Dodávky jednorázových papírových hygienických prostředků 2017

Dodávky jednorázových papírových hygienických prostředků 2017

Předmětem zakázky jsou dodávky jednorázových papírových hygienických prostředků dle následující skupinové specifikace:
1. Papírové ručníky
1.1 Papírové ručníky bílé jednovrstvé
1.2 Papírové ručníky bílé dvouvrstvé.
2. Toaletní papír
2.1 Toaletní papír bílý – dvouvrstvý – JUMBO.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Plzeň

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 454 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Plzeň

Zadavatel IČ:
00669806

Zadavatel obec:
Plzeň

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnplzen.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33763000-6
Papírové ruční utěrky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru  SARS-CoV-2

Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2

Představujeme Vám novinku - český výrobek, univerzální dezinfekční prostředek Asor. Tento prostředek má 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2, způsobující onemocnění Covid - 19. Vše je potvrzeno testem Akademie věd ČR. Tento prostředek je šetrný, ekologický, bez alkoholu a parfemace a je dermatologicky testovaný. Je vhodný pro využití v nemocnicích, objektech sociálních služeb (domovy seniorů, školy, včetně mateřských škol), kancelářích, v průmyslu včetně potravinářství a zemědělství bez nutnosti následného větrání. Používá se taktéž k dezinfekci materiálů, které přicházejí do přímého styku s nebalenými potravinami nebo přímo na potraviny. Nemusí se následně oplachovat. Dezinfekce se provádí mokrým nanesením, pomocí rozprašovače, aerosolem, ponořením nebo dávkováním do vody. Pro bližší informace včetně objednání volejte +420 602 223 173 nebo piště na stany@mpm-trading.cz


Prodej produktů a kosmetiky značky Avon Sokolov, dekorativní kosmetika, parfémy, tělové spreje

Prodej produktů a kosmetiky značky Avon Sokolov, dekorativní kosmetika, parfémy, tělové spreje

Představujeme Vám Avon Leader Helenu Kubíčkovou z okresu Sokolov, která již řadu let spolupracuje se světově oblíbenou značkou kosmetiky Avon. V našem Eshopu objevíte vysoce kvalitní tělovou, pleťovou, vlasovou a dekorativní kosmetiku. Dále pak parfémy, toaletní vody či tělové spreje. To vše i mnohem víc od Avonu nabízíme pro dámy i pro pány. Vyzkoušejte kosmetiku Avon již dnes! Stačí nás kontaktovat nebo si přímo nakoupit na našich stránkách z katalogu nebo z Eshopu.


Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Využíváte k přepravě zboží, křehkého či jinak náchylného, letadlo či kamionovou dopravu? Pak určitě budete potřebovat štítky s označením, aby se se zbožím zacházelo opatrně. Společnost Križan s.r.o. se zaměřuje na tisk a prodej přepravních štítků a etiket. Podívejte se na eshop firmy a vyberte si značení obalů, které potřebujete a zajistěte správnou manipulaci se zbožím během jeho přepravy. Přepravní štítky jsou označeny buď jedním nebo více symboly nebo pouze textem, ale i jejich kombinací. Naše etikety jsou srozumitelné a jasné, dají se využít i pro mezinárodní přepravu. Je důležité dbát na řádné označení obalů, aby se nejen předešlo špatné manipulaci se zbožím, ale nesprávné označení zboží může vést i k vyloučení zodpovědnosti přepravní společnosti právě při špatné manipulaci. Máme štítky s označením pro křehké zboží, nebo pro to, které nesmí přijít do kontaktu s vlhkostí či s vysokou teplotou atd. Díky štítkům můžete přepravce upozornit, že se balík nesmí překlápět nebo být zatěžován dalším balíkem. Možností je spousta a každý štítek navíc Vám zajistí, že se veškeré zboží dostane na místo určení v pořádku a bez poškození.


Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha

Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha

Představujeme Vám firmu Chronology, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na inovativní řešení a bezpečné suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků a funkčních potravin. Společnost Chronology, s.r.o. je zaměřena na dvě stěžejní části: Beauty - aktivní látky z mikrořas Nabízíme jedinečné, vysoce účinné bioaktivní látky s cíleně působícím účinkem. Health - produkty z akáciové gumy Nabízíme přírodní škálu aktivních látek prémiové kvality s jasným mechanismem účinku, rostlinné extrakty s titrovaným obsahem aktivních látek, akáciovou vlákninu a produkty z akáciové gumy, kolagenní peptidy z ryb (rybí kolagen). Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat a o produktech z mořských řas se dozvíte více.


Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Nabízíme stylové balící papíry s různými motivy: zelená jedle, vánoční růže, zimní motiv, zima na saních,vánoční kouzlo.... Papíry se prodávají v arších ( i jednotlivě ), nebo v roličkách. Dále pak najdete v naší nabídce mikulášské a vánoční tašky s různými motivy, různých velikostí, vyrobeny z kartónu Eko nebo z bílého polyetylenu. Obálky ozdobné vánoční, přírodní, luxusní i metalické již od 9 Kč za kus. Stužky, bloky, vánoční pohlednice, sáčky i ubrousky. Najdete nás v ulici Novodvorská 1176 na Praze 4, vjezd z Němčické ulice. Předvánoční provozní doba prodejny od 30.11.2021 do 21.12.2021: PONDĚLÍ, STŘEDA, PÁTEK: 7.30 - 16.00 HOD. ÚTERÝ, ČTVRTEK: 7.30 - 18.00 HOD.


Výroba, eshop přírodní bylinná kosmetika - ručně vyrobené masti, krémy, mýdla, šampony

Výroba, eshop přírodní bylinná kosmetika - ručně vyrobené masti, krémy, mýdla, šampony

Přírodní bylinná kosmetika je k pokožce těla i pleti obličeje mnohem šetrnější než konvenční produkty, které většinou vysušují. Neváhejte vyzkoušet ručně vyrobené masti, krémy, mýdla nebo šampony od Pavlíny Pelikánové z Velehradu u Uherského Hradiště. Výroba probíhá s využitím receptur a tradic bylinkářství. Naše produkty obsahují pečující složky - rostlinné extrakty, oleje. Při dlouhodobém užívání docílíte dlouhodobých účinků, vyhlazení pleti i ústup kožních problémů - např. akné, vysušená pleť. Internetový prodej, eshop: - bylinné masti s kostivalem lékařským, měsíčkem lékařským, směs bylin na hojení ran a dekubity, na čelo při vyčerpání, na unavené nohy i tělo, pro regeneraci kůže, péče o chodidla, prsa - bylinné krémy na normální, suchou, smíšenou i problematickou pleť - přírodní mýdla a šampony vyrobená metodou za studena, neobsahují palmový olej.