Poptávám nástřik podvozku a dutin osobního automobilu

Poptávám nástřik podvozku a dutin osobního automobilu

Poptávám nástřik podvozku a dutin osobního automobilu. Hledám firmu, která vše potřebné obrousí, otryská i ty nejméně dostupná místa, antikorozně ošetří, nastříká a používá produkty značky TimeMax. Jednáse o vůz značky Honda Jazz, r.v.2009.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2017 09:35

Platnost poptávky:
15.06.2017 08:42

Kontaktní osoba:
Michal Bratrů

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 526 019

Okres:
Třebíč

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dezinfekce vozidel, automobilů, čištění interiéru aut ozónem, odstranění virů, zápachu

Dezinfekce vozidel, automobilů, čištění interiéru aut ozónem, odstranění virů, zápachu

Jste-li ze Znojma okolí, a potřebujete vyčistit interiér vozidla, pak neváhejte a vyzkoušejte nás firmu Autoservis Aleš Lengál. Náš autoservis nově provozuje také čištění interiérů ozónem. Provádíme dezinfekci klimatizace včetně interiéru Vašeho vozidla pomocí ozónu O3 přístrojem Magneti Marelli. Přístroj je vhodný k dezinfekci interiéru a odstranění zápachu i z vozidel, která neobsahují klimatizační zařízení (čalounění, koberce, ventilační systém – zde všude se vyskytují závadné mikroorganismy, které mohou způsobovat zápach i zdravotní potíže). Zničí i veškeré viry. Molekuly ozónu proniknou všude a zlikviduje vše nežádoucí. Ozón O3 zlikviduje všechny původce zápachu v interiéru automobilu, jako jsou plísně, bakterie, houby a různé choroboplodné zárodky. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky či emailem nebo přijeďte do naší provozovovny v Únanově.


Plnění a servis autoklimatizací starších i novějších vozidel

Plnění a servis autoklimatizací starších i novějších vozidel

Potřebujete vyčistit klimatizace od nepříjemných pachů? Pokazila se Vám klimatizace a hledáte autoservis, kde Vám ji opraví? Navštivte společnost Autosklo-Hleďa ve Vyškově, kde se postarají o plnění, opravy i kontroly klimatizací u novějších i starších typů automobilů. V rámci opravy autoklimatizace vyměňujeme kompresory klimatizace, plníme a čistíme systém, měníme pylové filtry, zbavíme výparníku nepříjemného zápachu a také přetěsníme celý systém. Plníme a kontrolujeme autoklimatizace starších vozidel chladivem  R134A , ať už je jedná o osobní, nákladní vozidla, autobusy i speciální stroje. U novějších vozidle používáme pro plnění klimatizací chladivo R1234yf. U autoklimatizací kontrolujeme funkčnost celého systému, odsávání chladiva, ale také čištění od nepříjemných zápachů.


Rychloservis Performance Team Praha, servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW

Rychloservis Performance Team Praha, servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW

Představujeme Vám firmu Rychloservis Performance Team z Prahy, která svoji činnost zaměřila na opravy a servisní služby vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW. Rychloservis Performance Team z Prahy svým zákazníkům rád zajistí bezodkladný základní servis, Vaše auto si vyzvedneme a po opravě zase přivezeme na domluvené místo, držíme termíny i předem sjednanou cenu za opravu. Služby rychloservisu Performance Team: - zajistíme pravidelný servis vozu - výměny olejových náplní - vyčistíme a naplníme klimatizaci - vyřešíme mechanické závady - opravy karoserií - seřízení geometrie - autodiagnostika - servis brzd a tlumičů Pokud Vás náš rychloservis zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Generální oprava, výměna autoagregátů na vozy, auta, traktory

Generální oprava, výměna autoagregátů na vozy, auta, traktory

Vlastní Vaše firma vozy Liaz, Avia, Tatra, Karosa, Škoda 1203 či traktory Zetor? Servis, výměny i generální opravy autoagregátů těchto vozů i pro návěsy a přívěsy zajistí firma SLOMAK spol. s r.o. Sazovice - Zlín. Máme na prodej autoagregáty, náhradní díly a příslušenství pro vozy Avia, Liaz, Tatra. Zajistíme zdarma rozvoz po celé ČR. Servis, oprava, výměna: -hydraulických zvedáků na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů, přívěsů a návěsů značek Penta, Edbro, Mariz, Fliegel, Hyva, Binotto, Mailer -přímočarých hydromotorů, pístnic na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače -vzduchotechnika, vzduchotechniky -servořízení elektro -brzdové válce -posilovače spojky -kompresory -naftového topení -tlumiče -chladiče -závěsy -a jiné.


Autolakovna Zlín používá kvalitní laky Dupont, co odolají každodennímu provozu

Autolakovna Zlín používá kvalitní laky Dupont, co odolají každodennímu provozu

Pokud Váš vůz nutně potřebuje nový lak, navštivte zákazníky prověřenou Autolakovnu Zlín - Pavel Bilík. Naše Autolakovna používá vysoce kvalitní laky Dupont, které odolají každodennímu provozu. Lakování vozidel provádíme na zakázku - aplikujeme laky běžných barev, metalízy a provádíme i tuningové nástřiky celorlaků. Nutné karosářské práce provádíme také. Příjezd do naší autolakovny je od ul.Broučkova, Zlín.


Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín

Opravy a servis vstřikovacích čerpadel a opravy silničních vozidel Zlín

Představujeme Vám firmu JP SERVIS - Josef Polášek z okresu Zlín, která svoji činnost zaměřila na opravy a servis vstřikovacích čerpadel pro nákladní a osobní automobily. Součástí našich služeb je i prodej vstřikovacích čerpadel pro nákladní automobily zn. LIAZ, TATRA, AVIA a také pro osobní automobily. Služby firmy JP SERVIS - Josef Polášek z okresu Zlín: - oprava a servis vstřikovacích čerpadel - autoopravna - prodej vstřikovacích čerpadel pro nákladní a osobní automobily. Pokud Vás naše opravy a servis vstřikovacích čerpadel zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese v Kaňovicích č.p. 15., okres Zlín.