Centrum odborné přípravy polygrafických oborů v SŠPTP Velké Poříčí - dodávka vybavení

Centrum odborné přípravy polygrafických oborů v SŠPTP Velké Poříčí - dodávka vybavení

Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení - vnitřního vybavení, laviček a poskytnutí souvisejících služeb.

Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován přílohou č. 1 – návrhem kupní smlouvy.
Technická specifikace předmětu plnění je stanovena přílohou č. 2 – Technická specifikace včetně výkazu výměr. Konkrétní dezén/ barvu dodávaného vybavení ze standardního provedení, uváděného ve výkazu výměr, bude určen zadavatelem.
Zpracovatelem technické specifikace včetně výkazu výměr je: společnost ARCHITEP HK s.r.o., IČO: 27542238 se sídlem Hradec Králové, Pražské Předměstí, Habrmanova 323/15 ze dne 16.11.2016.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Královéhradecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 142 428 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Královéhradecký kraj

Zadavatel IČ:
70889546

Zadavatel ulice:
Pivovarské náměstí 1245

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
JUDr. Jana Blezzardová

Zadavatel telefon:
+420 495 817 453


Zadavatel web:
http://www.kr-kralovehradecky.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39000000-2
Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Dětská židle a psací stůl pro školáka - rostoucí a stavitelné, vhodné pro celý školní věk

Půjde vaše dítě brzy do školy a vy pro něj hledáte vhodný nábytek, u kterého se bude cítit komfortně? Vyzkoušejte naše dětské židle a psací stoly, které zajistí vašemu dítěti správnou oporu celého těla a přispějí ke správnému vývoji. Dětskou židli i psací stůl jednoduše a pohodlně nastavíte a tím docílíte zdravého a bezpečného sezení, které zabrání bolestem zad i chybnému vychýlení celého těla z osy. Už nemusíte kupovat nábytek, ze kterého vaše dítě brzy vyroste! Zbavte se problémů s pořizováním stále nového nábytku a zvolte si nábytek Amadeus, který poroste s vašim dítětem! Udělejte vše pro správný vývoj vašeho nejmenšího člena rodiny!


Originální funkční kancelářský nábytek na míru dle vlastního návrhu, výroba

Originální funkční kancelářský nábytek na míru dle vlastního návrhu, výroba

Společnost LEGON, spol. s.r.o. je truhlářství a stolařství, které se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku kancelářského nábytku - navštívit nás můžete v naši dílně v Adamově u Brna. Stoly, skříně, stolky nebo pulty do kanceláře se vždy snažíme vyrábět s maximální funkčností - přejete si pod stolem poličku pro zachycení kabelů nebo chcete vyklápěcí desku pro klávesnici? Vyrobíme vše dle vašeho návrhu tak, aby jste se ve své kanceláři cítili vždy pohodlně. Také vám rádi poradíme a doporučíme zajímavé typy k výrobě nábytku, aby vše skvěle zapadlo do vašich prostor. Zákazníkům poskytujeme kompletní servis od vytvoření grafického návrhu na míru, po zpracování cenové nabídky až po dodávku a případně i montáž objednaného nábytku přímo v kanceláři.


Výškově stavitelné stoly s elektropohonem do výšky stojícího člověka

Výškově stavitelné stoly s elektropohonem do výšky stojícího člověka

Chystáte se vybavit pracovnu či dětský pokojíček novým stolem a zvažujete, jaký vybrat? Firma Nábytek Amadeus se specializuje na dodávku výškově stavitelných stolů, které porostou společně s Vašimi dětmi. V našem sortimentu naleznete výškově stavitelné stoly, které se dají nastavit až do výšky stojícího člověka a jsou nastavitelné manuálně nebo pomocí elektropohonu, díky kterému je manipulace se stolem jednoduchá a pohodlná. Lze nastavit i sklon pracovní desky, kterou můžete naklopit až do 60 stupňů. Možnost nastavení přináší soulad mezi velikostí židle a stolu. Možnost nastavení stolu ocení dospělí, ale i rychle rostoucí děti. Výškově stavitelné stoly podporují dynamické sezení, které funguje jako prevence od bolesti zad. Neváhejte nás kontaktovat, máme profesionální řešení pro práci dospělých i pro Vaše děti!


Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Firma Kuchyně Chábera Liberec vám na zakázku vyrobí kancelářský, koupelnový i bytový nábytek. Vše si můžete prohlédnout na našich stránkách. Působíme v Libereckém kraji a jeho okolí, ale není pro nás problém uspokojit zákazníky i z jiných lokalit.  Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás U nás v Liberci si můžete nechat vyrobit moderní a plně funkční nábytek do obýváku, koupelny, kanceláře nebo dětského pokoje. Podle dodaných podkladů nebo návrhů pro Vás vyrobíme nábytek na zakázku v požadovaném designu, kvalitě a rozumné ceně. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec rychle a kvalitně uspokojí požadavky každého klienta.


Realizace kanceláří na klíč David Vender - Praha -   jednoduše nám zavolejte!

Realizace kanceláří na klíč David Vender - Praha - jednoduše nám zavolejte!

Poskytujeme návrhy kancelářských interiérů, zřizování kancelářských prostor včetně realizace a údržby kanceláří. Děláme návrhy a realizace interiérů do firem na míru. Na základě Vašeho přesného zadání vybavíme Vaši kancelář co nejlépe. Nábytek zakoupíme, smontujeme a přichystáme k použití. V rámci našich služeb zajistíme sklenářské a zámečnické práce, stěhovací služby, počítačové vybavení a další služby s tímto spojené. Vaše kancelářské prostory uděláme vyjímečným prostorem, do kterého se budou vaši zaměstnanci rádi vracet. Volejte nebo pište : 237 837 203, 606 641 895; vender.david@volny.cz Těšíme se na vaše zavolání a věříme, že budete s naší prací spokojeni!


Zakázková výroba nábytku do kanceláří, prodejen – interiéry na míru

Zakázková výroba nábytku do kanceláří, prodejen – interiéry na míru

Potřebujete vybavit svoji kancelář nábytkem na míru? Hledáte v okolí Brno-venkov truhláře, který vyrábí nábytek do obchodů a prodejen? Pak kontaktujte truhlářskou dílnu Jan Forman z Moravského Krumlova. Vytváříme interiéry komerčních prostorů na míru. Vyrábíme veškerý kancelářský nábytek, jako jsou pracovní a počítačové stoly, police, recepce, skříně s úložným prostorem. Postaráme se také o vybavení prodejen a obchodů - pulty, poličky do výloh a variabilními úložnými prostory pro vystavení zboží.