Poptávám likvidaci osobního automobilu

Poptávám likvidaci osobního automobilu

Poptávám likvidaci vozu Opel Astra F 1993 1, 6 benzín. Propadlá technická ale pojízdné, dle stáří minimální koroze. Koroze je u víčka nádrže, pátých dveří u spodního okna. Jsem z Chropyně. Děkuji Spáčil David
Poptávka byla vložena dne:
11.05.2017 08:04

Platnost poptávky:
11.06.2017 07:59

Kontaktní osoba:
David Spáčil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 552 893

Okres:
Kroměříž

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ekologická likvidace vozidel, výkup autovraků, odvoz vraku zdarma - vše podle platné legislativy

Ekologická likvidace vozidel, výkup autovraků, odvoz vraku zdarma - vše podle platné legislativy

Hledáte pohodlnou cestu, jak se zbavit autovraku? Jste ze Zlínského kraje nebo okolí Přerova? Ať už máte auto k likvidaci po havárii, nebo se potřebujete zbavit nepojízdného starého auta, odvoz vraku i likvidaci vozidel obstará Autovrakoviště Třebětice Roman Kamenec. Navíc získáte až 3000,- Kč při výkupu autovraku. Patříme mezi nejstarší firmy na trhu, které se odvozem a ekologickou likvidací autovraků zabývají, fungujeme již 26 let, likvidujeme vozy všech značek. Vše probíhá dle platné legislativy ! Zavolejte nám, vyplatíme za Váš vrak až 3000 Kč a odvoz zajistíme zdarma. Ihned platný doklad o ekologické likvidaci auta Vám vystavíme na místě, při převzetí vozu.


Profesionálové v oblasti výkupu, prodeje i zpracování kovového odpadu barevných kovů

Profesionálové v oblasti výkupu, prodeje i zpracování kovového odpadu barevných kovů

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na výkup a zpracování kovového odpadu barevných kovů, pak se obraťte na společnost TROJEK s.r.o.. Naše pobočky najdete po celé České republice. Navštívit nás můžete i v obci Bzenec, nedaleko Hodonína. Zaměřujeme se na výkup, prodej a následné zpracování kovového odpadu, a především na barevné kovy, které také vykupujeme přímo od producentů barevných kovů. K třídění barevných kovů využíváme nejmodernější spektrometrické přístroje. Pro naše dodavatele mědi, mosazi, bronzu, všech druhů hliníku, zinku, olova, cínu, niklu, elektrošrotu, autobaterií, nerezi i dalších kovů máme stanoveny výhodné platební podmínky. V rámci výkupu kovového odpadu se postaráme i o demolici a likvidaci objektů. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Autovrakoviště vyřeší odvoz a likvidace nepojízdného vozu i motocyklu

Autovrakoviště vyřeší odvoz a likvidace nepojízdného vozu i motocyklu

Pokud Vás čeká vyřizování likvidace nepojízdného vozu nebo motocyklu, můžete se v regionu Zlínský kraj, Kroměříž, Přerov obrátit na Autovoviště Třebětice - Roman Kamenec. Vyřešíme nejen vše ohledně ekologické likvidace, ale i odvoz na naše vrakoviště. Využijte tuto pohodlnou cestu, jak se zbavit vraku po havárii, nebo vysloužilého auta, které Vám dlouho stojí na pozemku či v garáži.Při výkupu získáte až 3000,- Kč. Ihned platný doklad o ekologické likvidaci Vám vystavíme přímo při převzetí vozu nebo motocyklu. Naše společnost funguje v oboru již 26 let - likvidujeme vozy všech značek. Neváhejte se na nás obrátit.


Náhradní díly z vrakoviště - použité motory, části karoserie, elektroinstalace

Náhradní díly z vrakoviště - použité motory, části karoserie, elektroinstalace

Plně funkční náhradní díly na vozy většiny značek pořídíte za nízké ceny z vrakoviště. Pokud jste z okolí Uherského Hradiště, můžete zakoupit použité díly, motory, části karoserie, elektroinstalace a další drobné autodíly na Autovrakovišti Kunovice - Salvage-UH s.r.o.. Specializujeme se na značky Škoda, VW, Citroen, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, ale autodíly vedeme na většinu vozidel. Autodíly: - použité motory, převodovky - elektroinstalace, řídící jednotky - díly na turba - benzin i diesel - čerpadla - vstřikovací, palivová - dveře a části karoserie - díly podvozku - světla, blinkry - díly do interiéru vozidla - litá kola, ocelové disky i šrouby - pneumatiky - a mnoho dalšího.


Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků nonstop

Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků nonstop

Pokud se chcete zbavit starostí spojených s likvidací starého vozidla, obraťte se na společnost MR STEEL Group s.r.o. Veškeré úkony související s ekologickou likvidací vašeho starého vozidla vyřídíme za Vás a to zcela zdarma. Výkup autovraků provádíme nejen v Opavě a Krnově, ale i Hradci nad Moravicí, Vítkově, Ostravě, Hlučíně, Kravařích, Bruntálu, Jeseníku a Rýmařově. MR STEEL Group s.r.o. v rámci ekologické likvidace vozidel zajistí vše od A do Z: - protokol o ekologické likvidaci vozidla - veškerou administrativu související s likvidací vyřešíme za Vás - naložení a odvoz autovraku - autovraky odvážíme non-stop, i o víkendech - likvidaci autovraku bez starostí, vše zcela zdarma Pokud se chcete dozvědět více, nebo jste se již rozhodli zbavit se Vašeho starého vozidla, kontaktujte nás na telefonním čísle 774 202 025!