Dodávky drceného kameniva pro LZ Boubín

Dodávky drceného kameniva pro LZ Boubín

Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva na opravy lesních cest. Více viz ZD.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
32 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p.

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Pavlína Kotíková

Zadavatel telefon:
+420 956 999 403

Fax:
+420 495 262 391

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14210000-6
Kamenivo, písky a štěrkopísky, drcené kamenivo a jiná plniva do betonu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod stavebního materiálu stavebniny Dolur

Velkoobchod stavebního materiálu stavebniny Dolur

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Prodáváme kvalitní stavebniny, na které se můžete s důvěrou spolehnout. Kompletní nabídka stavebního materiálu pro malou i velkou stavbu. Přesto že jsme z Pardubic, máme své klienty i v Přelouči, Chrudimi, Heřmanově Městci a v celém Pardubickém regionu. Prodej stavebního materiálu využijí nejen koncový odběratelé, ale i malé nebo velké firmy. Základní stavební sortiment: - fasádní systémy - zdící materiály - hydroizolace - izolační materiály - dlažby - střešní krytina - kanalizační trubky - kompletní sortiment pro malé i velké stavby


Dodávky malty, betonu, písku Kolín

Dodávky malty, betonu, písku Kolín

Slanařstav - Betonárka Kolín Jsme schopni dodat beton nebo maltu jak velkým, tak i malým stavebním firmám v okolí Kolína a Kutné Hory. Kvalitní stavební materiál vozíme multikárou FUMO. Právě pro malý rozměr multikáry FUMO se snadno dostaneme na každý dvůr nebo zahradu. Slanařstav Kolín zajistí dodávky malty, betonu nebo písku na místo určení dle přání zákazníka. Pokud jste z Kutné Hory, Kolína a okolí neváhejte firmu Slanařstav kontaktovat nebo přímo navštívit.


Kompletní stavební sortiment pro malé i velké stavby Nymburk

Kompletní stavební sortiment pro malé i velké stavby Nymburk

Naše společnost STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Vám nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu. Prodej stavebního materiálu dále putuje do dalších měst, především na území Nymburska, Poděbradska, Kolínska, Kutnohorska, ale i do Prahy. Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací, veškerý sypký materiál – vápno, cement, štuky, rovněž spárovací hmoty, lepidla, prostředky na ochranu dřeva a další druhy materiálů, potřebných ve stavebnictví.


Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova, výroba betonových směsí, betony typu C dle ČSN EN 206-1

Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova, výroba betonových směsí, betony typu C dle ČSN EN 206-1

Představujeme Vám firmu REKOM Nový Bydžov, a.s., která svoji činnost zaměřila na vlastní výrobu betonu. Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova svým zákazníkům nabízí výrobu betonových směsí typu C dle ČSN EN 206-1. Doprava betonu dle telefonické dohody. Betonárka SB-20 o výkonu 12,5 M³ vyrábí betony typu C dle ČSN EN 206-1. Sezonní poloautomatický provoz. Výrobna využívá domíchávače betonových směsí pro dopravu betonové směsi na místo určení. Na našich stránkách navštivte ceník betonu, http://rekomnb.cz/wp-content/uploads/2021/03/Cen%C3%ADk-betonu-2021.pdf.


Široká nabídka stavebního zboží pro Vaší stavbu -  rychlá doprava domů i do místa určení

Široká nabídka stavebního zboží pro Vaší stavbu - rychlá doprava domů i do místa určení

U nás můžete vybírat z široké nabídky stavebnin a vybavení na stavbu. Prodáváme veškeré stavební materiály a příslušenství. Většinu zboží máme již skladem. V našem sortimentu najdete například cihly, kámen, cement, písek, dřevěná okna a dveře, izolační materiál, sádrokarton, stavební chemii, střešní krytiny, výrobky z betonu a další. Zajistíme přepravu nakoupeného zboží do místa určení. Expedujeme zboží v nejbližším možném termínu nebo osobní odběr přímo u nás na prodejně. Máme otevřeno a těšíme se na Vaší návštěvu!


Čerpadlo na beton - čerpání betonu pískovým čerpadlem P 718 TD

Čerpadlo na beton - čerpání betonu pískovým čerpadlem P 718 TD

Stavební firma TUFÍR Kunovice u Uherského Hradiště nabízí službu čerpání betonu pomocí pískového čerpadla P 718 TD. Jedná se o čerpadlo na jemný beton, které je schopné na malém prostoru zpracovávat materiál se zrnitostí až 32mm. Nabízíme čerpání betonu včetně dopravy a obsluhy v okrese Uherské Hradiště. Čerpadlo na beton je ideální pro lití: -anhydritových potěrů, na jemný beton -tekuté materiály, drátkobeton -stropů -opěrných zdí -protipovodňových bariér a zpevňování svahů nástřikem betonu. Čerpání betonu pískovým čerpadlem má své výhody: -stroj je malý -vysoká délka, výška dosahu a dostupnosti -možnost použití na těžko dostupných místech -dopravní výkon až 17,4 m3/hod vhodný pro kontinuální pokládku – plynulejší režim čerpání -dosah hadic až 100 m. Dodáváme také příslušenství k čerpadlu: -vysokotlaký čistič 140 bar. Další speciální práce: -protlaky do průměru 230mm -jádrové vrtání o průměru 75-250mm -řezání asfaltových, betonových a železobetonových krytů -práce hydraulickým kladivem. Kontaktní telefon +420724122307.