Zpracování projektové dokumentace na rozšíření VZT a klimatizace v prostorách knihovny

Zpracování projektové dokumentace na rozšíření VZT a klimatizace v prostorách knihovny

Zpracování, dodání projektové dokumentace stupeň DSP (zároveň DPS) a zajištění stavebního povolení na rozšíření současných rozvodů VZT a klimatizace v prostorách veřejné knihovny a dvou sálů, v 1. a 2. NP objektu K-TRIO, kdy rozvody této technologie není přípustné vést po fasádě objektu.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Ostrava, městský obvod Ostrava-Jih

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
249 587 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Ostrava, městský obvod Ostrava-Jih

Zadavatel IČ:
00845451

Zadavatel ulice:
Horní 791/3

Zadavatel PSČ:
700 30

Zadavatel obec:
Ostrava-Hrabůvka

Kontaktní osoba:
Bc. Renáta Rárová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ovajih.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71000000-8
Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Výroba komponentů a potrubí pro vzduchotechniku, podklady pro výrobu

Hledáte-li v oblasti Prahy firmu, která Vám vyrobí potrubí a komponenty pro vzduchotechniku, pak neváhejte zaslat podklady pro výrobu naší společnosti! Naše společnost se zabývá výrobou a dodávkou komponentů pro vzduchotechniku. Pošlete nám Vaše podklady pro výrobu a my Vám zpracujeme cenovou nabídku. Dokážeme flexibilně a rychle reagovat na případné změny v objednávce. Vyrobíme přívody a odvody vzduchu, výfuky filtrů, kruhové, hranaté, spiro i svařované potrubí, rekuperace tepla, větrání budov ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailové adresy nebo se podívejte na naše webové stránky. Rádi Vám odpovíme na Vaše případné dotazy nebo poradíme s podklady pro výrobu.


Dodávka a montáž vzduchotechniky, chlazení a vytápění

Dodávka a montáž vzduchotechniky, chlazení a vytápění

Hledáte spolehlivého dodavatele technického zařízení budov? Chcete zajistit úspory energie a efektivní provoz Vaší budovy? Naše společnost AREA TZB a.s. poskytuje komplexní dodávky technického zařízení budov v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI, MaR. Jsme společnost, která má k dispozici špičkové technické zázemí, vozový park, kvalitní měřící a diagnostické přístroje i skvěle vyškolené techniky. Poskytujeme služby od A do Z. Zařídíme vše od projekce, výroby až po servis. Dbáme na plnění termínu a kvalitně odvedenou práci, životní prostředí i bezpečnost práce. Proto jsme společností certifikovanou dle normy ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001. V případě, že hledáte dodavatele TZB v profesích VZT, ÚT, chlazení, ZTI a MaR, kontaktujte naši společnost AREA TZB a.s.


Návrhy a projektování rodinných domů - architektonická a projekční kancelář

Návrhy a projektování rodinných domů - architektonická a projekční kancelář

V architektonické a projekční kanceláři společnosti DISprojekt, s.r.o. se sídlem v Třebíči vytváří návrhy a individuální projekty rodinných domů. Klademe důraz na možnosti prostoru a možnosti klienta u tvorby architektonických návrhů. Nechte si od nás vytvořit návrh a projekci rodinného domu. Zpracováváme: - architektonické návrhy a studie komerčních a bytových staveb - návrhy a projektování rodinných domů - individuální studie rodinných domů, ale i domy na klíč - územní a regulační plány - územní studie - projekt komerční i obytné stavby Náš architektonický a projekční ateliér se zabývá architekturou a urbanismem. Sledujeme nové trendy a rozšiřujeme svoji odbornost. O návrh a projekci rodinného domu se postarají autorizovaní architekti a urbanisti, kteří jsou členy České komory architektů. Naše firma je členem Hospodářské komory Třebíč. Pomůžeme vám vytvořit bydlení přesně podle vašeho přání.


Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperační jednotky do bytů i kanceláří, montáž a servis

Vzduchotechnika, klimatizace a rekuperační jednotky do bytů i kanceláří, montáž a servis

Příjemné teploty a čerstvý vzduch v domácnosti i kanceláři zajišťuje společnost s mnohaletými zkušenostmi Zdeněk Obr - klimatizace, vzduchotechnika z obce Buková, okres Prostějov. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby na poli vzduchotechniky, klimatizací i rekuperací. Provádíme spolehlivé instalace nejrůznějších vzduchotechnických zařízení i klimatizačních jednotek s cílem vytvořit ideální vnitřní prostředí. Veškeré systémy dodáváme do domů, bytů, komerčních prostor i průmyslových hal. Poradíme si s montáží jak klasických výměníků vzduchu, tak i rekuperačními jednotkami, jež se postarají o zcela profesionální zpětné získávání tepla. Nedílnou součástí našich služeb jsou odborné servisní i opravářské práce.


Vzduchotechnické zařízení Havlíčkův Brod - bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika

Vzduchotechnické zařízení Havlíčkův Brod - bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika

Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. Havlíčkův Brod Společnost Kovo vzduchotechnika působící v širokém okolí města Havlíčkův Brod se specializuje na oblast vzduchotechniky, vzduchotechnická zařízení a zámečnická výroba. Bytová, komerční a průmyslová vzduchotechnika se postará například o odsávání škodlivin a prachu jak z pracovního tak i domácího prostředí. Společnost Kovo vzduchotechnika Havlíčkův Brod, specialista v oboru zámečnická výroba a vzduchotechnika disponuje svářečským certifikátem ISO 3834 a ISO 9001.


Vzduchotechnika a klimatizace Vsetín, realizace vzduchotechniky a klimatizace, montáže

Vzduchotechnika a klimatizace Vsetín, realizace vzduchotechniky a klimatizace, montáže

Představujeme Vám firmu Štec SVT, s.r.o. z okresu Vsetín, která svoji činnost zaměřila na kompletní realizace vzduchotechniky a klimatizace včetně montáží, revizí a servisních služeb. Montáže, realizace vzduchotechnika a klimatizace Vsetín: - montáž veškerého vzduchotechnického zařízení - izolace - tepelné, hlukové a požární - MaR ke vzduchotechnickým jednotkám - elektrické zapojení odsávacích ventilátorů - dodávka a montáž plastového potrubí (PVC, PP, PE) - dodávka a montáž ALP potrubí - dodávka a montáž ATS potrubí - instalace zařízení do výbušného prostředí - elektrorozvody Pokud Vás naše realizace vzduchotechniky a klimatizace zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.