Dynamický nákupní systém - zemina pro zásypy

Dynamický nákupní systém - zemina pro zásypy

Zadavatel zavádí dynamický nákupní systém (dále jen „DNS“) na dodávky zeminy splňující kvalitativní požadavky specifikované v příloze č. 2 zadávacích podmínek v souladu s ustanovením § 139 a následujících zákona.
Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS na dobu 1 roku.
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka zeminy splňující kvalitativní požadavky zadavatele určené pro zásypy při sanačních a rekultivačních pracích v lokalitách Hamr na Jezeře a Stráž pod Ralskem v celkovém množství 50 000 tun. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek vymezen vždy ve výzvě pro podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2017 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik

Originální záznam:

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Máchova 201/0

Zadavatel PSČ:
471 27

Zadavatel obec:
Stráž pod Ralskem

Kontaktní osoba:
Ing. Anna Vacková

Zadavatel telefon:
+420 487 894 322

Fax:
+420 487 851 851

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.diamo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14212400-4
Zemina

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Přemýšlíte už nad vánočním stromečkem? Máte rádi živé husté stromečky, které umožňují pěkné ozdobení? Vyhovovalo by Vám si stromeček rychle a v klidu domova objednat a nechat si dovést až domů? Už jste viděli Kavkazskou jedli? Řadí se mezi oblíbené stromky, jeho obliba více a více roste. Pokud chcete vánoční stromeček přímo z plantáže, objednávejte na E-shopu společnosti Radhošťtrans s.r.o., kterou najdete ve Stříteži nad Bečvou, nedaleko Valmezu a Rožnova. Podívejte se na náš E-shop, kde si můžete vybrat mezi Kavkazskou jedli Premium či Top quality. Na výběr máte buď stromky do dvou metrů, nebo vyšší. Ke stromku si můžete zadat i možnost frézování kmínku na průměr 50 mm, aby se Vám snadno vešel do stojanu. Veškeré informace o cenách stromů, frézování i za dopravu, naleznete na našich webových stránkách. Stromky dopravujeme po celé České republice. Objednávat můžete i větší množství. Kavkazská jedle je poslední dobou velmi oblíbená pro svou pravidelnou stavbu, díky které získáte krásný vánoční stromek s rovnoměrným ozdobením. Kavkazská jedle navíc krásně voní a navodí v bytě kouzelnou atmosféru Vánoc.


Prodej české cibule, česneku a krouhaného zelí Brno

Prodej české cibule, česneku a krouhaného zelí Brno

Rádi by jste si zakoupili náš český česnek, cibuli nebo třeba krouhané zelí a nevíte na koho se v Brně obrátit? Pak se neváhejte zastavit do našeho zahradnictví v Modřicích u Brna, kde tohle vše najdete v nejvyšší možné kvalitě! U nás v zahradnictví máme aktuálně v prodeji českou cibuli i česnek a jestli jste milovníky krouhaného zelí, tak i to je možné u nás zakoupit. V našem sortimentu naleznete i sazenice, okrasné a pokojové rostliny, hnojiva, plastové a keramické květináče, vánoční doplňky ad. Pro více informací ohledně cibule, česneku a zelí nás neváhejte kontaktovat!


Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

Zimní zahrady Pardubice, výroba a montáž zimních zahrad, úspora energie, větší obytná plocha

MONTplast CZ s.r.o. z okresu Pardubice má bohaté zkušenosti s výrobou a montáží zimních zahrad. Zimní zahrady vylepšují domácí prostředí, poskytují prosvětlené uživatelné prostory třeba i k pěstování a vytvářejí ideální prostor k celoročnímu příjemnému posezení. Zimní zahrady vyrábíme z hliníkových profilových systémů s úpravou Komaxit, jako střešní krytina se nejčastěji používají polykarbonátové komůrkové desky. Pokud Vás naše zimní zahrady zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Veselí 11, Veselí u Přelouče, okres Pardubice.


Zboží na zahradu v akci - hadice, pojízdný naviják hadic a proudnice

Zboží na zahradu v akci - hadice, pojízdný naviják hadic a proudnice

Dobrá zpráva pro všechny vášnivé zahrádkáře! Ve společnost TAFIMEX v Olomouci, která se zabývá prodejem zahradních hadic a komponentů pro zavlažování, naleznete vodoinstalační produkty na zahradu za akční ceny. Je vaše stará zahradní hadice prasklá nebo potřebujete nový naviják hadic? Právě nyní si můžete za akční cenu pořídit novou hadici, proudnici či pojízdný naviják hadic, a to ve společnosti TAFIMEX. Neváhejte a pořiďte si kvalitní zahradní hadice a další komponenty pro zavlažování právě teď!


Smontovaný skleník z polykarbonátu-lehký a snadno přenosný

Smontovaný skleník z polykarbonátu-lehký a snadno přenosný

Připravte se již nyní na další zahrádkářskou sezónu. Vyberte si u firmy Skleníky Bureš lehký skleník z polykarbonátu, který je snadno přenosný. Výhodou je, že skleníky od nás jsou kompletně smontované, usnadníte si tak práci s montáží. Provoz máme v Kroměříži, dodávky zajistíme i v regionu Hodonín, Jihomoravský kraj. Doprava lze zrealizovat, pokud délka skleníku nepřesáhne 8m. V nabídce máme skleníky z čirého dutinkového polykarbonátu s hliníkovou konstrukcí standardního rozměru 4x 2,5m, zajistíme i výrobu dle individuálního zadání. Skleník se kotví na betonovou podezdívku nebo přímo do země. Typy: - OBLOUK - výška 2,2 m - A - výška 1,9 m. V ceně jsou dveře v přední části a okno v zadní části skleníku.


Malé zahradnické nůžky, nůžky na větvě, nářadí Fiskars

Malé zahradnické nůžky, nůžky na větvě, nářadí Fiskars

Nakupujete rádi zahradní nářadí značky Fiskars? Potřebujete nové nůžky na stříhání větví nebo lopatku? Hledáte ve Znojmě prodejnu se širokým sortimentem zahradních nůžek Fiskars? Zamiřte do prodejny Zelená zahrada ve Znojmě, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu nůžek a zahradního nářadí Fiskars. Najdete u nás dvoučepelové i jednočepelové nůžky a nůžky opatřené převodem pro stříhání větví bez námahy. Dvoučepelové nůžky jsou určeny pro zastřihování čerstvých větví, zatímco jednočepelové jsou navrženy pro stříhání tvrdých suchých větví. Čepele nůžek jsou vyrobeny z extra tvrdé a korozivzdorné oceli, díky toho si zachovají dlouhotrvající ostrost. Samotná konstrukce nůžek je lehká a disponuje komfortními madly. Nakoupíte u nás i další zahradní nářadí Fiskars, jako jsou sázecí lopatky, malá hrábla, smetáky, násady na hrábě, hadice, hadicové spojky apod.