Poptávám přepravu zboží do Rakouska

Poptávám přepravu zboží do Rakouska

Poptávám přepravu 8 krabic po 18kg (možno zabalit na paletu pokud doporučíte) ze Smilovic u Českého Těšína do Vídně, během následujících 2-3 týdnů. Děkuji
Gabriela Szotkowska
Poptávka byla vložena dne:
11.05.2017 12:14

Platnost poptávky:
11.06.2017 11:55

Kontaktní osoba:
Gabriela Szotkowská

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 997 869

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nákladní autodoprava Olomouc, mezinárodní silniční doprava Španělsko, logistika, skladování

Nákladní autodoprava Olomouc, mezinárodní silniční doprava Španělsko, logistika, skladování

Představujeme Vám firmu Nubimar CZ, s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na služby v oblasti nákladní autodopravy. Dále svým klientům nabízíme spolehlivé skladování a logistické služby. V rámci svých nabízených služeb se specializujeme na nákladní autodopravu do Španělska. Nákladní autodoprava Olomouc: - mezinárodní silniční doprava Španělsko - zahraniční nákladní autodoprava - skladování - logistika. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Nubimar CZ, s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Dolní Novosadská 336/90, Olomouc.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Nákladní autodoprava Prachatice, spedice, kamionová doprava, přeprava speciálního zboží ADR

Nákladní autodoprava Prachatice, spedice, kamionová doprava, přeprava speciálního zboží ADR

Představujeme Vám firmu Koritensky a.s. z Prachatic, která svoji činnost zaměřila na nákladní autodopravu, spedici, skladování a přepravu speciálního zboží. Všechna naše vozidla jsou monitorována a díky tomu jsme schopni zákazníkovi podávat aktuální informace o tom, kdy jeho zásilka bude dopravena do cíle. Většina našich vozových jednotek je vybavena k převozu nebezpečného zboží, stejně jako řidiči jsou proškolení na přepravu ADR. Potřebujete cokoliv převést standardními návěsy či soupravami, neváhejte naší firmu Koritensky a.s. z Prachatic kontaktovat.


Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

Potřebujete pravidelně převážet zboží v rámci celé Evropské unie? Hledáte stabilního partnera pro přepravu zásilek do Německa? Kontaktujte společnost SPEDQUICK Třebíč, spol. s. r.o. Našim primárním zaměřením je nákladní doprava do Německa. Postaráme se ovšem i o přepravu nákladu a zásilek po celé EU. Náš vozový park disponuje dodávkami a vozidly do 3,5 tuny, 18 tun a 24 tun skříňového i plachtového typu. Pro každého zákazníka vybereme optimální řešení přepravy jeho nákladu a zásilky.


Přeprava vozidel Nymburk, přeprava nových vozů v počtu 1 až 11 vozidel na jednom kamionu

Přeprava vozidel Nymburk, přeprava nových vozů v počtu 1 až 11 vozidel na jednom kamionu

Představujeme Vám firmu Havetrans s.r.o. z okresu Nymburk, která svoji činnost zaměřila na kompletní služby v oboru autodopravy. Zaměřujeme se na nákladní dopravu, logistiku, přepravu automobilů, odtah a mezinárodní přepravu v rámci EU, Švýcarsko, Dánsko a Švédsko. Přepravujeme nové vozy pro nadnárodní společnosti, automobilky, tak i pro menší dealery-autosalony a drobné obchodníky s ojetými vozidly. Jsme schopni zajistit přepravu vozů a to v počtu 1 až 11 vozidel na jednom kamionu. Pokud Vás naše přeprava vozidel zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Železniční 281, Třebestovice, Nymburk.


Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

AUTOBETA s.r.o. je Váš partner pro mezinárodní i vnitrostátní dopravu. Máme pro své zákazníky k dispozici speciální dvou-teplotní chladírenské, mrazírenské návěsy pro přepravu potravin a také zajistíme přepravu veškerého zboží prostřednictvím plachtových návěsů. Nabízíme rychlost, spolehlivost a skvělé ceny. Autodopravu a přeprava v rámci České republiky i mezinárodní např. do Anglie, Slovenska a Rakouska: - mrazírenskými návěsy do 24 tun - plachtovými návěsy do 24 tun. Zákazníkovi jsme schopni v krátké době a včas dodat jeho zásilku.