Zajištění stěhovacích služeb 2017 - 2019

Zajištění stěhovacích služeb 2017 - 2019

Předmětem veřejné zakázky je provádění stěhovacích služeb a transportu vybavení bytových jednotek mezi objekty objednatele a zajištění veškerých bezpečnostních a organizačních opatření majících za cíl ochranu proti odcizení, ztrátě nebo poškození.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2017 07:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Brno, Městská část Brno - Líšeň

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno, Městská část Brno - Líšeň

Zadavatel IČ:
44992785

Zadavatel ulice:
Jírova 2

Zadavatel PSČ:
628 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Oldřich Dryšl

Zadavatel telefon:
+420 544 424 866

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.brno-lisen.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transport, stěhování strojů, dílenské techniky po celé ČR

Transport, stěhování strojů, dílenské techniky po celé ČR

Pokud potřebujete pomoc při stěhování strojů, dílenské techniky, nespoléhejte na vlastní síly a oslovte firmu MODEKO - Radek Kocián. Na transport strojů se specializujeme, jsme tedy vybaveni těžkotonážními transportními podvozky. Postaráme se také o odbornou demontáž starších strojů a jejich přípravu pro transport. Působíme po celé ČR, nejen v lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj. Stěhování strojů, dílenské techniky: - odkotvení staršího stroje, jeho přesun a naložení na návěs - vyložení a přesun nového stroje či jiného těžkého nákladu z návěsu na plánované místo, včetně ukotvení - přesun strojů a zařízení do námořních kontejnerů, resp. jejich vystěhování.


Montáže a demontáže klasických i velkoobjemových zařízení a strojů

Montáže a demontáže klasických i velkoobjemových zařízení a strojů

Potřebujete demontovat jeden z vašich strojů a netroufáte se do toho pustit sami? Hledáte odborníky v oblasti montáží a demontáží přístrojů jakýchkoliv rozměrů a váhy? Kontaktujte nás, ze společnosti Orca Industry a vše máte bez starostí. Jsme z Prahy a svým klientům nabízíme rozsáhlé služby v montování a rozdělávání specifických výrobních strojů a zařízení, tam kde je potřeba odborného zásahu. Do nabídky zahrnujeme i zapojení a instalaci. Dokážeme vyřešit i přepravu samotného zařízení, takže se nemusíte o nic starat. Kontaktovat nás lze pokud vlastníte výrobní linky, stroje, roboty, lisy všech druhů a mnoho dalších konstrukčních zařízení. Pošlete nám svou poptávku a vyhotovíme vám nabídku na míru, dle vašich možností. Novinkou v nabídce, je prodej hydraulických lisů, využijte e-shopu. Najdete nás v provozovně na adrese Troubky 900, Přerov, každý den od 8:00 do 17:00. Podrobnější informace hledejte na webových stránkách, na telefonním čísle nebo využijte e-mailu.


Odborné stěhování Brno, stěhování kanceláří, bytů, domů, stěhování strojů, odvoz starého nábytku

Odborné stěhování Brno, stěhování kanceláří, bytů, domů, stěhování strojů, odvoz starého nábytku

Představujeme Vám firmu Odborné stěhování z Brna, kterou provozuje Petr Zatloukal. Jsme schopni zajistit přepravu veškerého zboží, balící službu, dopravu po Brně zajišťujeme zdarma. Svým klientům nabízíme odborné stěhování rodinných domů a bytů, stěhování kanceláří a archívů, stěhování pianin – křídel, stěhování trezorů, stěhování strojů. Součástí služeb je také montáž a demontáž nábytku, stěhování po budovách a objektech. Jako bonus zapůjčujeme krabice, neúčtujeme si příplatky za víkendy, svátky ani za patra. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Prušánecká 4147/15, Brno.


Nákladní autodoprava Ústí nad Orlicí, přeprava sypkých materiálů, stěhování strojů a zařízení

Nákladní autodoprava Ústí nad Orlicí, přeprava sypkých materiálů, stěhování strojů a zařízení

Představujeme Vám firmu Martin Závodní z okresu Ústí nad Orlicí, která svoji činnost zaměřila na komplexní služby v oblasti nákladní autodopravy. Svým zákazníkům rádi zajistíme přepravu sypkých materiálů, stěhování strojů a zařízení s hmotností do 30 t. Nákladní autodoprava Ústí nad Orlicí: - přepravu sypkých materiálů - přeprava písku, štěrku, hlíny - odvoz suti - stěhování strojů a zařízení Pokud Vás naše nákladní autodoprava zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Skořenice 29, okres Ústí nad Orlicí.


Stěhování, transport strojů a strojních zařízení do 25 tun

Stěhování, transport strojů a strojních zařízení do 25 tun

Firma MONTEMA, spol. s r.o. realizovala za dobu své existence velké množství transportů strojů pro průmyslové podniky z různých oborů. Stěhování strojních zařízení do váhy až 25 tun zajistíme po celé ČR. Mezi naše zákazníky patří např. firmy z oboru strojírenství, stavebnictví, gumárenství. Nabízíme související montáže, demontáže se stěhováním strojů a technologických zařízení ve Vašich provozech. Transport, doprava, přeprava strojů, technologických linek.


Pronájem, půjčení dodávky, vozíku, přívěsu a stěhování dodávkou s řidičem

Pronájem, půjčení dodávky, vozíku, přívěsu a stěhování dodávkou s řidičem

Pokud Vás čeká stěhování, nebo potřebujete odvézt starý nábytek či jiné vybavení a hodila by se Vám dodávka na převoz, neváhejte se obrátit na firmu Dodávky Kroměříž - Igor Lorenc. Domluvíme se na pronájem dodávky či půjčení vozíku za auto, nebo vyřešíme za Vás celé stěhování. Působíme na Moravě, převážně ve Zlínském kraji, okolí Přerova, Prostějova. Zajistíme přistavení vozidla, pronajmout si můžete vůz s řidičem i bez. Pokud je pro Vás řešením pouze zapůjčení přívěsu - přívěsného vozíku, také se dohodneme na zapůjčení Ceny jsou příznivé, kauce je minimální!