Poptávám zednické práce

Poptávám zednické práce

Dobrý den,
poptávám zedníka na zazdění vrat u vchodu do dvora.
Děkuji, Petra
Dačice
Spěchá
Poptávka byla vložena dne:
10.05.2017 07:56

Platnost poptávky:
10.06.2017 07:45

Kontaktní osoba:
Petra Meszová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 786 569

Fax:
+420 721 786 569

Okres:
Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Stavební firma Ostrava, zednické práce, výstavby, demolice, výstavba rodinných domů

Představujeme Vám firmu Peroutka DopStav Ostrava s.r.o., která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby, rekonstrukcí a demolic, zednických a řemeslných prací. V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme realizace zakázek většího charakteru. Výstavba rodinných domů: - výstavba - základové desky - zpevněné plochy - zdění - fasády - omítky - podlahy - inženýrské sítě Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Nákladní 3300/5, Ostrava.


Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Plánujete výstavbu rodinného domu, garáže či nástavbu? Chcete zrekonstruovat byt? Tak jste tu správně u stavební firmy Miroslava Kaššáka. Zaměřuji se na komplexní stavební práce. Budu Vám nápomocen při výstavbě hrubě stavby, drobných zednických prací, zhotovím Vám omítky, obklady i podlahy. V rámci své činnosti realizuji výstavbu nových budov, ale i rekonstrukci bytových jader či přestavbu bydlení, nástavbu a vestavbu. Dělám také stavební úpravy exteriéru a zateplení budov s fasádou. Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního řemeslníka v oblasti stavebních prací tak mě neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlím v Pardubicích na ulici Jana Palacha 2767.


Realizace a rekonstrukce všech druhů objektů Kladno, opravy objektů, zateplení fasád, sádrokartony

Realizace a rekonstrukce všech druhů objektů Kladno, opravy objektů, zateplení fasád, sádrokartony

Představujeme Vám firmu Správa řemesel, s.r.o. z okresu Kladno, která svoji činnost zaměřila na rekonstrukce a stavební činnosti všeho druhu. Nabízíme širokou škálu řemeslných prací, díky kterým zajistíme drobné a rozsáhlé opravy nemovitostí. Provádíme veškeré zednické, elektromontážní, topenářské, výškové, klempířské, zámečnické, pokrývačské a tesařské práce. Naše služby: - opravy a rekonstrukce objektů - řemeslnou správu nemovitostí - zateplení fasád - montáže sádrokartonových konstrukcí a příček - malby a nátěry - pokládku zámkových dlažeb - oplocení - zdění Pokud Vás naše rekonstrukce objektů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hlavní 7, Družec, Kladno.


Rekonstrukce bytových jader Praha, zednické práce, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby

Rekonstrukce bytových jader Praha, zednické práce, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby

Představujeme Vám firmu Vladimír Černý z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní zednické práce, rekonstrukce bytových jader, montáže sádrokartonů, pokládka dlažby a obkladů, omítky, fasády a štuky. Naše služby: - rekonstrukce bytových jader - zednické práce - obkladačské práce - montáž sádrokartonu Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Vladimír Černý bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Španielova 1321/45, Praha.


Podlahy, podlahové vytápění a omítky

Podlahy, podlahové vytápění a omítky

Stavíte či rekonstruujete jakoukoliv budovu a potřebujete novou podlahu? Chcete nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu? Naše společnost Lumír Mucha zrealizuje všechny Vaše představy. Specializujeme se na anhydritové a cementové podlahy, polystyrenbeton, strojní omítky a fermacell. Montujeme šikmé i rovné podhledy SDK. Nabízíme komplexní služby, od projektu až po realizaci. Stačí nás kontaktovat a my Vám připravíme cenovou kalkulaci. Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, odvádíme práci včas a v té nejvyšší kvalitě. Pokud plánujete stavební úpravy Vašeho domu či bytu, kontaktujte naši společnost Lumír Mucha. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Zednické práce, obklady, sádrokartony a stavba domů na klíč

Zednické práce, obklady, sádrokartony a stavba domů na klíč

Hledáte zkušeného dodavatele stavebních prací? Plánujete rekonstrukci či stavbu rodinného domu? Jmenuji se Stanislav Suchánek a v oboru stavebních a zednických prací mám dlouholeté zkušenosti. Nabízím Vám pouze kvalitně odvedenou práci. V dohodnutém termínu a za přijatelnou cenu. V případě zájmu či dotazů mě prosím kontaktujte. Poskytuji komplexní stavební a zednické práce. Od bouracích prací, až po chodníky a fasády. Stavíme i rodinné domy na klíč. Ušetříte tak nejen Váš čas a nervy, ale i peníze. Uděláme Vám rekonstrukci bytového jádra. Montujeme sádrokartony, obkládáme, ale provádíme i výkopové práce. Moji společnost Stanislav Suchánek najdete v Lysicích na ul. Zákostelí 262 v okrese Blansko.