Poptávám přípravek na hubení mravenců

Poptávám přípravek na hubení mravenců

Sháním prostředek na hubení mravenců v záhoně (SPINOSA) a postřik na škůdce pokojových květin - jde o drobné mušky. Turnov.
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2017 12:42

Platnost poptávky:
09.06.2017 11:15

Kontaktní osoba:
Helena Rejnartová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 619 129

Okres:
Semily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání rostlin

Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání rostlin

Sháníte kropítko, které neublíží vašim rostlinkám při zalévání zahrady? Pořiďte si kropící soupravy, nástavce na zahradní hadice od firmy TAFIMEX trade s.r.o. v Olomouci. Kvalitní kropítka si můžete přijít vybrat do specializovaného velkoobchodu v Olomouci nebo si je zakoupit přímo v e-shopu tafimex.cz - vyberete si z mnoha druhů kropících souprav dle vašich potřeb: - mosazné, hliníkové, nerezové nebo plastové kropítko - zalévací tyč Geka - teleskopická zalévací tyč - kulové kohouty - rukojeti a další. Na českém i slovenském trhu zastupujeme německého výrobce KARASTO Armaturenfabrik Oehler GmbH.


Koncentrované odmašťovače a čističe, které Vás zbaví i velmi zanesených nečistot

Koncentrované odmašťovače a čističe, které Vás zbaví i velmi zanesených nečistot

Profesionální výrobky společnosti Faren vyčistí a rozpustí opravdu vše. Jedná se o koncentrované a ekologické odmašťovače a čističe, které Vám bez větší námahy pomůžou s odstraněním mastnoty a nečistoty z jakéhokoliv povrchu. Jedním z nejúčinějších a nejprofesionálnějších čistících prostředků je extra koncentrovaný víceúčelový čistič a odmašťovač 100USI se silným odmašťovacím účinkem a s nespočetnými možnými aplikacemi. Tento víceúčelový produkt Vám poslouží při čištění automobilů a příslušenství, domácností, silně zanesených odpadů, průmyslových ploch, při práci na zahradě, při kempování nebo při různých hobby aktivitách. Navíc se při správném ředění můžete spolehnout na perfektní čištění bez zbytečné námahy bez jakéhokoliv poškození kovů, plastů či hliníku a jeho slitin. Produkt BETA 10 slouží k eliminování skvrn z textilií a můžete jej tak využít na čištění pracovních oděvů, manžet a límců, interiérů automobilů, čalounění, koberců, sedacích souprav atd. Dále jej můžete využít na všechny povrchy například pro: -Kuchyně -Elektrické spotřebiče -Pečící trouby -Okna, dveře a závěsy -Radiátory -Nábytek z umělé hmoty, oceli i chromované povrchy -Kola, motocykly, karavany, obytné přívěsy atd.


Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru  SARS-CoV-2

Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2

Představujeme Vám novinku - český výrobek, univerzální dezinfekční prostředek Asor. Tento prostředek má 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2, způsobující onemocnění Covid - 19. Vše je potvrzeno testem Akademie věd ČR. Tento prostředek je šetrný, ekologický, bez alkoholu a parfemace a je dermatologicky testovaný. Je vhodný pro využití v nemocnicích, objektech sociálních služeb (domovy seniorů, školy, včetně mateřských škol), kancelářích, v průmyslu včetně potravinářství a zemědělství bez nutnosti následného větrání. Používá se taktéž k dezinfekci materiálů, které přicházejí do přímého styku s nebalenými potravinami nebo přímo na potraviny. Nemusí se následně oplachovat. Dezinfekce se provádí mokrým nanesením, pomocí rozprašovače, aerosolem, ponořením nebo dávkováním do vody. Pro bližší informace včetně objednání volejte +420 602 223 173 nebo piště na stany@mpm-trading.cz


Výroba smontované skleníky z lexanu, z polykarbonátu-bez nutnosti podezdívky

Výroba smontované skleníky z lexanu, z polykarbonátu-bez nutnosti podezdívky

Skleníky z lexanu, z polykarbonátu lze pořídit již kompletně smontované. Společnost Skleníky Bureš Kroměříž působí i v regionu Přerov, Olomoucký kraj. Zajistíme dopravu a provedeme kotvení skleníku na beton i bez nutnosti podezdívky přímo do země. Skleníky jsou vyrobeny z čirého dutinkového polykarbonátu a mají lehkou konstrukci z hliníkových profilů, díky tomu je můžeme přenést další sezónu na jiné místo. Mají vysokou životnost, záruku poskytujeme na dobu 10 let. Dodáváme skleníky standardních rozměrů v provedení Oblouk nebo Typ A - šíře 2,5m, délka 4m. Na zakázku vyrobíme i atypické rozměry. Naše firma se dále zaměřuje na výrobu zastřešení z lexanu - na bazény, přístřešky, pergoly.


Kamenné šlapáky do trávníku, tedy nášlapné kameny, vhodné pro vytvoření cest v každé zahradě

Kamenné šlapáky do trávníku, tedy nášlapné kameny, vhodné pro vytvoření cest v každé zahradě

Plánujete si zvelebit zahradu? Hledáte vhodný materiál na cestičku k domu od branky či příjezdovou cestu? Navštivte prodejnu či se podívejte na e-shop společnosti ABC service spol. s.r.o. ve Frýdku-Místku, nedaleko Ostravy, kde Vám rádi poradí s výběrem vhodných kamenných šlapáků na stavbu cest či obkladů. Pokládají se do betonu. Jedná se o nášlapné kameny, které se využívají v zahradnictví na stavbu cest, chodníků či příjezdových cest, ale mohou sloužit i jako obkladové kameny na zídky. U nás na prodejně ve Frýdku-Místku či v e-shopu máme několik druhů kamenných šlapáků, například z ruly zlaté nebo béžové, lámané či oválné šlapáky z kvarcitu, i ze šedého kvarcitu. V poslední řadě najdete u nás i nášlapné kameny z pískovce, těrchovský kámen žlutohnědý i světle hnědý. Všechny druhy se vyznačují různou barevností, typickou pro jednotlivé druhy kamenů. Navštivte nás a my Vám rádi poradíme s výběrem.


Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha

Dodávky bezpečných surovin pro výrobu kosmetiky a potravinových doplňků Praha

Představujeme Vám firmu Chronology, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na inovativní řešení a bezpečné suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků a funkčních potravin. Společnost Chronology, s.r.o. je zaměřena na dvě stěžejní části: Beauty - aktivní látky z mikrořas Nabízíme jedinečné, vysoce účinné bioaktivní látky s cíleně působícím účinkem. Health - produkty z akáciové gumy Nabízíme přírodní škálu aktivních látek prémiové kvality s jasným mechanismem účinku, rostlinné extrakty s titrovaným obsahem aktivních látek, akáciovou vlákninu a produkty z akáciové gumy, kolagenní peptidy z ryb (rybí kolagen). Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat a o produktech z mořských řas se dozvíte více.