Hledáme lokalitu pro letní sportovní soustředění

Hledáme lokalitu pro letní sportovní soustředění

Hledáme vhodnou lokalitu (horskou) pro letní sportovní soustředění.
Ubytování 7 nocí s plnou penzí pro počet účastníků cca 60 a víc.
Tělocvična s palubovkou.
Bazén výhodou.
Horské prostředí.
Lokalita Východní Čechy, Jeseníky, Vysočina.
Poptávka byla vložena dne:
15.05.2017 09:04

Platnost poptávky:
15.06.2017 08:23

Kontaktní osoba:
Tomáš Braun

Kontaktní email:

Telefon:
+420 736 675 907

Okres:
Jeseník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Jste po dlouhém sni vyčerpaní a necítíte svoje tělo? Potřebujete se dokonale odreagovat v moderním prostředí? Vychutnejte si zasloužený odpočinek návštěvou sauny a udělejte něco pro své tělo a mysl. Wellness nabízí komplexní služby včetně relaxační zóny s lehátky a posezením. Nabízíme Vám k zakoupení dárkové vouchery. Finská sauna Infrasauna Zážitkové sprchy Vodní postel Relaxační zóna s lehátky a křesílky Otevírací doba: po – čt: 14:30 – 21:00 so – pá: 14:30 – 23:00 neděle: zavřeno Ceník Privátní pronájem celého wellness na 2 hodiny 1.290,- Kč (1 – 4 osoby)


Multifunkční sportovní areál, golfové hřiště, kongresové centrum, restaurace

Multifunkční sportovní areál, golfové hřiště, kongresové centrum, restaurace

Multifunkční sportovní areál nabízí mnoho služeb a míst pro aktivní i relaxační vyžití: - máme k dispozici kvalitní restauraci s širokou škálou tuzemské i zahraniční kuchyně - útulný hotel s možností pořádat společenské i firemní akce - moderní kongresové centrum vhodné pro jakýkoliv firemní plán - golfové hřiště Kunětická Hora, které patří mezi nejdelší golfová hřiště v České republice - tenisové kurty - prostory pro odpočinek a relaxaci - sauna, pára, vířivky - stezka pro in-line či kolo dlouhá 4 km. Kongresové centrum. Restaurace. Hotel. Zastavte se u nás, budeme Vás hýčkat!


Sportovní centrum - badminton, squash, solná jeskyně pro odreagování

Sportovní centrum - badminton, squash, solná jeskyně pro odreagování

Přijďte za sportem, zábavou a zdravím do našeho sportovního centra CDU SPORT v Ostravě-Výškovicích. V nabídce máme: - squash - sálovou kopanou power goal - trampolíny - badminton - wally ball - bikefitness - s-badminton - stolní tenis - power florbal - lezeckou stěnu Pro relaxaci navštivte saunu, masáže nebo solnou jeskyni. S námi Vás to bude bavit, přijďte udělat něco pro své zdraví!


Luxusní saunování Golf & Spa Kunětická Hora – soukromé saunování Cedrus SPA

Luxusní saunování Golf & Spa Kunětická Hora – soukromé saunování Cedrus SPA

Golf & Spa Kunětická Hora Pro milovníky sauny máme připraveno saunování v nerušeném soukromém prostoru. K dispozici jsou 3 luxusní samostatné prostory vybavené, kromě jiného, také wifi a TV. Samozřejmostí je možnost studeného i teplého občerstvení. Cedrus SPA luxusní soukromé saunování ROMANTIC pro dvě osoby Tento privátní prostor je vybaven vario saunou, vířivkou, aroma sprchou a relaxačním dvojlůžkem. FAMILY pro čtyři až šest osob Zde naleznete finskou saunu, solnou parní lázeň, vířivku a aroma sprchu. PARTY až pro dvanáct osob Největší privátní prostor je vybaven finskou saunou, parní lázní, velkou keramickou vířivkou, aroma sprchou a venkovní terasou s ochlazovacím jezírkem – pro veřejnost uzavřen.


Potahy na pingpongové stoly pro různé herní styly – vyzkoušení potahu na prodejně zdarma

Potahy na pingpongové stoly pro různé herní styly – vyzkoušení potahu na prodejně zdarma

Chcete si pořídit nový potah na pingpongový stůl? Hledáte prodejnu potřeb pro stolní tenis, kde si můžete vyzkoušet daný typ potahu na pingpongový stůl? Navštivte prodejnu potřeb pro stolní tenis Jan Pelikán v Brně. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu pestrobarevných potahů na pingpongový stůl s různými vlastnostmi pro různé styly her. Prodáváme jak vysoce variabilní potahy pro nevypočitatelnou hru, tak i potahy s přilnavým povrchem pro dokonalou rotaci. Všechny potahy si navíc můžete přímo na prodejně vyzkoušet zdarma.


Wellness hotel Filipov okres Hodonín, rekreační středisko na jižní Moravě, pořádání svateb

Wellness hotel Filipov okres Hodonín, rekreační středisko na jižní Moravě, pořádání svateb

Představujeme Vám Wellness hotel Filipov, který se nachází uprostřed malebné krajiny na jižní Moravě na úpatí Velké Javořiny. V klidném prostředí hotelu Filipov je možné pořádat jak rodinné rekreace, oslavy, svatby, školení, školy v přírodě tak i sportovní soustředění. Využijte slevy pro děti do 10 let! Okolní krajina nabízí vyžití pro milovníky turistiky a cykloturistiky, v zimě je ideální pro příznivce zimních sportů na přilehlém areálu SKI FILIPOV. Wellness hotel Filipov disponuje dětským a sportovním hřištěm, wellness centrem, venkovními šachy, kuželkami, venkovním grilem, ohništěm, úschovnou kol a lyží. Přijeďte do Wellness hotelu Filipov v okresu Hodonín a poznejte krásu jižní Moravy.