Mliekarenské technológie

Mliekarenské technológie

Predmetom zákazky je dodanie, montáž a zapojenie mliekarenských technológií a manipulačnej techniky vrátane zaškolenia obsluhy.
Zákazka sa delí na tri samostatné logické celky - viď nižšie.
Podrobne v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
AGRO TAMI, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 970 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
AGRO TAMI, a.s.

Zadavatel IČ:
36467430

Zadavatel ulice:
Cabajská 10

Zadavatel PSČ:
950 22

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Pavol Tóth, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 376 925 300

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.agrotami.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42211000-8
Mliekarenské zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Toyota nabízí bazarové vysokozdvižné vozíky. Pomůžeme vám najít a doporučit vozík podle vašich potřeb. Naše použité bazarové vozíky mohou být pro váš podnik tou nejlepší volbou, ať již z finančních nebo časových důvodů. Všechny vysokozdvižné vozíky jsou u nás prověřené školenými pracovníky. Jsme největší český web s použitou manipulační technikou! Kromě bazarových vysokozdvižných vozíků nabízíme i vozíky nové. Přehled vysokozdvižných vozíků, které jsou pro Vás připraveny ihned k odebrání najdete na našich stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Pro strojírenství vyrábí na zakázku společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice montážní celky i jednotlivé díly dle požadavků zákazníka. Strojní celky, dopravníky, manipulátory i celé výrobní linky vyrobíme dle zadané dokumentace, nebo navrhneme. Disponujeme kvalitním strojním vybavením. Vlastní výroba, sestavení montážních celků. Reference: - výroba strojů dle dodané dokumentace - dopravníky třísek a filtrační stanice k obráběcím strojům - manipulátory do papírenských provozů - výroba výpalků + normálie a nakupované polotovary - sestavení, montáž, kontrola.


Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Představujeme Vám firmu Jiří Štěpánek z Kamenice, která svoji činnost zaměřila na výrobu balancérů, které využijí výrobní společnosti na celém světě v oblasti automobilového, leteckého, mechanického, elektromechanického a dalšího průmyslu. Balancéry umožňují snadnou manipulaci s břemenem s využitím minimální lidské námahy. Námaha pro operace s jakkoli těžkým břemenem je pro člověka elektronicky redukována na minimum. Chcete svým zaměstnancům ulehčit práci s těžkými břemeny? Chcete mít ve firmě rychlý a plynulý pohyb břemen s přesným umístěním? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jednosměrná 1026, Kamenice.


Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Představujeme Vám firmu Global Servis, spol. s r.o. z Chotěboře, která svoji činnost zaměřila na výrobu technologických zařízení pro mlékárny a provozy s tzv. tekutou produkcí a dodávkami kompletních výrobních linek pro potravinářské provozy. Jsme výrobce pasterizačních stanic a příjmových jednotek pro zpracování mléka. Příjmové jednotky pro příjem mléka z cisteren - výkon 15-40.000 l/h. Jsme schopni provést rekonstrukce pasterizačních stanic a příjmových jednotek. Rekonstrukce probíhají formou šéfmontáží. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Global Servis, spol. s r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Sokolohradská 645, Chotěboř.


Lyofilizátory PIGO – stroje na vakuové vymrazování potravin

Lyofilizátory PIGO – stroje na vakuové vymrazování potravin

Chcete si pořídit nový kvalitní stroj na vymrazování potravin? Hledáte prodejce lyofilizátorů značky PIGO? Firma SKANEKO z Třebíče zajišťuje prodej a dodávku lyofilizátorů PIGO – světového lídra v navrhování a výrobě lyofilizátorů. Standardní komora lyofilizátoru má tvar válce. Celý přístroj je vyrobený z nerezové oceli. Každý stroje je vybaven kompletním chladícím systémem a kondenzační jednotkou. Na stroji je také možné programování receptur. V lyofilizátoru je možné zpracovat ovoce, bobuloviny, zeleninu, maso, mořské plody, polévky, rýžová jídla a další potraviny. Vakuovým vymrazováním si produkt zachová originální barvu, chuť, tvar, vůni i živiny. Snadné je i skladování lyofilizovaných produktů - není potřeba jejich nepřetržité chlazení.


Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na opravu a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků, pak se obraťte na VZV DESTA SERVIS, která vám opraví VZV značek Desta, Hyster, Toyota, Caterpillar, Mitsubishi, Daewoo, Czesab, Jungheinrich, Linde, Fiat, Tailift, Clark, Balkancar, BT, Glywice. Dále také pro tyto vysokozdvižné vozíky nakupujeme a prodáváme originální náhradní díly - disponujeme dobře vybaveným skladem přímo na dílně v Těšeticích u Olomouce. Pokud sháníte díly, které ve skladě nemáme, pak jsme schopni je sehnat ve velmi krátkém čase a za solidní ceny. Opravy a záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků zajistíme v regionech - Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, Uničov, Litovel, Rýmařov, Mohelnice, Konice, Jevíčko a další. Menší opravy dokážeme zajistit přímo u zákazníka. Dále také dodáváme staré, repasované, nové či paletovací vozíky.