Nákup 2 ks motocyklů v policejním provedení

Nákup 2 ks motocyklů v policejním provedení

Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup 2 kusů motocyklů v policejním provedení určených k zintenzivnění bezpečnostních opatření v oblasti kriminality páchané v dopravě v česko - saském příhraničí.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
827 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Zadavatel IČ:
75151537

Zadavatel ulice:
Lidické náměstí 899/9

Zadavatel PSČ:
401 79

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Šolcová

Zadavatel telefon:
+420 974 423 591

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.policie.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Motocykly JAWA – výroba, náhradní díly a příslušenství

Motocykly JAWA – výroba, náhradní díly a příslušenství

Máte rádi motocykly JAWA? Chcete je prodávat ve svém servisu nebo potřebujete náhradní díly ke svému motocyklu? Naše společnost JAWA Moto spol. s r.o. se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou motocyklů JAWA, jejich náhradních dílů a příslušenství. Sídlíme ve Středočeském kraji v okrese Benešov v Týnci nad Sázavou. Pokud se chcete dozvědět víc o motocyklech JAWA nebo o naší společnosti JAWA Moto spol. s r.o. podívejte se na naše internetové stránky. Najdete zde všechny typy, které vyrábíme, seznam našich prodejců, záruční podmínky i další užitečné informace o motocyklech JAWA. Pokud hledáte zajímavé zaměstnání při výrobě motocyklů, sledujte naši aktuální nabídku volných pracovních míst. Základními prvky výroby našich motocyklů jsou lisování, svařování, obrábění, lakování a montáž.


Opravy osobních automobilů, čtyřkolek a motorek a příprava vozidel na STK

Opravy osobních automobilů, čtyřkolek a motorek a příprava vozidel na STK

Máte technické potíže s vozidlem ? Svěřte opravu do rukou profesionálů. Jsme firma Pavel Palme a provozujeme autoservis, pneuservis pro zákazníky z Blanska, Letovic a Boskovic. Služby poskytujeme pro osobní automobily, motocykly, skútry a čtyřkolky všech značek. Opravíme podvozky, interiéry, elektroinstalace a brzdy, vyměníme provozní kapaliny a připravíme vaše vozidlo na STK. Montujeme rádia, tažná zařízení, světlomety a postaráme o výměnu čelního skla a lakovací nebo klempířské práce. V případě zájmu instalujeme nádrže na LPG. Vždy využíváme originální náhradní díly od ověřených výrobců. Neváhejte nás kontaktovat.


Nové retro skútry Capirelli pro pohodlnou jízdu do města i do přírody - prodej, servis

Nové retro skútry Capirelli pro pohodlnou jízdu do města i do přírody - prodej, servis

Chcete si pořídit elegantní motocykl pro vyjížďky do města i do přírody? Jednou z oblíbených variant jsou skútry s vysokým výkonem, ale i dostatkem komfortu. Přesně takové modely prodává naše firma Pavel Pavel – Centrum čtyřkolek a zahradní techniky, působící v Boskovicích, Blansku, Brně a jiných lokalitách. Představujeme vám nové skútry Capirelli s názvem Cappucino, které jsou vyráběné v retro stylu. Disponují 4-taktním motorem, objemem válce 124, 6 ccm, maximální rychlostí 80 km/h a výkonem 5, 9 kW, elektrickým nebo nožním startováním, přímým vstřikováním a celkovou hmotností 107 kg. Tyto modely umožňují pohodlný nástup/výstup také osobám se sníženou schopností pohybu, a v případě zájmu lze přední část motorky doplnit plexisklem, jenž vás ochrání proti prudkým poryvům větru. Na zadní nosič lze umísit box v různém provedení. Kromě poradenství a prodeje se postaráme o servisní služby.


Prodej a servis čtyřkolek Segway s vysokou výkonností, odolností i komfortem

Prodej a servis čtyřkolek Segway s vysokou výkonností, odolností i komfortem

Sháníte výkonný stroj do terénu? Jsme firma Pavel Palme - Centrum čtyřkolek a zahradní techniky a představujeme vám špičkové čtyřkolky Segway i do těch nejnáročnějších podmínek. Vše dodáváme po celé České republice a poskytujeme také servisní služby. Naleznete u nás modely Snarler S, AT6 L EPS a Limited EPS, která disponují speciálním pístem, dvěma chladiči, prodlouženým podvozek, mimořádně silným motorem DOHC (hravě zvládne jakýkoliv svah) a širokými blatníky, které vás zaručeně ochrání proti blátu. Jistě vás také zaujme jednoduché ovládání, živost, elegantní design, a vysoké zdvihy pérování pro velkou stabilitu a celkovou odolnost celé konstrukce. Neváhejte a vyberte si svou mašinu pro práci!


Dovoz motocyklů z USA, servis, údržba a čištění motorek značky Harley Davidson

Dovoz motocyklů z USA, servis, údržba a čištění motorek značky Harley Davidson

Přemýšlíte o nové motorce? Máte vyhlédnutou motorku Harley Davidson v USA a potřebovali by jste společnost, která by zařídila dovoz? Hledáte společnost, která perfektně vyčistí Váš motocykl? Pak určitě oslovte společnost MS steel s.r.o. se sídlem v Havířově, v blízkosti Ostravy a Karviné. Zajistíme dovoz a servis motorek Harley Davidson, včetně údržby, detailního ručního čištění a kompletní ochrany laku nanotechnologií. Používáme přípravky nejvyšší kvality značky PORZELACk a přístroje značky KÄRCHER. V případe dovozu motocyklů z USA se postaráme o vyřízení celní deklarace a všech formalit, které jsou k dovozu potřebné. Neváhejte a kontaktujte nás, ať už potřebujete motorku pořádně vyčistit či ochránit lak. Nebo pokud je Vaším snem si pořídit motorku Harley Davidson přímo z Ameriky. Objednávky na čištění přijímáme non-stop a v případě potřeby je možné se domluvit na noční čištění.


Moto prodejna z Moravskoslezského kraje

Moto prodejna z Moravskoslezského kraje

Láká vás vůně benzínu a milujete motocykly? Jsou motorky vašim koníčkem nebo i profesí? Zajímáte se o starší modely nebo repase motocyklů a hledáte některou z motocyklových součástek? Navštivte prodejnu Petr Finstrle v Krnově a kochejte se moto krásnou. V naší prodejně najdete nabídku mopedů, babet, pionýrů, čezet, motocyklů Jawa, skútrů. Jednotlivé modely si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách, abyste měli představu o sortimentu. Provádíme také servis motocyklů a prodáváme nejrůznější součástky pro vaše plechové mazlíčky. Zastavte se kterýkoliv pracovní den od 8:00 do 16:00. Nalákáme vás na spolehlivý servis, lákavé ceny a bezkonkurenční nabídku modelů. Prodejna a servisní místo se nachází v Krnově na Hlubčické 14.