Poptávám náhradní víko nádoby na kvašení zelí

Poptávám náhradní víko nádoby na kvašení zelí

Poptávám náhradní víko na nádobu na kvašené zelí /10 l/, lidově řečeno kvašák. Prosím 2 ks víka. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
12.05.2017 12:59

Platnost poptávky:
12.06.2017 10:56

Kontaktní osoba:
Dana Navrátilová


Telefon:
+420 775 660 063

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tradiční české vánoční ozdoby - výroba, prodej, eshop

Tradiční české vánoční ozdoby - výroba, prodej, eshop

Inspirujte se vánočním zbožím v Kalada Luhačovice. Na prodejně i v eshopu můžete zakoupit tradiční české vánoční ozdoby a dekorace. Už víte, čím letos ozdobíte vánoční stromeček? S vánočním zbožím od Kalada Luhačovice můžete mít stromeček tradiční různobarevný nebo v módních barevných tónech. Stačí si jen vybrat. Prodej, e-shop: - vánoční dekorace na stromeček - vánoční zboží, tradiční české ozdoby - ručně vyráběné skleněné ozdoby - sady vánočních ozdob - ozdoby s dekorem bez dekoru - dekorativní sklo - vánoční svícny, řetězy, girlandy - háčky na vánoční ozdoby - držáky svíček do lampiónů - bodce a držáky svíček. Kouzelné vánoční ozdoby umocní radost při zdobení vánočního stromečku. Tradiční české Vánoce, to jsou Vánoce se sortimentem firmy Kalada.


Keramická dílna Písek, ruční výroba originální keramiky, pořádání keramických kurzů

Keramická dílna Písek, ruční výroba originální keramiky, pořádání keramických kurzů

Představujeme Vám keramickou dílnu v okrese Písek, kterou provozuje paní Lucie Polanská. Náš nabízený sortiment jsou výhradně ručně vytvářené keramické výrobky, vhodné na zahradu i do vašich domovů. V případě, že výrobek není skladem, prosím počítejte s delší dobou dodání. Pro děti i dospělé pořádáme keramické kurzy, kde si vyrobíte originální mísy, svícny, podnosy, květináče, pítka, domovní čísla, lampy, talíře a také novinku keramická zvonková tlačítka. Pokud Vás naše keramická dílna či pořádání kurzů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Putim 229, Písek.


Železné kotlíky na guláš, pařáky na zabíjačku a vaření masa - prodej v e-shopu

Železné kotlíky na guláš, pařáky na zabíjačku a vaření masa - prodej v e-shopu

Sháníte vybavení na zabíjačku? Pak navštivte náš e-shop, kde naleznete vše potřebné. Jsme firma Garnýže Milan Dvořáček a dodáváme nádobí a příslušenství pro přípravu vynikajícího guláše a vaření masa. Prodáváme litinové, smaltované, servírovací a nerezové kotlíky, ocelové grilovací pánve a desky, plynové vařiče a hořáky, trojnožky a podstavce pod kotlík. Dále kotliny včetně kouřovodů, regulátory tlaku, vařečky, konvičky, paličky na maso, válečky na nudle, desky, krájecí prkýnka, odpadkové koše, ale i lisy na ovoce. Zboží zakoupíte jednotlivě nebo v různých soupravách. U nás si určitě vyberete. Objednávky z e-shopu Vám standardně dodáme do 3 dnů, nebo se zastavte v naší prodejně.


Tradiční zakázková výroba i prodej foukaného skla, skleněných dekorací i pohárů

Tradiční zakázková výroba i prodej foukaného skla, skleněných dekorací i pohárů

Zajímá Vás tradiční výroba skla? Rádi by jste se podívali na práci skláře, nebo si ji dokonce sami zkusili? Jste na Vysočině na dovolené a hledáte originální dárek pro své blízké? Pak navštivte naši Sklářskou huť u Hrocha ve Žďáře nad Sázavou, kde se můžete podívat přímo na práci naších sklářů. Zaměřujeme se na tradiční výrobu Škrdlovického hutního skla. Pod dohledem naších sklářů si můžete i vyzkoušet vyrobit skleněný předmět. Pak navštivte naší prodejnu, kde jistě vyberete vhodný dárek pro své blízké, nebo pro sebe na památku. Zakoupíte u nás skleněné dekorace i nápojové nádobí. Foukané sklo vyrábíme na zakázku. Navíc pak můžete navštívit naší restauraci a pochutnat si na dobrém jídle a pití.


Nové typy květináčů – zahradní keramické květináče s designem kamene a atypickými tvary

Nové typy květináčů – zahradní keramické květináče s designem kamene a atypickými tvary

Máte rádi moderní a asymetrický design? Chcete si koupit květináče s imitací kamene? Objednejte si zahradní květináče od firmy PKZ Keramika Poštorná. V našem sortimentu nově naleznete květináče ALFA, ARA a DIAMANT, který na první pohled novým a neotřelým designem. Naše nové květináče jsou vyrobeny z mrazuvzdorné keramiky, proto je můžete nechat na Vaši zahradě celoročně. Mezi jejich přednosti beze sporu patří i moderní design, kdy byl kladen důraz na linie hran, ale i zaoblení nebo asymetrii. Nový typ květináčů také zaujme barevným provedením, který připomíná přírodní odstíny kamene, v případě řady DIAMANT i kovové odlesky.


Skleněné hodiny - originální propagační reklamní předmět s logem potěší každou firmu

Skleněné hodiny - originální propagační reklamní předmět s logem potěší každou firmu

Obdarujte své obchodní partnery originálním dárkem, který bude užitečný, potěší a navíc zviditelní vaši firmu. Nástěnné hodiny z kaleného skla se hodí do interiéru i exteriéru. Vybírat můžete z široké škály rozměrů i motivů. Stačí nám zaslat logo či fotografii a my vám nástěnné hodiny vyrobíme na míru rychle a kvalitně. Vybírat můžete z čtvercových, kulatých nebo obdélníkových tvarů. Pokud vám nebudou vyhovovat naše nabízené standardní rozměry, pak vám rádi vyrobíme hodiny dle vašich požadavků. Firma Skleněné obrazy Marta Nádeníčková dodává výrobky nejen v okolí Opavy a Ostravy, ale také po celé České republice.