Poptávám přepravu trezoru

Poptávám přepravu trezoru

Poptávám přepravu trezoru Norimberg - Krusičany (Týnec nad Sázavou) 480 kg, začátek června.
Poptávka byla vložena dne:
10.05.2017 10:12

Platnost poptávky:
10.06.2017 10:08

Kontaktní osoba:
Eva Dunglová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 287 886

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přeprava vozidel Plzeň

Přeprava vozidel Plzeň

Disponujeme nákladním automobilem, který je schopen převézt jedno až pět osobních automobilů. Tuto službu poskytujeme v rámci České republiky, ale i do zahraničí. Pokud potřebujete přepravit jedno nebo i více osobních aut neváhejte se na nás obrátit.


Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Kompletní služby v oblasti přepravy nadrozměrného a těžkého nákladu s hmotností až 100 tun zajistí dopravní společnost SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrnou přepravu zajistíme nejen na území ČR, ale i do zahraničí. V rámci přepravy zabezpečíme průjezdnou po celou přepravní trasu. Váš náklad doprovodíme až na místo určení. Připravíme pro Vás také ekonomicky nejvýhodnější způsob přepravy. Bezpečně přepravíme těžké a nadrozměrné náklady z různých oblastí průmyslu, jako jsou prefabrikáty, vrtné soupravy,  stavební a zemědělské stroje, Harvestory a ostatní lesní stroje.


Nákladní autodoprava Olomouc, mezinárodní silniční doprava Španělsko, logistika, skladování

Nákladní autodoprava Olomouc, mezinárodní silniční doprava Španělsko, logistika, skladování

Představujeme Vám firmu Nubimar CZ, s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na služby v oblasti nákladní autodopravy. Dále svým klientům nabízíme spolehlivé skladování a logistické služby. V rámci svých nabízených služeb se specializujeme na nákladní autodopravu do Španělska. Nákladní autodoprava Olomouc: - mezinárodní silniční doprava Španělsko - zahraniční nákladní autodoprava - skladování - logistika. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Nubimar CZ, s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Dolní Novosadská 336/90, Olomouc.


Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Zvládneme jakkoli náročný úkol, který před nás předložíte. Společně najdeme řešení každé výzvy. Navrhneme společně vstupní i výstupní logistiku vám na míru. Zabýváme se těmito oblastmi logistiky: - letecká, silniční, námořní a železniční doprava - přepravní a spediční řešení - řízení logistického procesu z jednoho místa - optimalizace dodavatelského řetězce - expresní zásilky - logistika akcí a průmyslových projektů - logistika vozidel na jedno kliknutí


Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti mezinárodní dopravy? Potřebujete přepravní společnost, která zajistí mezinárodní přepravu zboží a zásilek? Obraťte se na dopravní společnost SPEDQUICK z Třebíče. Přepravuje zboží pomocí kamionů, plachtových dodávek i valníků do nebo z jakékoliv země Evropské unie. Postaráme se o přepravu běžného nákladu, ale i expresních dodávek. Garantujeme Vám efektivnost, spolehlivost i bezpečnost při transportu každé zásilky


Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

Pokud potřebujete dopravit stavební materiál, zajistit technické vybavení nebo pracovníky obraťte se na nás a my vám potřebné kontaktní údaje poskytneme. Jsme mladý a dynamický kolektiv z firmy Dako služby - David Kolarovič z Olomouckého kraje, se stará o to aby jste našli přesně to co potřebujete v oblasti stavebnictví, strojírenství a dopravy z různých krajů. Vždy se snažíme o to, aby byl zákazník s naši prací spokojený, proto je vždy potřeba vaši poptávku co nejvíce specifikovat. Specializujeme se na filtrování a zasílání poptávek na email (za úhradu), které právě potřebujete. Po registraci vaší poptávky vás vždy kontaktujeme do 24 hodin.