Poptávám výrobu papírových dutinek

Poptávám výrobu papírových dutinek

Poptávám výrobu a dodání papírových dutinek.
Délka 60 cm, vnitřní průměr 32 mm, síla stěny 2 mm, povrch materiál Albino, bílé, matné.
Náklad 210 ks. Prosím o cenu a termín dodání.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2017 09:00

Platnost poptávky:
15.06.2017 08:17

Kontaktní osoba:
David Švec

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 306 397

Okres:
Příbram

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Nabízíme stylové balící papíry s různými motivy: zelená jedle, vánoční růže, zimní motiv, zima na saních,vánoční kouzlo.... Papíry se prodávají v arších ( i jednotlivě ), nebo v roličkách. Dále pak najdete v naší nabídce mikulášské a vánoční tašky s různými motivy, různých velikostí, vyrobeny z kartónu Eko nebo z bílého polyetylenu. Obálky ozdobné vánoční, přírodní, luxusní i metalické již od 9 Kč za kus. Stužky, bloky, vánoční pohlednice, sáčky i ubrousky. Najdete nás v ulici Novodvorská 1176 na Praze 4, vjezd z Němčické ulice. Předvánoční provozní doba prodejny od 30.11.2021 do 21.12.2021: PONDĚLÍ, STŘEDA, PÁTEK: 7.30 - 16.00 HOD. ÚTERÝ, ČTVRTEK: 7.30 - 18.00 HOD.


Krabice na cukrářské výrobky, vánoční cukroví, dorty a zákusky

Krabice na cukrářské výrobky, vánoční cukroví, dorty a zákusky

Hledáte pevné a kvalitní krabice na vánoční cukroví a cukrářské výrobky? Potom navštivte společnost Model Pack Shop Praha, která nabízí široký sortiment potravinových krabic na cukroví, zákusky a dorty z kvalitního materiálu. Vybrat si můžete ze všech velikosti na naší prodejně v Praze na Bečovské ulici nebo na našem e-shopu. Potravinové krabice jsou určeny pro přímý styk s potravinami. V naši nabídce krabic si můžete vybrat: - krabice na vánoční cukroví - dortové krabice - krabice na koláče - krabičky na výslužku - paletky na zeleninu a ovoce Všechny krabice máme skladem a okamžitě k odběru!


Poštovní a zásilkové obaly, tubusy, krabice, rychloboxy pro bezpečnou přepravu zboží

Poštovní a zásilkové obaly, tubusy, krabice, rychloboxy pro bezpečnou přepravu zboží

Nelamte si hlavu s balením zboží a pořiďte si poštovní a zásilkové obaly od společnosti Model Pack Shop, která vyrábí vlastní přepravní obaly. Potřebujete zabalit knihy, víno, oblečení, kalendáře nebo důležité dokumenty? Naše obaly se vám postarají o bezpečnou přepravu čehokoliv. Na našem eshopu naleznete široký výběr zásilkových obalů různých velikostí - zakoupit si je můžete již od 1 kusu! Na výběr máte - poštovní krabice, rychloboxy, obaly na knihy a kalendáře, obálky, tubusy. Dodání garantujeme do 3 pracovních dnů. Díky našim nově vyvinutým poštovním krabicím s výškou do 5 cm můžete na České poště podávat zásilky za zvýhodněnou cenu (doporučeně). Na našem eshopu vždy naleznete aktuální novinky a ceny - tak neváhejte a zakupte si zásilkové obaly ještě dnes! MODEL PACK SHOP má své zastoupení v kamenných obchodech v Praze i Opavě, ale díky našemu online e-shopu si nakoupíte z pohodlí domova i když jste z okolí Plzně.


Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Využíváte k přepravě zboží, křehkého či jinak náchylného, letadlo či kamionovou dopravu? Pak určitě budete potřebovat štítky s označením, aby se se zbožím zacházelo opatrně. Společnost Križan s.r.o. se zaměřuje na tisk a prodej přepravních štítků a etiket. Podívejte se na eshop firmy a vyberte si značení obalů, které potřebujete a zajistěte správnou manipulaci se zbožím během jeho přepravy. Přepravní štítky jsou označeny buď jedním nebo více symboly nebo pouze textem, ale i jejich kombinací. Naše etikety jsou srozumitelné a jasné, dají se využít i pro mezinárodní přepravu. Je důležité dbát na řádné označení obalů, aby se nejen předešlo špatné manipulaci se zbožím, ale nesprávné označení zboží může vést i k vyloučení zodpovědnosti přepravní společnosti právě při špatné manipulaci. Máme štítky s označením pro křehké zboží, nebo pro to, které nesmí přijít do kontaktu s vlhkostí či s vysokou teplotou atd. Díky štítkům můžete přepravce upozornit, že se balík nesmí překlápět nebo být zatěžován dalším balíkem. Možností je spousta a každý štítek navíc Vám zajistí, že se veškeré zboží dostane na místo určení v pořádku a bez poškození.


Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Hledáte prodejce kvalitních obalových materiálů? Právě společnost Karton plus spol. s.r.o. vám vše vyrobí podle požadavků. Kartony a jiný materiál dodáváme odběratelům z Olomouce, Přerova, Prostějova, Vyškova a Blanska již od roku 1998. Kromě kartonových krabic vyrábíme důležité doplňky, jako jsou vložky do krabic, kartonové mřížky, proložky (vysekávané), lepené papírové hranoly z kartonu, které vám rádi upravíme tak, jak potřebujete. Vše skladujeme a expedujeme v našich prostorách. Součástí provozovny je malá prodejna, kde si můžete vše osobně prohlédnout a rovnou objednat. Naším cílem je poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu kartonových obalů za rozumnou cenu. V našem sortimentu si jistě vybere každý. Neváhejte a zastavte za námi na Martinákovu ulici.


Výroba a tisk lístků a vstupenek s ochrannými prvky proti kopírování, různé druhy papíru

Výroba a tisk lístků a vstupenek s ochrannými prvky proti kopírování, různé druhy papíru

Potřebujete vyrobit vstupenky pro vaší akci? Pak svěřte tento úkol do rukou spolehlivé společnosti Epos spol. s r.o. ze Zlína, která se postará o vyhotovení a tisk kvalitních vstupenek a lístků do kina, divadla, aquaparku a dalších kulturních akcí. Vyrobené vstupenky dodáváme v kotoučích s kvalitní performací pro snadné odtržení jednotlivých vstupenek i útržků pro vstup. Na kotouče a lístky nabízíme i nátisk černých stavěcích značek . Pro zabezpečení ochrany vstupenky používáme při tisku ochranné prvky - čím více prvků, tím kvalitnější zabezpečení samotné vstupenky či ceniny. Nabízíme tyto ochranné prvky, které úspěšně zabezpečí výrobky proti jejich zneužití: - vodoznak, vodotisk - UV vlákna, hologram - ostrá ražba (násek, průsek) - irisový tisk - giloš (křivky) - mikrotext - reflexní, termoaktivní nebo gumovatelné barvy - barvy citlivé na UV světlo, reagující na kontrolní fix nebo barvící pásku - barvy reagující na kov - průsvitka - číslování.