Poptáváme dodávku sanitárních příček

Poptáváme dodávku sanitárních příček

Dobrý den,
vzhledem k plánované rekonstrukci sociálních zařízení školy hledáme vhodné kabinky. Je váš systém variabilní? V jaké cenové relaci se případně pohybuje?
S pozdravem.

Zdeněk Šmída
ředitel školy
ZŠ Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Školní ul. 115
47103 Kravaře
IČ 71011111

tel.487868225
mob.602313576
Poptávka byla vložena dne:
11.05.2017 07:51

Platnost poptávky:
11.06.2017 07:49

Kontaktní osoba:
Zdeněk Šmída

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 975 713

Fax:
+420 775 975 713

Okres:
Česká Lípa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír a na papírové ručníky s držákem na desinfekci.

Zásobník na toaletní papír je z tvarovaného plechu a povrchová úprava je provedena práškovými barvami. Provedení: H0004 pr. 24 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 540 Kč H0004Z pr. 24 cm, uzavírání na zámek - cena: 635 Kč H0003 pr. 34 cm, uzavírání na imbus klíč - cena: 574 Kč H0003Z pr. 34 cm, uzavírání na zámek - cena: 689 Kč Zásobník na papírové ručníky s držákem na desinfekci. Povrchová úprava bílým Komaxitem, zavírání Imbus klíčem nebo zámkem rozměr: šířka 265 mm výška 340 mm hloubka 130 mm Provedení: H0005D Imbus klíč - cena: 505 Kč H0005ZD se zámkem - cena: 563 Kč. Naše družstvo vzniklo již v roce 1951. Zabýváme se především kovovýrobou, lisováním, ohýbáním a tvarováním trubek, plechů a povrchovou úpravou práškovými barvami.


Prodej volně stojící vany v mnoha provedeních - luxusní provedení, vhodné do prostoru, ke stěně i do rohu

Prodej volně stojící vany v mnoha provedeních - luxusní provedení, vhodné do prostoru, ke stěně i do rohu

Pokud Vás v koupelně neomezuje malý prostor, pořiďte si volně stojící vanu, která v koupelně vynikne - dopřejete si tak luxusní zážitek z koupele. V rámci regionu Zlínský kraj pořídíte tento skvost do koupelny u firmy HARKO s.r.o. Kroměříž. Pohodlně nakupte v eshopu, u objednávky nad 5000,- Kč máte dopravu Zdarma. Prodej volně stojící vany: - z litého mramoru - ze sanitárního kompozitu - z litého akrylátu. Vybírat můžete vany do prostoru i řešení ke stěně nebo do rohu, bez nožek i s nožkami nebo s dřevěnou či ocelovou konstrukcí. Barevné provedení - bílé, černo-bílé nebo šedo-bílé.


Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Pokud hledáte spolehlivou firmu na odvoz a čištění odpadních vod v Opavě, obraťte se na firmu AGIPP-ILLÍK s.r.o., která se zabývá nejen vývozem žumpy, septiky a odpadů. Zajišťujeme vývoz septiků, žump, odpadů, kuchyňských lapolů, průmyslových odpadních vod, výkalů, umělých hnojiv a znečištěných kapalin pro domácnosti a firmy. Odvoz realizujeme vozy Tatra v každém ročním období. Odpad můžeme čerpat do vzdálenosti 30-ti metrů od žumpy a do hloubky 6 až 10 metrů. Pronajímáme také mobilní WC. Ceny služeb jsou smluvní podle místa vývozu, délky hadic a druhu odpadních vod. Provádíme vývozy po celý rok, včetně zajištění pohotovostní služby pro případné havarijní situace o víkendech i svátcích.


Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Potřebujete rozdělit toalety či jiné prostory? Pak se obraťte na naši společnost Böhme CZ spol. s.r.o. ze Slušovic. Dodáváme montované sprchové a WC zástěny HPL a kabiny pro sportoviště, koupaliště, aquaparky. Vyvinuli jsme vlastní způsob konstrukce, díky kterému vše rychle namontujeme na požadované místo. Pro výrobu využíváme ty nekvalitnější materiály (pur, dřevotříska, HPL). V případě menšího znečištění desek stačí plochu očistit hadříkem a u více znečištěných si vystačíte se standardně dostupnými čističi (doporučujeme bez obsahu alkalických složek). Samozřejmostí je pro nás flexibilní a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Více informací naleznete na webových stránkách.


Dezinfekční a hygienické stojany, zásobníky - s automatickým dávkovačem, bezdotykové

Dezinfekční a hygienické stojany, zásobníky - s automatickým dávkovačem, bezdotykové

Poptáváte dezinfekční zařízení? Hygienické zásobníky a stojany na dezinfekci rukou dodává firma Activity Promotion s.r.o. z Brna. V našem sortimentu naleznete dezinfekční stojany na ruce s automatickým dávkovačem, který pojmou maximálně 5 l gelu či roztoku a jsou napájeny DC zdrojem s připojením do jakékoliv standardní zásuvky. Dále mobilní bezdotykové stojany s bezdrátovým provozem na baterii senzorem pohybu, perfektní stabilitou a možností nastavení dávkování od 0,5 – 5 ml. Také prodáváme zásobníky na zeď s elegantním designem, pákovým nebo automatickým dávkovačem, pohodlnou manipulací a snadným způsobem doplňování. Zásobníky i stojany jsou vhodné zejména pro veřejné prostory, jako jsou obchody, školy, sociální zařízení, úřady, nemocnice, jídelny, restaurace a další.


Sanitární vybavení koupelen z litého mramoru Hradec Králové, výroba umyvadel na zakázku

Sanitární vybavení koupelen z litého mramoru Hradec Králové, výroba umyvadel na zakázku

Představujeme Vám firmu MRAMORIT a.s. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na výrobu sanitárního vybavení koupelen z litého mramoru. Naše firma MRAMORIT je schopna zajistit jak výrobu sé­ri­o­vou, tak vý­ro­bu aty­pic­kou. Na přá­ní zá­kaz­ní­ka jsme schop­ni spo­jit po­ža­dav­ky obo­jí­ho dru­hu a vy­ro­bit např. spe­ci­ál­ní oblou­ko­vá umy­vadla, ro­ho­vá umy­vadla ne­bo osmi­met­ro­vý mo­no­lit­ní bar. Pokud Vás naše výroba umyvadel z litého mramoru zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Káranice, nedaleko Hradce Králové.