Zhotovenie stavebných prác na stavbe Hendrichovce, kaštieľ - Zníženie energetickej náročnosti stavby

Zhotovenie stavebných prác na stavbe Hendrichovce, kaštieľ - Zníženie energetickej náročnosti stavby

Predmetom prác je zníženie energetickej náročnosti stavby - kaštieľa v obci Hendrichovce, ktorý je národnou kultúrnou
pamiatkou. V roku 1832 bol kompletne prebudovaný na klasicistický kaštieľ. V súčasnosti v budove kaštieľa sídli na 2.NP obecný úrad so zázemím, spoločenská sála, sociálne zariadenia a predajňa potravín. Materiál, z ktorého je stavba realizovaná je kombináciou pálenej a nepálenej tehly a kameňa. Všetky stropy sú klenbové. V pivnici kamenné a v
podlažiach tehlové. Ako východiskový dokument pre stavebné práce slúži energeticky audit. Na základe toho je nutné
zateplenie celej stavby, výmena vykurovacieho systému, doplnenie vetracieho systému, príprava teplej vody, svetelné
rozvody a meranie a regulácia jednotlivych rozvodov. Všetky zásahy do búracích prác sú v súlade s rozhodnutím KPÚ v
Prešove. Obnova objektu si vyžiada dočasné, postupné prerušenie niektorych kancelárskych priestorov na 2NP, pričom
je potrebne všetky práce koordinovať s obcou.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2017 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Hendrichovce

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
327 029 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Hendrichovce

Zadavatel IČ:
00327077

Zadavatel ulice:
Hendrichovce 72

Zadavatel PSČ:
082 35

Zadavatel obec:
Hendrichovce

Kontaktní osoba:
Martin Martaus – starosta

Zadavatel telefon:
+421 517 795 107

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hendrichovce.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212314-0
Stavebné práce na objektoch historických pamiatok alebo pamätníkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalatérské práce v okrese Vyškov

Instalatérské práce v okrese Vyškov

Jsme pro vás schopni vyměnit a opravit rozvody vody, odpadů, topení a plynu. Kompletně vyměníme stupačky vody i odpadu. Zajistíme veškeré opravy kanalizace. Poradíme si i s havarijními opravami. Kromě instalatérských prací se zabýváme také: - topenářskými pracemi, - plynařskými pracemi, - výměnou rozvodů a dalším. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.


Strojní čištění kanalizace - efektivní čištění odpadů, odpadních stoupaček, kanalizačního potrubí

Strojní čištění kanalizace - efektivní čištění odpadů, odpadních stoupaček, kanalizačního potrubí

Pokud máte opakové problémy s ucpanými odpady v domácnosti, obraťte se v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod na společnost PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov, která zajišťuje strojní čištění kanalizace, což je efektivní způsob čištění kanalizačního potrubí, odpadů - odpadních stoupaček. Jsme vybaveni kanalizační kamerou pro kontrolu potrubí, stoupaček. Servisní práce provádíme v panelových domech, rodinných domech i v administrativních budovách. Je konec ucpaným odpadům - my Vám kanalizaci zprůchodníme ! Doporučujeme však předcházet havarijnímu stavu a nechat si provést řádné vyčištění stoupačky pravidelně.


Dodávka výkonných klimatizací pro lehký průmysl, hotely a administrativní budovy

Dodávka výkonných klimatizací pro lehký průmysl, hotely a administrativní budovy

Potřebujete nainstalovat nový systém klimatizace do hotelu? Hledáte v okolí Hodonína firmu, která zajistí instalaci klimatizací do administrativní budovy? Kontaktujte společnost Klimastyle s.r.o., která se zabývá dodávkou výkonných klimatizací pro hotely, administrativní budovy i pro budovy s lehkým průmyslem. Dodáváme kvalitní a výkonné klimatizace Sincalir, Daikin a Toshiba s třídou energetické účinnosti až A+++. Tyto klimatizace jsou spolehlivé, vydrží i celoroční náročný provoz. Zajistí také co nejlepší distribuci vzduchu v daném prostoru. Více informací o jednotlivých typech klimatizací najdete na našich webových stránkách.


Zateplení základů staveb, soklů, podlah a stěn stříkanou tepelnou pěnovou izolací

Zateplení základů staveb, soklů, podlah a stěn stříkanou tepelnou pěnovou izolací

Hledáte moderní a efektivní metodu zateplení základů staveb? Potřebuje zateplit stěny a podlahy stříkanou polyuretanovou pěnou? Kontaktujte firmu IZO-PUR, která provádí aplikaci PUR pěny, která zajistí dokonalou tepelnou izolaci základů, stěn i podlah. Stříkaná PUR pěna zajistí dokonalou tepelnou izolaci základů staveb i soklů. Stříkaná pěna vytváří bezespárou izolační vrstvu, brání vzniku tepelných mostů. Izolací soklu a obvodovou izolací stavby se výrazně sníží náklady na vytápění a zvýší se tak úspory za energie. Polyuretanová pěna navíc splňujíce normy pro tepelnou izolaci nízkoenergetických a pasivních domů a je skvělou volbou pro aplikaci do interiérů na podlahy a stropy.


Instalatérské práce Karlovy Vary

Instalatérské práce Karlovy Vary

Máme víc než 20 let zkušeností v oblasti instalatérských prací. Zaměstnáváme zkušené odborníky, kteří fungují i jako servisní technici. V oblasti vodoinstalace zajišťujeme např. kompletní rozvody vody v různých objektech, domovní vodárny, výměnu vodoměrů, kanalizační a odpadní rozvody, další instalatérské práce i následný servis a pravidelnou údržbu. Poradíme vám, navrhneme optimální řešení, namontujeme nové rozvody, vše zabezpečíme, zkontrolujeme a po dohodě k vám budeme jezdit na pravidelný servis a údržbu. Kromě vodoinstalačních prací zajišťujeme i veškerý servis v oblasti topenářství a plynařství.


Elektromontáže slaboproudé i silnoproudé, elektroinstalace

Elektromontáže slaboproudé i silnoproudé, elektroinstalace

Hledáte opravdové profesionály v oboru elektromontáží? Potřebujete zapojit pokladní či kamerové systémy ve Vašem objektu či na prodejně? Potom se obraťte na naši společnost TANI SERVIS s.r.o. Provádíme odborné elektromontáže a profesionální servis prodejen. Poskytneme Vám komplexní služby v oblasti silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací. Projektujeme instalace NN, dodáváme a montujeme rozvaděče NN včetně i-LON, provádíme revize elektroinstalací i certifikované měření umělého osvětlení. Ozvučíme Vám prodejnu 100V, zprovozníme Vám kamerové systémy, EZS, platební terminály, pokladní systémy i rozvaděče iLON. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naše společnost TANI SERVIS s.r.o. sídlí v Olomouci na ul. Babíčkova 1123/6.