Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky mäso, mäsové výrobky, hydina
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2017 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2017 12:00

Cena veřejné zkázky:
1 080 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Zadavatel ulice:
Pažítková 4

Zadavatel PSČ:
821 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Mlynarčík

Zadavatel telefon:
+421 248 234 088

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15100000-9
Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zvěřinové speciality – jelení klobásy, játra z prasete divokého, zvěřinové kosti

Zvěřinové speciality – jelení klobásy, játra z prasete divokého, zvěřinové kosti

Máte chuť na poctivé klobásy ze zvěřiny? Chcete si koupit játra z divočáka nebo zvěřinové kosti? Navštivte e-shop firmy MORAVIALOV, kde si můžete objednat všechny tyto zvěřinové speciality a výrobky ze zvěřiny. Koupíte u nás zvěřinové speciality, které pocházejí ze zvěře ulovené v českých honitbách. Prodáváme zvěřinové kosti na vývar a také vakuově balená játra a zamrazená z divočáka. V době lovu je možné si objednat játra chlazená. Pochutnat si také můžete na jeleních klobásách, které obsahují 70% jeleního masa.


Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Pochutnáváte si rádi na dobrém a kvalitním mase? Oceňujete u masa lahodnou výraznou chuť a křehkost? Upřednostňujete bio potraviny od českých farmářů? Navštivte Farmu Jestřábí, kde kromě chovu pštrosů a prodejem jejich masa, se zabývají i chovem ušlechtilého skotu plemene Wagyu a následným prodejem vakuovaného masa. Farmu najdete ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Maso výkrmného skotu plemene Wagyu je nejen velmi jemné a křehké, ale vyznačuje se výraznou chutí. Maso necháváme po dobu 4 týdnů vyzrát suchou cestou, pečlivě opracováváme každý kousek, a tím dosahujeme vysoké kvality masa. Čímž naše maso dosahuje prémiové kvality, kterou můžete najít na českém trhu. Prodáváme jej vakuově balené. Pokud se řadíte mezi gurmány, rádi zkoušíte nové chutě a recepty, určitě nás navštivte a vyzkoušejte toto hovězí. O zvířata se pečlivě staráme, veškeré naše výrobky jsou v BIO kvalitě. Máte-li dotazy například k cenám, neváhejte nám zavolat nebo nás navštivte. Poskytujeme i poradenství začínajícím chovatelům.


Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Trápí Vás celiakie a chcete si pochutnat na klobásách či salámech? Nezoufejte a navštivte Řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera v Oticích či Opavě a nakupujte bezlepkové masné výrobky vlastní výroby určené také pro celiaky. Naši řezníci při výrobě bezlepkových uzenin a dalších masných výrobků pracují bez zbytečné chemie či různých náhražek, díky čemuž Vám můžeme nabídnout kvalitní bezlepkové výrobky. K dostání u nás máme měkké i tvrdé salámy, šunky, párky, klobásy, špekáčky, tlačenky i paštiky. Pokud tedy chcete mít stoprocentní jistotu, že to, co jíte, Vám nemůže při onemocnění celiakií uškodit, pak kupujte kvalitní bezlepkové šunky a masné výrobky určené pro celiaky přímo u řezníka. Když jde o zdraví, opravdu se nevyplácí riskovat, proto přijďte k řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera.


Řeznictví v centru Jihlavy, kvalitní maso a uzeniny

Řeznictví v centru Jihlavy, kvalitní maso a uzeniny

Chcete mít čerstvé maso té nejlepší kvality? Jste z Jihlavy nebo okolí? Přijďte k nám, přijďte do naší provozovny! Naše Řeznictví - uzenářství Jan Noháček Vám nabízí produkty té nejlepší kvality. Vždy čerstvé maso, uzeniny, bezlepkové masné výrobky i domácí vajíčka. To vše, ale i další potraviny najdete v centru města Jihlava v naší prodejně Řeznictví - uzenářství Jan Noháček. Otevřeno máme každý všední den i v sobotu. Naši prodejnu najdete na ulici Mrštíkova 1162/4. Kupte si párky, klobásy, salámy či šunku. Nabízíme Vám to nejlepší maso, ať již hovězí, vepřové, krůtí či kuřecí. Vše lahodné, voňavé, kvalitní a čerstvé! Dopřejte si kvalitní maso i masné výrobky z našeho řeznictví.


Pražská šunka z přeštíka je top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz

Pražská šunka z přeštíka je top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz

Pražská šunka z přeštíka se vyrábí podle původní receptury z třicátých let. Celá kýta s kostí je nejprve na několik týdnů naložena do slaného láku, poté opláchnuta teplou vodou, vyuzena a pozvolna a dlouze vařena v páře. Výsledkem je vynikající, poctivá chuť, kterou ocení každý milovník šunky. Pražská šunka obohatí rauty a slavnostní tabule při jakýchkoliv příležitostech. Nejlepší chuti dosáhnete, když celou šunku necháte odležet při pokojové teplotě a nakrájíte na tenké plátky. Nebo ji pozvolna ohřejete v troubě na roštu, pod který umístíte pekáč s vodou. Ochutnejte pražskou šunka z přeštíka, která se stala top produktem mezi šunkami na Eshopu Nasemaso.cz!


Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Provozujete řeznictví a rádi by jste svým zákazníkům dopřáli kvalitní zvěřinu? Chtěli by jste oslovit spolehlivého dodavatele zvěřiny? Obraťte se na společnost MORAVIALOV s.r.o., která zajistí prodej a dodávku kvalitního masa z daňka, srnce, zajíce, prasete divokého, jelena i muflona. Firma sídlí v obci Kravsko u Znojma. Společnost zvěřinu nejen prodává, ale i vykupuje pod veterinární kontrolou od stálých a spolehlivých dodavatelů. Zvěř je na našem pracovišti zpracována a rozbouraná na jednotlivé díly. Zakoupit tedy u nás můžete hluboce zmražené a vakuově balené maso: - jelena - daňka - muflona - divoké prase - zajíce - srnce Na přání lze zpracovat a dodat i chlazené maso. Zvěřina je kvalitní maso, které obsahuje vysoký podíl živin, jako jsou bílkoviny a vitamíny, navíc je málo tučná a tedy vhodná i pro dietní kuchyni.