je firma ANZUVA - Michal Rybnikář. Na prodej je lámaný, štípaný kámen nebo v podobě valounů. Z balkánské ruly vyrábíme také kamenné dlažby a obklady. Velkoobchod, sídlo firmy: - Stojanova 2727, Uherský Brod - Zlínský kraj. Balkánskou rulu dodáváme v několika odstínech - světle šedá, tmavě šedá a zlato béžová. Možnosti využití: - zdící, stavební kámen na podezdívky, průčelí domu, dekorační stěny - dlažební kámen do chodníků, příjezdové cesty k domu - nášlapné kameny, valouny nebo drť v zahradách.


Velký výběr přírodního kamene do gabionů, valounů, oblázků i kamenné drtě

Velký výběr přírodního kamene do gabionů, valounů, oblázků i kamenné drtě

Chystáte se na stavbu plotu kolem Vašeho domu? Líbí se Vám ploty či jiné zídky z gabionů? Pak určitě hledáte vhodné kameny pro výplň. Podívejte se na e-shop společnosti ABC service, obchodní společnost s.r.o., která má velký výběr různých druhů přírodních kamenů do gabionů. Nebo navštivte jejich prodejnu přímo ve Frýdku-Místku. Nakoupíte zde i různé valouny, oblázky či kamennou drť. U gabionů můžete vybírat z těchto druhů: žula lámavá, onyx, kalcit, devon, kamenná kůra, syenit, zlatá kůra, black stone, pink stone a také tyrkysové sklo. Vybírat můžete i z rozmanitých druhů valounů, oblázku a kamenné drtě. Každý druh kamene má svou charakteristickou barvu i kresbu, stačí si vybrat, který se Vám bude nejvíce líbit a případě nejvíce ladit k fasádě Vašeho domu. U nás je možný velkoobchodní i maloobchodní prodej.


Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Štěrk, písek, kamenivo, struska - prodej stavebního materiálu

Stavební materiál jako štěrk, písek, strusku, drcený kámen nakoupíte u firmy POMP Vlaštovičky s.r.o. za akční ceny pro váš dům či zahradu. Stavební materiál přivezeme přímo k vám na stavbu. V našem vozové parku máme nakládače, dozery, sklápěče, rýpadla, shrnovače. Stavební materiál nakoupíte u nás od pondělí do pátku od 7-15.30 ve Vlaštovičkách u Opavy na ulici Jarkovická.


Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost LOMY MOŘINA spol. s r.o., která provozuje tři lomy v oblasti Českého krasu jíž 130 let. Dodáme Vám vápenec pro stavební účely s nízkým obsahem CaCO3 pro výrobu betonu, obalovaných drtí, výstavbu cest, stavební podklady, kámen na chodníky a zídky. Nabízíme také zahradní či solitérní kameny. Pokud podnikáte v jiné činnosti i tak můžete využít našich těžených surovin. Těžený vápenec díky vysokému obsahu CaCO3 je vhodný i pro chemické využití jako například pro cukrovarnictví či odsíření elektráren a tepláren. S Vaší poptávkou nás kdykoliv oslovte telefonicky či prostřednictvím mailu. Těšíme se na budoucí spolupráci.