Poptáváme masivní dřevěnou podlahu kantovku

Poptáváme masivní dřevěnou podlahu kantovku

Dobrý den,
sháníme dřevěnou průmyslovou mozaiku - kantovku. Prosím o informaci, jestli je možné si ji u Vás objednat.
Děkuji.
Martina Šedivá
Tel: 776215519
LIMA WOOD s.r.o.
Prachatice
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2017 08:33

Platnost poptávky:
09.06.2017 08:19

Kontaktní osoba:
LIMA WOOD s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 215 519

Okres:
Prachatice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahy, podlahářství, podlahářské práce Uherský Brod, Kroměříž

Podlahy, podlahářství, podlahářské práce Uherský Brod, Kroměříž

Využijte možnost poradenství při volbě nové podlahy u Podlahářství Babice. Podlahové studio Jegla provádí podlahářské práce především v okolí měst Uherský Brod, Uherské Hradiště, Kroměříž, Zlín. Prodejnu a vzorkovnu s bohatou nabídkou pro váš dům či byt najdete hned na začátku obce Babice vlevo při příjezdu od Zlína. Najdete u nás různé podlahoviny, podlahy. Nabízíme širokou škálu různých kvalitních materiálů, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a hlavně snadnou údržbou: - podlahové krytiny dřevěné, laminátové, PVC, vinyl, korek, sklo, keramická dlažba, koberec, linoleum nebo přírodní a umělý kámen - doplňky – soklové lišty, přechodové profily, podložky pod židle - poradenství a zaměření - odborná pokládka podlah - měření vlhkosti podladu - broušení betonu - vyrovnání podkladu - obšití koberců.


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Dřevěné podlahy Uherské Hradiště - podlahové krytiny s odbornou pokládkou

Dřevěné podlahy Uherské Hradiště - podlahové krytiny s odbornou pokládkou

Rozhodujete se pro novou podlahovou krytinu? Nevíte, zda sáhnout po laminátu či po dřevě? K nejkrásnějším podlahovým krytinám vůbec patří dřevěné podlahy. Spolehlivý partner pro výběr a prodej podlahových krytin včetně pokládky je Podlahové studio Jegla Babice Uherské Hradiště. Dřevěná podlaha přináší do našich domovů kus skutečné přírody. Šíří kolem sebe příjemnou atmosféru. Dřevěné podlahy se skládají ze tří vrstev. Ze spodní nosné, prostřední konstrukční vrstvy a vrchní 3,5mm silné nášlapné vrstvy, kterou tvoří dýha z ušlechtilého dřeva. Podlaha je pochůzná ihned po pokládce díky naklapávacímu systému. Podlahové dílce jsou již opatřeny povrchovou úpravou (lak, olej). V našem Podlahovém studiu Jegla si můžete vybrat ze standardních i exotických dřevin. Najdete u nás dřevěné podlahy MOLAND PAR-KY, BOEN, ESCO a také podlahy s přírodním povrchem Magnum Parket, které budou nejen výborně po mnoho generací sloužit, ale také budou ozdobou každé domácnosti. Provádíme odbornou pokládku a montáž všech typů podlahových krytin.


Parketové podlahy – pokládka nových parket, renovace a broušení parket

Parketové podlahy – pokládka nových parket, renovace a broušení parket

Nevíte si rady s tím, jak správně zrenovovat parketovou podlahu? Případně uvažujte o pokládce nových parket, ale nevíte, na koho se obrátit? Komplexní servis související s pokládkou a renovací parket a parketových podlah Vám poskytne Podlahářství Tom&Ka s.r.o.z Opavy. Podlahářství Tom&Ka s.r.o Vám může poskytnout: - renovace a broušení parket a parketových podlah - pokládka nových parket z tvrdého dřeva – například dub, buk, jasan – do vzoru stromečku nebo řemene - pokládka parket s perodrážkou nebo třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha – vícevrstvá parketová deska - povrchová úprava parket lakem nebo olejem


Kvalitní a levné severské palubky za skvělé ceny AKCE, doprava zdarma

Kvalitní a levné severské palubky za skvělé ceny AKCE, doprava zdarma

Kvalitní severské řezivo vám zajistíme v akci na více než 1600 m2 dřevěných palubek za 400 Kč/m2 + DPH včetně dopravy zdarma! Palubky jsou vyrobeny z kvalitního severského řeziva, které je vysušené a povrchově upravené. Jsou ideálním pro další povrchové úpravy jako je například lazurování. Výhodou severských palubek je kvalita - mají méně suků, jsou odolnější, mají světlejší barvu a hustší kresbu. Nejčastěji se využívá severský smrk, borovice a sibiřský modřín. Dřevěné severské palubky jsou vhodné do exteriéru i interiéru, dále na obložení fasád vnitřních stěn nebo stropů a pro realizaci podlah z palubek. Palubky jsou k dostání v různých tloušťkách, šířkách i délkách.


Prodej pokládka vinylu - vinylové podlahy, schody do každého interiéru

Prodej pokládka vinylu - vinylové podlahy, schody do každého interiéru

Vinylová podlaha je stále oblíbenějším řešením podlahovin do domu i bytu. Ideálním řešením je, ve stejném provedení doladit i schody z vinylu. Firma Podlahy Vícha s.r.o. Hulín se zabývá prodejem podlahových krytin, přijímá zakázky v okolí Kroměříže, Holešova, Brna. Oslovte nás i v případě nezávazného zaměření, cenovou kalkulaci zpracujeme zdarma. Vinyl u nás pořídíte za příznivou cenu a doporučíme vhodný dekor do každého interiéru se schodištěm. Výhoda vinylu: - vysoce odolný - autentický vzhled - snadná údržba.