Speciální vesty reflexní DP

Speciální vesty reflexní DP

Jedná se o 1 719 ks reflexních vest DP.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstva vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 693 719 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstva vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Poštovní schránka 160

Zadavatel PSČ:
160 41

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Šlemer

Zadavatel telefon:
+420 974 835 754

Fax:
+420 974 835 653

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Gumové, kožené, textilní i svářečské pracovní rukavice - široký výběr z mnoha provedení

Gumové, kožené, textilní i svářečské pracovní rukavice - široký výběr z mnoha provedení

Pracovní rukavice jsou nezbytností pro každého, kdo vykonává nějakou manuální činnost, protože ochrání před špínou, zraněním, tvorbou mozolů, oděrek a popálenin. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodných pracovních rukavic, obraťte se na naši společnost Hydrospor s.r.o., která se specializuje na výrobu a prodej veškerých pracovních ochranných oděvů i pomůcek a velmi rádi Vám budeme ve všem nápomocni. Z našeho širokého sortimentu si jistě vyberete ty nejvhodnější: - gumové - latexové - máčené - kožené - textilní - svářečské - kombinované - speciální. Chraňte důsledně své zdraví a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu!


Nabídka respirátorů - povinnost nošení respirátorů v zaměstnání je zpět!

Nabídka respirátorů - povinnost nošení respirátorů v zaměstnání je zpět!

Od 25. října 2021 je platné nové nařízení vlády o nošení respirátorů ve vnitřních prostorech, zejména pak ve firmách a na pracovištích. V naší nabídce najdete Respirátor FFP2. Tento respirátor můžete nosit 48 hodin. Je pohodlnější než ty tvrdé respirátory a lépe se v něm dýchá. Je velmi příjemný na obličeji, skoro jej necítíte. Tyto respirátory jsou testovány na 94% filtraci a certifikovány U.S. National Institute of Occupational Safety and Health (NIOSH). Respirátory ​​FFP2 a KF94 jsou stejně účinné jako respirátor ​​N95 certifikovaný NIOSH se stejnou účinností filtrace, ale jsou testovány podle odlišných národních kritérií. FFP2 je filtrační skóre 94% filtrační kapacity schválené v Evropě a KF94 je testován podle korejských kritérií. Zásobujte se našimi ochrannými pomůckami a popřípadě i antigenními testy.


Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Jsme průmyslová prádelna pro komplexní ošetření oděvů a mimo jiné poskytujeme poradenskou činnost při nákupu či pronájmu pracovních oděvů. Naše prádelna využívá moderní prací stroj PASSAT UT, bezfosfátové tekuté prací prostředky a profesionální žehlící linky. Díky těmto technologiím bude Vaše prádlo vždy perfektně ošetřeno a Vy se můžete spolehnout na komplexní kvalitu všech našich služeb. U Vašeho prádla průběžně kontrolujeme opotřebení a podrobná kontrola proběhne při vstupu i výstupu předání. Jsme profesionální firma s vysokou flexibilitou a dodávku čistého prádla Vám zajistíme do 24 hodin. Dále poskytujeme přepravní kontejnery, svoz zakázek zdarma a v neposlední řadě vstřícný přístup a snahu vždy se nějak rozumně domluvit.


Pracovní oděvy vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života – kyselinovzdorné a nehořlavé

Pracovní oděvy vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života – kyselinovzdorné a nehořlavé

Přichází Vaši zaměstnanci při práci do prostředí s nebezpečím výbuchu? Pracujete s elektrickým obloukem? Hrozí Vám u práce poleptání kyselinou? Pokud ano, potřebujete kvalitní pracovní oděvy, které jsou kyselinovzdorné a nehořlavé. Pracovní oděvy, které slouží jako ochrana v rizikových oblastech, seženete u společnosti Industrial Starter Czech s.r.o., která se zabývá vývojem a prodejem ochrannými oděvy řady ISSA LINE M-PRO. Pracovní oděvy nutné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života jsou kyselinovzdorné, nehořlavé, proti statickému výboji, pro práci s elektrickým obloukem. U nás seženete OPP i ve výstražné variantě. Najdete u nás OPP ISSA M-PRO multi ochrana a speciální permanentní oděvy OPP: - kalhoty - vesty - košile - bundy - kombinézy - polokošile - mikiny Podívejte se na naše webové stránky, kde u každého oděvu naleznete bližší informace o produktu i jeho přesné složení. Zvolte pro sebe a své zaměstnance ochranné oděvy, které mají maximální počet možných ochranných opatření a přitom jsou pro nositele pohodlné.


Dodávka ochranné kombinézy a obleku pro chemikáliím i toxickým látkám

Dodávka ochranné kombinézy a obleku pro chemikáliím i toxickým látkám

Potřebujete do své výrobny doplnit ochranné kombinézy? Sháníte spolehlivého prodejce obleků proti chemikáliím a toxickým látkám? Obraťte se na společnost Industrial Starter Czech s.r.o., která se zaměřuje na prodej ochranného a pracovního oblečení, obuvi i prostředků na ochranu zraku, sluhu a hlavy. Ochranné overaly typu ISSA CHEM 08290 byly vytvořeny pro ochranu osoby před chemickými látkami a dalším nebezpečím. Dodáváme několik typů, které jsou odolné buď proti částicím, i radioaktivním částicím, odolné vůči postřiku do určité vzdálenosti i proti infekcím. Ochranný oblek ISSA CHEM PLUS 08292 je na jedno použití. Vyrábí se ve třetí kategorii a je se zipem, překrytý ochrannou lepící klopou, která brání vstupu prachu. Přes švy jsou přelepené pásky, které brání před proniknutím drobných, toxických látek, jako je například azbest a jiné chemikálie.


Ochranné prostředky pro práci ve výškách – tělové postroje, lana a karabiny

Ochranné prostředky pro práci ve výškách – tělové postroje, lana a karabiny

Pracujete ve výškách a potřebujete kvalitní tělový postroj? Hledáte e-shop, kde naleznete nejen postroje pro práci ve výškách, ale i lana a karabiny? Pak e-shop společnosti HYDROSPOR spol. s.r.o. splní Vaše požadavky. V našem sortimentu máme velký výběr ochranných pomůcek a oblečení. Kvalitní tělové postroje máme v univerzálních velikostech, splňující normy pro zachycovací postroje EN 361. Postroje s více body ukotvení splňují normu EN 358 – OOPP pro pracovní polohování a prevenci proti pádu z výšky. Tělové postroje s 1 až 5 body ukotvení. Postroje mají polohovací pásy, prodloužené zádové spoje a pouzdro na telefon, záleží na typu postroje, který si vyberete. Lano se zkracovačem a karabinou pro uchycení při práci splňuje normu EN 358 – OOPP pro pracovní polohování a prevenci proti pádu z výšky. Pro více informací o postrojích a dalších produktech navštivte náš e-shop.