Dodávka dvou nových letadel vybavených FIS včetně údržby

Dodávka dvou nových letadel vybavených FIS včetně údržby

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dvou letadel vybavených FIS, výcvik, údržba těchto letadel po dobu záruční lhůty nebo 3000 letových hodin, CAMO a údržba FIS na 20 let.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2017 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.)

Originální záznam:

Okres:
Příbram

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.)

Zadavatel IČ:
49710371

Zadavatel ulice:
Navigační 787

Zadavatel PSČ:
262 51

Zadavatel obec:
Jeneč

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Zimmerová

Zadavatel telefon:
+420 220 372 062

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rlp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Představujeme Vám firmu CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil, která svoji činnost zaměřila na výrobu leteckých podvozků. Součástí nabízených služeb jsou také generální opravy leteckých podvozků, výroba dílů a dalších součástek leteckých motorů a sestav. Zajišťujeme vývoj a výrobu podvozků pro bojové letouny, dopravní letouny, sportovní letadla a zemědělská letadla. Naše společnost CHARVÁT AXL, a.s. ze Semil je jediná oprávněná provádět opravy a generální opravy podvozků všech modifikací letounů typové řady Z42, Z 43 a Z 37. Pokud Vás naše výroba leteckých podvozků zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 3. května 800, Semily.


Letecká technika pro civilní letouny

Letecká technika pro civilní letouny

Podnikáte v oblasti civilního letectví? Hledáte spolehlivého dodavatele techniky a zařízení potřebné pro Vaše podnikání? Již dále neztrácejte čas hledáním a kontaktujte naši společnost TURBOair s.r.o. Jsme specialisté v dodávce té nejlepší a nejkvalitnější techniky pro letecký průmysl. Dodáme Vám potřebné díly, zařízení a moderní techniku dle Vašich požadavků. Stačí nás oslavit pomocí e-mailu, telefonicky či osobně přímo v sídle naší firmy, a to v Buchlovicích na ulici Hradišťská 157 v okrese Uherské Hradiště. Vlastníme Certifikát ISO 9001:2015 pro nákup a prodej dílu pro letectví.


Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Společnost FORTE a.s. z okresu Prostějov poskytuje svým klientům důkladnou údržbu agregátů letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely. Středisko údržby je držitelem oprávnění podle předpisu EASA Part 145 v rozsahu daném oprávněním. Středisko údržby letadlových celků navazuje na kalibrace a opravy radiotechnického vybavení a letecké techniky u letounů a vrtulníků. Zaměřujeme se především na agregáty letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.


Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Představujeme Vám firmu FORTE a.s. Prostějov, která provádí servis a opravy vojenské techniky, které se používají k zabezpečení provozu pozemní vojenské techniky. Naše servisní služby slouží Armádě České republiky, ale také soukromým firmám, organizacím i jednotlivcům a fandům do vojenské techniky. Opravy a servis vojenské techniky: - protiletadlové raketové komplexy - obslužná a kontrolní zařízení - elektrocentrály - kompresory - letecká pozemní zařízení - rekonstrukce muzejních exponátů - ostatní technika a zařízení. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.