Dodávky motorového oleje v cisternových dodávkách 2017 - 2020

Dodávky motorového oleje v cisternových dodávkách 2017 - 2020

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky motorového oleje výkonové třídy API CF-4/SG, viskozitní třídy SAE 15W/40 pro organizační složky zadavatele uvedené v příloze č. 7 zadávací dokumentace (Závazný vzor smlouvy) v předpokládaném množství 1 200 000 litrů za 36 měsíců (tzn. cca 400 000 litrů ročně) na základě provozní potřeby zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2017 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
31 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží L. Svobody 1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Patrik KLEMENT

Zadavatel telefon:
+420 601 566 361

Fax:
+420 972 233 739

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09211100-2
Motorové oleje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Motorové oleje VENOL pro osobní i nákladní automobily za skvělé ceny eshop

Motorové oleje VENOL pro osobní i nákladní automobily za skvělé ceny eshop

Motorové oleje VENOL jsou vysoce výkonné oleje pro osobní i nákladní automobily společnosti VENOL Motor Oil se sídlem v Ladbergenu v severním Německu. Doménou společnosti je výroba nejkvalitnějších motorových olejů skupiny Active Power, což je řada technologicky vyspělých produktů a surovin, umožňujících dosáhnout nejvyššího výkonu motoru s co nejnižší spotřebou paliva. Na jejich prodej se zaměřuje eshop firmy TRANSA Opava - vyberete si u nás z mnoha druhů motorových olejů za skvělé ceny. Motorové oleje VENOL - eshop: - pro celoroční využití v automobilech vybavených benzínovými a naftovými motory s přeplňováním nebo bez - pro benzínové a dieselové motory pracující v různých provozních podmínkách - pro vznětové motory s přeplňováním a pro motory se vstřikovacím systémem - pro motory osobních a dodávkových automobilů provozovaných v náročných podmínkách městského provozu - pro benzínové, dieselové motory, dodávky, osobní vozidla a SUV pracující při velkém zatížení. Vyzkoušejte motorové oleje VENOL i vy, stačí si vybrat na našem eshopu, kde máme vše skladem. Náš eshop je zaměřen na zákazníky nejen z Opavy, Ostravy nebo Olomouce, ale také pro celou Českou republiku.


Víceúčelové oleje pro naftové motory, převodovky  a hydraulické systémy zemědělských a stavebních strojů

Víceúčelové oleje pro naftové motory, převodovky a hydraulické systémy zemědělských a stavebních strojů

Potřebujete speciální víceúčelový olej pro zemědělské a stavební stroje? Hledáte olej, který lze použít jak pro motory, tak i převodovky a hydraulické systémy? Kontaktujte společnost MERLIN-PLUS z Hrušek u Břeclavi, kde si můžete vybrat speciální víceúčelové oleje pro zemědělské a stavební stroje značek TOTAL a MANNOL. Víceúčelové oleje TOTAL lze použít ve většině mechanických agregátů zemědělských maziv. Viskozitní rozsah zahřátého oleje umožňuje mazání motoru, převodovky i hydraulického okruhu. V zimních podmínkách zajišťuje jeho nízká viskozita snadné starty a spolehlivý provoz okruhů. Víceúčelový olej STOU od MANNOL lze použít celoročně pro motory, převodovky a hydraulické systému zemědělských a stavebních strojů. Lze jej použít ve většině nových i starších mechanických systémů zemědělské techniky. Snižuje provozní náklady díky jeho všestrannému využití.


Velkoobchod s motorovými oleji TOTAL, ELF, MANNOL a MOL

Velkoobchod s motorovými oleji TOTAL, ELF, MANNOL a MOL

Hledáte spolehlivého distributora motorových olejů? Potřebujete firmu, která vám zajistí pravidelnou dodávku kvalitních motorových olejů pro Vaši dílnu či firmu? V tomto případě se obraťte na společnost MERLIN-PLUS, která se zabývá velkoobchodním prodejem a distribucí olejů a maziva a dalších automobilových kapalin. Jsme autorizovaným prodejcem motorových olejů značky TOTAL. V našem sortimentu ovšem najdete i výrobky dalších světoznámých výrobců motorových olejů, jako je ELF, MANNOL a MOL. Zajistíme vám pravidelnou dodávku motorových olejů pro osobní, užitkové a nákladní vozidla a motocykly. V Našem velkoobchodě zakoupíte i motorové oleje, které najdou uplatnění i v zemědělských strojích, autobusech či komerčních vozidlech.


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.


Průmyslová maziva a oleje pro pneumatické, hydraulické, převodové systémy

Průmyslová maziva a oleje pro pneumatické, hydraulické, převodové systémy

Kvalitní oleje a maziva o prověřených výrobců pro průmyslová odvětví dodává firma MERLIN-PLUS z Hrušek u Břeclavi. Jsme distributorem a velkoobchodním prodejcem průmyslových olejů a maziv na celé Moravě a na území Vysočiny. Pro podniky v průmyslovém odvětví jsme schopni dodávat maziva a oleje pro hydraulické systémy, ale také pro kompresory a pneumatická zařízení. Náš sortiment zahrnuje oleje pro turbíny, plynové motory nebo cirkulační okruhy. Dodáváme také procesní oleje. Zajistíme pravidelnou distribuci kapalin pro obrábění kovů i plastických maziv. Distribuujeme především maziva a oleje značek TOTAL, MANNOL, ELF a MOL.


Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Potřebujete stálého dodavatele olejů pro automatické převodovky? Hledáte firmu, která poskytuje tribotechnické poradenství a doporučí Vám správný typ oleje pro automatické převodovky? Obraťte se na firmu MERLIN-PLUS. Prodáváme oleje pro automatické nebo poloautomatické převodovky s vysokou provozní spolehlivostí. Tyto oleje mají také velmi nízký bod tuhnutí, výbornou teplotní stabilitu a velmi dobré antioxidační vlastnosti. Oleje také dosahují vynikajících viskozitně stabilních hodnot během provozu. Pořídíte u nás oleje pro automatické i poloautomatické převodovky pro autobusy, nákladní vozidla, zemědělské stroje, ale i osobní automobily.